Vera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nek se javi sad taj ovde, koji je organizovao da se kako_hocu banuje, da mu kazem par stvari.Tek sam sad pogledala temu o stihovima iz Biblije, znaci skanadal koliko vi nemate opste kulture. Nit znate da se ponasate, nit mozete da se ponosite svojim obrazovanjem, a ocigledno je da se pravite prepametni. UZAS.
 
Decko je pozitivac, ruznu rec nije upotrebio, nikog ne ugrozava, benigno jedno stvorenje, a to sto ste "organizovali" njegovo banovanje samo govori da je u pravu za onaj protest, ovde na Krstarici bog je postao taboo. To sto vi ne verujete, to je vasa stvar, ali ukoliko niste svesni znacaja i vrednosti Biblije sa milion drugih aspekata, ne sa verskog, vi ste neobrazovani, a vase uverenje da ste obrazovani, a niste, vodi u glupost, na onoj temi u varvarstvo.
Znaci, to sto je banovan je SMRADOVSKI!
Mislim, ako ne mozes da podneses kritiku ko covek, a sebi dozvoljavas svasta, a onda trcis kod admina da bi resio problem, onda stvarno...
 
to sto on pise ovo ili ono uopste nije bitno.
bitno je to da on otvara po 20 tema sa istim tekstovima, na nekim temama ponavlja postove itd...
a sve to posto se slozio sa pravilnikom krstarice, koji je odjednom poceo da mu smeta.
imao je uvid u taj pravilnik, niko ga nije puskom terao da se slaze sa tim.
 
Nije sve u zivotu kako hocu, nego kakva su pravila.....Jomini jeste osetljiviji, ali kolko vidim ovaj ban je bio preventivan da bi se sprecilo uvlacenje drugih korisnika u svadju i moguce psovanje, sto je zabranjeno pravilnikom
 
izgleda da se pravis veverica.
kada se prijavljujes na forum imas sledeci tekst
Pravilnik Foruma Krstarice

Registracija za ovaj forum je besplatna! Na Forumu je potrebno je da se pridržavate pravila koja su detaljno objašnjena niže. Ako se slažete sa uslovima, molim oznacite polje 'Slažem se' i pritisnite dugme 'Registrujte se' ispod. Ako želite da prekinete registraciju, kliknite ovde da biste vratili na indeks foruma.

itd. necu sve da navodim

ispod celog pravilnika stoji check box sa ovim

Procitao/la sam i slažem se da cu se pridržavati pravila Foruma u potpunosti

da bi se korisnik registrovao, on mora da chekira to dugme, tj da na taj nacin POTPISE da se slaze sa uslovima koriscenja.
 
goxy:
drugih korisnika u svadju i moguce psovanje, sto je zabranjeno pravilnikom

Idi malo do Lj & S-a, da vidis kako je psovanje dozvoljeno i ne samo to, nego i vulgarstine najgoreg tipa i glupost nevidjena. Sam admin to dozvoljava. Ovde se primecuje stroziji tretman prema onima koji se izjasne kao verujuci. Jominiju je bilo dovoljno da branim lepotu biblijskih stihova, jer moje obrazovanje upravo to nalaze, a on je vec unapred zakljucio kako ja tumacim Sveto pismo, "idi snajka, pricaj te price maloj deci". A kad mu uzvratim da je bukva, onda je osetljiv.
Rekla sam sta sam imala, ne moze vas oprati ni Dunav ni Sava.
Dovidjenja.
 
divlja:
Idi malo do Lj & S-a, da vidis kako je psovanje dozvoljeno i ne samo to, nego i vulgarstine najgoreg tipa i glupost nevidjena. Sam admin to dozvoljava. Ovde se primecuje stroziji tretman prema onima koji se izjasne kao verujuci. Jominiju je bilo dovoljno da branim lepotu biblijskih stihova, jer moje obrazovanje upravo to nalaze, a on je vec unapred zakljucio kako ja tumacim Sveto pismo, "idi snajka, pricaj te price maloj deci". A kad mu uzvratim da je bukva, onda je osetljiv.
Rekla sam sta sam imala, ne moze vas oprati ni Dunav ni Sava.
Dovidjenja.
to shto on dozvoljava, je njegova stvar
ne jominijeva

za stroziji tretman- lupash , lupash, nenormalno mnogo lupash...

trece, kako_hocu je sebe stavio, s ponosom, nasuprot verujucima, i to u onu vama najmrskiju grupu. da si chitala, i da se razumesh u to shto prichash, primetila bi...

brani bre lepotu Almanaha gde god postoji podforum religija, niko ti ne brani

ne brani ni ovde, a trebalo bi.
ali... tako je 'riscanski glumiti muchenika :roll: kako_hocu je banovan zbog flood-a a ne zbog mishljenja.

sava... dunav... :D xexexexe...
 
crow:
trece, kako_hocu je sebe stavio, s ponosom, nasuprot verujucima, i to u onu vama najmrskiju grupu. da si chitala, i da se razumesh u to shto prichash, primetila bi...

Izvini, koji smo to MI, koji su to VI? Jel' ovo neki poziv u fazonu "zar nisi primetila, pa ti treba da ga mrzis, vidis u koju se grupu svrstao!"
Razlika izmedju prosvecenog coveka i neprosvecenog je u tome sto drugog sagledava kroz ljudske kvalitete, a ne po tome u koju grupu spada po veri ili neveri. I to sto vi od vase nabedjenosti i kvaziobrazovanosti ne mozete ni da provalite sta znaci braniti lepotu, brkate loncice, to nije moj problem. Veru jos nisam ni spomenula, nisam stigla.

 
divlja:
Nek se javi sad taj ovde, koji je organizovao da se kako_hocu banuje, da mu kazem par stvari.Tek sam sad pogledala temu o stihovima iz Biblije, znaci skanadal koliko vi nemate opste kulture. Nit znate da se ponasate, nit mozete da se ponosite svojim obrazovanjem, a ocigledno je da se pravite prepametni. UZAS.
Slušaj sad! Nauči da se ponašaš, a dosad naučeno ostavi za svoju kuću. Pričaš napamet, pričaš gluposti. Ne znaš razlog zašto je Kako_hoću banovan, a više je nego opravdan! Shvati da nemaš dovoljno informacija da bi uopšte imala mišljenje o tome šta se desilo! Niko od vas. Jasno!
I pali više!
 
I nema više ni trunke o religiji i sličnim cirkus temama. Moja greška je što sam posle zabrane ipak dopustio po koju temu, nadajući se nečemu...
Ali zaboravih s kim i s čim imam posla.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top