Buš o uspesima i propustima

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.294
B92

"Sklon sam da verujem da moramo da povećamo stalan broj američkih vojnika i marinaca. Tražio sam od sekretaea Gejtsa da utvrdi kako bi se povećanje broja vojnika moglo obaviti, i da me o tome obavesti što pre", rekao je Buš.

Buš je naveo i da ekstremisti u Iraku ometaju američke napore da se ta zemlja stabilizuje, dodavši da će SAD svakako u tome uspeti. Ipak, on je priznao da situacija na terenu postaje iz dana u dan sve gora i da je očekivao brži uspeh misije u Iraku.

Zamisli molim te, izdajnici prljavi, amero-placeni B92 prenosi vest da Bus priznaje da je situacija losa....

A zamisli tek sto tu losu situaciju Ameri nece gledati skrstenih ruku....(neko je pricao o povlacenju :) )
 
***** ti rat ti *****
da ti ***** ti rat ti *****
u zagradi da ti ***** ti rat
Postoji li pjesnik veci
koji ce ti ljepse reci
i ako ga to toliko boli
neka samo izvoli
***** ti rat...
Postoji li cenzor koji bi to da sprijeci?
:sad: :sad: :sad:
 
a020.gif

Bilo je, zauvijek prošlo
I hoćemo, trudimo nanovo sve
Niko se ne želi sjećati
Kako je sve izgledalo ranije

Glupost je neuništiva,
neuništiva, neuništiva ...

Danas je vrijeme ovakvo
A sutra će biti drugaćije
A mi smo ljudi bez muda
I baš me zato ništa ne iznenađuje

Glupost je neuništiva,
neuništiva, neuništiva ...

Ostale su samo sjene
Glupost je ipak pobijedila
Ostali su neki junaci
Sreća i sloboda u lancima

Glupost je neuništiva,
neuništiva, neuništiva ...
Glupost je neuništiva,
neuništiva, neuništiva ...
 
Децембар је за сада други најсмртоноснији месец за крсташке снаге мржње у последње две године.
Абу Хамзат ал-Мухаџир раздваја лобање Римљана финим темпом.

Зна се ко на крају побеђује; за илустрацију погледати први минут следећег филма у којем дечак пјева у бившој крсташкој тврђави https://video.google.com/videoplay?docid=-5731134555696027216&q=syria&hl=en са посебним нагласком на делу од 0:44 до 0:52 секунде.

Американци би могли да се предају до краја следеће године, то је била и једна од званичних препорука двопартијске комисије.

Такође, 'Аднаан Шукриџум'аа је у завршним стадијумима припреме терористичког напада на САД. Значи, планирајте неки потресни скуп са свећама у Београду, ђинђоидна солидарност са жртвама и то.
 
mozda i podele irak na 3 drzave,
da se braca ne bi ubijala i udarala macem u glavu :shock:
fin jedan narod ...ako im sadam ne sece glave,oni to rade sami sebi...
ako je sudijska arabija tamo lider i najnaprednija drzava, :shock:
onda se ne treba zavaravati...i praviti neku drzavu..
prodati im malo bolje oruzje i neka se tuku..bar ko ljudi
ameri kuci..i ceo ''demokratski'' svet zadovoljan?

jel tako?.....tako je!!!
 
Џама'ат Ансар ал-Суна, бомбашки напад на крсташко Humvee возило:

http://www.sendspace.com/file/ot8fab
http://www.sendspace.com/file/cc5be9
http://www.sendspace.com/file/kem992
http://www.sendspace.com/file/xn3xxn

(За оне који немају искуства са учитавањем мојих терористичких медија: ићи на било који од горњих mirror сајтова, те притиснути даунлоуд линк.)


Obersturmfuehrer:
Zamisli molim te, izdajnici prljavi, amero-placeni B92 prenosi vest da Bus priznaje da je situacija losa....
Добра мислиш, да је ситуација добра. Децембар '06 за сада берићетан месец, други најсмртоноснији за крсташку коалицију мржње у последња 24.
А пошто до Новâка остаје још 9 дана, има довољно форе да га направимо и најсмртоноснијим.

