Devojke i njihov IQ

Hahahahahahah ova je dobra.... :) Trtu tuuuu hahahahahah :cool:
Eeeee kad bi se IQ racunao po tome da li brzo ukapiras da te neko muva ili ne...? Mozda ona ne zeli da to ukapira, mozda joj se ne dopadas pa se pravi tosha....ima 10000000000kombinacija, a mozda je samo neiskusna.
U svakom slucaju ne smatram studentkinje pametnijima od ostalih djevojaka koje imaju srednju skolu , poneki kurs i vec su odavno u radnom odnosu. Ipak je ZIVOT , ULICA , ISKUSTVO najveci fakultet...(ne obrnite sad to u negativni smisao :twisted:
 
Naravno, biti obrazovan , i biti bistar- pametan, nije isto...Znam X primjera gdje ljudi koji zavrsavaju fakultet nemaju pojma o drugim stvarima sem o onome sta studiraju. Mnogo su im suzeni vidici. Cudno , ali je tako...
U svakom slucaju treba studirati ,ali nikada ne klasifikovati ljude po tome.


P.S Bjese li ovo Sex i Erotika???
 
HELENA33:
obrazovane ribe nemaju veci IQ nego su u proseku obrazovanije? :confused:
Moram da crtam?
Ok...

Djevojke koje studiraju su u prosjeku obrazovanije, od djevojaka koje ne studiraju...
Ali, to uopste ne mora da bude pravilo, buduci da pojam "obrazovanje" osim formalnog dijela, ima i mnogo siri smisao...


Sad sam ti nacrtala... Hoces da i obojim?
 
Gazdarica:
Moram da crtam?
Ok...

Djevojke koje studiraju su u prosjeku obrazovanije, od djevojaka koje ne studiraju...
Ali, to uopste ne mora da bude pravilo, buduci da pojam "obrazovanje" osim formalnog dijela, ima i mnogo siri smisao...


Sad sam ti nacrtala... Hoces da i obojim?
da... i podvuci zutom!!! :twisted:
 
It's a bravery to...:
ne znam sta ti je smesno kada si toliko informisan kako da ne znas da ljudi koji se bave ovom tematikom (IQ, inteligencija,...)nisu dosli do jedinstvene definicije. Za neke je to nesto s cime se rodimo nesto kao potencijal , a za neke je nesto sto se razvije tokom zivota....Look it up :)


Nije tacno. U psihologiji je tacno definisano sta je inteligencija.
 
Chubbchubb:
Aleks... skroz si promasio...
Imam prijateljicu frizerku. Skroz je OK lik. Cak su joj i matorci prilicno imucni tako da skupa kola ima bez da mora brine da li ce da je startuju tipovi sa skupim kolima.
Drugo, skoro smo isli zajedno na neki parti i pokupi me ona i kao hajde sa mnom da zavrsim dve frizure... dva puta po 20 minuta i sto eurica u dzep... pa ti gledaj...


Uvek imaizuzetaka.

Sada ce neko da se javi sa pricom da neka riba ili tip radi u trafici "Iz hobija" :lol:

trachara:
ovo cak i ako je sala, dno dna je! :evil:

kako te, bre, nije sramota?

koliko god godina da imas, ne moze da opravda ovu budalastinu.
ovakav stav se nosi iz kuce, i tome su te verovatno naucili roditelji. strasno!


PA gde si bre tracara... :D


Sto si se odmah uvredila.

Da je imala nesto u glavi ne bi bila frizerka ili kasirka, itd...


Sta ti nije jasno???


Hoces da postepeno obrazlozim.

E da, nisu me roditelji naucili nego ZIVOT!
 

Back
Top