anketle :D

blpd_girl

Aktivan član
Poruka
1.520
ja mnogo volEm anketle! :mrgreen: posebno ako su malo blesave, kao one što ih postavlja banegad, npr. ali, neprevaziđeni anketar je definitivno batka! kad dođen na forum, prvo što uradim je da proverim da li je u međuvremenu izašla neka dobra anketa :D
zato, predlažem da svi ljubitelji anketa, ovdeN dadu svoj doprinos u obliku podrške anketarima ili predloga za buduće ankete...

Živele Anketle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Batka, daj neku anketu, please :D
 
nije beskorisna! evo, vidi, recimo da ti želiš da postaviš neku anketu, a ne znaš o čemu - ne znaš šta bi ljudi voleli da saznaju, ili nemaš dovoljno duhovitu ideju, ili nisi siguran kako bi bilo najpodesnije da je postaviš... e, onda dođeš ovde i nađeš ideju ili se konsultuješ. vidiš da je korisna :D
 
Koliko vode ste mogli da dobijete od snega koji je pao u Beogradu pre par dana?

1. kofa vode __________________________________________________ 25%
2. veliko pakovanje tetrapak______________________________________ 7.5%
3. dovoljno da svi zamočimo noge u njoj ___________________________ 48%
4. ko će to da broji?____________________________________________ 19%
5. dobar dan __________________________________________________ 0.5%
 
LPhoklica:
Koliko vode ste mogli da dobijete od snega koji je pao u Beogradu pre par dana?

1. kofa vode __________________________________________________ 25%
2. veliko pakovanje tetrapak______________________________________ 7.5%
3. dovoljno da svi zamočimo noge u njoj ___________________________ 48%
4. ko će to da broji?____________________________________________ 19%
5. dobar dan __________________________________________________ 0.5%


xaxaxaxa
extra.........
 
i tako... vidim da je bila ideja da se otvori poseban podforum za ankete... hm, pa one bi to svakako zasluživale, ali mislim da nije lepo da ih tek tako izbacimo iz društva njihovih dragih drugarica ostalih tema. a možda ih većina onda ne bi ni gledala :shock: mislim da one treba da budu sveprisutne, na svakom podforumu. ankete su stub temeljac ovog foruma, njegova krv, vezivno tkivo, ili štagod već...
kako ono beše, koja su vezivna tkiva?
 

Back
Top