Још увек нисам сита ваше крви
 
Obersturmfuehrer:
B92



Zamisli molim te, izdajnici prljavi, amero-placeni B92 prenosi vest da Bus priznaje da je situacija losa....

A zamisli tek sto tu losu situaciju Ameri nece gledati skrstenih ruku....(neko je pricao o povlacenju :) )

Ma ne nego ce ostati cjelu vjecnost u Iraku a naravno novca imaju na bacanje. Cjena do sada ce biti oko $2 hiljade milijardi a svi mi znamo da je americki budzet u suifictu dok je dug nepostojeci. Javnost je naravno uz Busa i svi ce pohrliti u vojsku za stvaranje demokratskog i ujedinjenog Iraka... :roll:
 
Obersturmfuehrer:
B92



Zamisli molim te, izdajnici prljavi, amero-placeni B92 prenosi vest da Bus priznaje da je situacija losa....

A zamisli tek sto tu losu situaciju Ameri nece gledati skrstenih ruku....(neko je pricao o povlacenju :) )

Try with "сорошо-плаћени Б92" или нешто слично, ако већ смишљамо кованице те врсте... Ко год је пратио делатност Б92, од телевизије до Самиздата, у погледу односа према Америци, без проблема је могао да примети прилично нескривену мржњу према свему што није оупн сосајети-клинтонистичке (тј. тамошње верзије "Чедо, ожени ме") провенијенције, па и према председнику Бушу. Сећам се да су, рецимо, и мени избрисали коментар на вест о Бушовој победи ономад, иначе без тешких речи са моје стране, напротив, показао сам искрено саосећање са херојском одлуком храбре Б92 да нам, баш пред америчке изборе, објави сочиненије Џорџа Сороса под називом "Мехур америчке надмоћи", као сопствени допринос кампањи против Злог Буша. У истом циљу се, претпостављам, у тој кући објављују и списи Боба Вудворда и осталих хероја либералног гулага.

Дакле, пусти сад те финте о Б92 и Бушу. Ако нас искуство ичему учи, то је да Б92 подржава искључиво бомбашке кампање у режији Добрих Демократа, чије се омиљене жртве налазе у редовима срБске марве, како гласи једна од омиљених (нецензурисаних) синтагми посетилаца тог живописног сајта (б92) кад говоре о српском народу.
 
pauelprsomedium.jpg


Толико о томе. Лоше вести за беднике духа из Србије који подржавају Буша,
а ту спадају присталице Ђинђића и радикала.
Први су се ставили на страну крсташке коалиције мржње; а други су отворено подржали Уклетог 2004.

Колега Санчејс'р горе критикује Сороуса (који је за повлачење) а брани Буша (који је за окупацију).
 
Jaguar b. p.:
pauelprsomedium.jpg


Толико о томе. Лоше вести за беднике духа из Србије који подржавају Буша,
а ту спадају присталице Ђинђића и радикала.
Први су се ставили на страну крсташке коалиције мржње; а други су отворено подржали Уклетог 2004.

Колега Санчејс'р горе критикује Сороуса (који је за повлачење) а брани Буша (који је за окупацију).
Па не,него ће да хвали Сороша и остале изроде попут Мадлен Олбрајт,Клинтона и свих оних који су учествовали у разарању Србије и потпомагали исламски тероризам.
 
Norma Kampl:
А ко их то има, а да није...?

SAD jesu ludaci, ali oni imaju dovoljno ekonomske, politicke i vojne moci da skrse neku zemlju i bez toga. Takodje su na vecem cilizacijkom stepeni od nekih kretena iz severne koreje. Dakle, oni to oruzje nece upotrebiti nikada, osim ako ne dodju u sukob sa drugom nuklearnom silom, za razliku od ovih fanatika koji ce to oruzje upotrebiti iz nekih samo njima znanih pobuda....

Eto, kao kada bi mi bacili nukleraku na kosovo ili albaniju da slomimo siptare.....
 
На страни си кажеш мањег зла, крсташке коалиције. То је велиш неопходно да бисмо спречили лудаке да убију неког.
Притом, крсташи убију 500.000 људи. Нису ли значи управо урадили оно чега си се од старта бојао. Настојећи да спречиш имагинарна убиства, изводиш стварна.
 

Back
Top