USA dolar ce nastaviti da pada 2007 godine

Istocni Vetar

Domaćin
Poruka
4.571
Eksperti prognoziraju dalji pad americkog dolara 2007 godine..
Ocekuje se rast ruske rublje..

Dollar Exchange Rate Projections for 2007

The dollar will lose the key support factor while structural imbalances of American economy will remain.
Next year the US dollar is expected to continue its decline in the international markets while in Russia this tendency will be accompanies by forced strengthening of the ruble. This process will be supported by the Central Bank, which will actively participate in foreign currencies trading with regulatory functions. 'Considering the fact that Russia will not need to pay foreign debts next year and the inflow figures in the overall balance remain high, there will be an abundance of foreign currency in the country,' experts note.
 
Ja samo prenosim interesantne clanke obicno iz svetske stampe za posetioce Foruma.
Licno imam interes da USA dolar bude valuta sa najvecim rastom prema korpi valuta u 2007 godini..
Svetlost Vostoka je druga osoba i On je najvjerovatnije banovan-jer ne pise vec dugo vremena.
Svetlost Vostoka retko citira medije-dok su moji postovi najcesce copy/paste..
Ja stvarno imam dobre namere i ne zelim da nikoga vredjam i da budem vredjan.
Vec dugo zivim van Srbije-nisam clan nijedne partije -ne glasam na izborima u Srbiji.
Srbiji zelim najbolju Vladu i jos bolju Opoziciju..
 
savin:
Ja samo prenosim interesantne clanke obicno iz svetske stampe za posetioce Foruma.
Licno imam interes da USA dolar bude valuta sa najvecim rastom prema korpi valuta u 2007 godini..
Svetlost Vostoka je druga osoba i On je najvjerovatnije banovan-jer ne pise vec dugo vremena.
Svetlost Vostoka retko citira medije-dok su moji postovi najcesce copy/paste..
Ja stvarno imam dobre namere i ne zelim da nikoga vredjam i da budem vredjan.
Vec dugo zivim van Srbije-nisam clan nijedne partije -ne glasam na izborima u Srbiji.
Srbiji zelim najbolju Vladu i jos bolju Opoziciju..

Ma dobro je bre covece, sta se pravdas. Ima logike u tome oko dolara i rublje.
 
savin:
Ja samo prenosim interesantne clanke obicno iz svetske stampe za posetioce Foruma.
Licno imam interes da USA dolar bude valuta sa najvecim rastom prema korpi valuta u 2007 godini..
Svetlost Vostoka je druga osoba i On je najvjerovatnije banovan-jer ne pise vec dugo vremena.
Svetlost Vostoka retko citira medije-dok su moji postovi najcesce copy/paste..
Ja stvarno imam dobre namere i ne zelim da nikoga vredjam i da budem vredjan.
Vec dugo zivim van Srbije-nisam clan nijedne partije -ne glasam na izborima u Srbiji.
Srbiji zelim najbolju Vladu i jos bolju Opoziciju..

ma ,ok je savine srbendo :lol:
nego nece dolar bas daleko da padne...obicno preko zime euro bije dolar,a na prolece se vrati na svoje(da ne objasnjavam zasto)...sada je eur-usd 1.3131...malo je vec pao :lol:
nego japanac se cudno ponasa .... usd-jpd 119.01 :shock: ...ovde treba prodati dolare i zaraditi, kao onaj lopov soros :lol:
 
south:
ma ,ok je savine srbendo :lol:
nego nece dolar bas daleko da padne...obicno preko zime euro bije dolar,a na prolece se vrati na svoje(da ne objasnjavam zasto)...sada je eur-usd 1.3131...malo je vec pao :lol:
nego japanac se cudno ponasa .... usd-jpd 119.01 :shock: ...ovde treba prodati dolare i zaraditi, kao onaj lopov soros :lol:

usd-jpd 118.29 :-D :lol:
72p je pao..i jos malo i bice 100p :wink:
 

Back
Top