Da li sam ja glup?

AcaBg82:
Kada koleginica pocne da vam prosipa pricu , sa faksa naravno, kako bi bilo lepo da ima kolegu sa kim bi ucila a da se usput i kresu u pauzama. Da li to nesto znaci da zeli da mi kaze?
Aco one pričaju jedna drugoj skoro sve pa i detalje sexa e sad sa muškima ne pričaju o tome nego rade to :wink: e sad postoje dve mogućnosti da si ti "žemsko" ili da te ne vide kao "muško" :roll: ako si me razumeo :wink:
 
AcaBg82:
Kada koleginica pocne da vam prosipa pricu , sa faksa naravno, kako bi bilo lepo da ima kolegu sa kim bi ucila a da se usput i kresu u pauzama. Da li to nesto znaci da zeli da mi kaze?


Znaci hoce da ti kazem "bezi seljaku TI NISI TAJ"...

To je kao kada meni riba prosipa pricu kako eto ne moze da nadje decka normalnog.... A ja je zovem na kafu a njoj ne pada na pamet da dodje. ;)
 
Tacno tako.

Meni je to licno najveca uvreda koju mogu da dozivim od ribe kada mi tako nastupi, znaci ona mene uopste ne posmatra kao tipa nego kao neko bice??

Ko kada bih ja njoj rekao, ej ne mogu da najdem ribu, bukvalno sve koje poznajem su najgori krshevi, nema lepe devojek u gradu... Mada ne bi ona to shvatila...
 
AcaBg82:
Kada koleginica pocne da vam prosipa pricu , sa faksa naravno, kako bi bilo lepo da ima kolegu sa kim bi ucila a da se usput i kresu u pauzama. Da li to nesto znaci da zeli da mi kaze?
Aco nemoj vise-pascu sa stolice od smijeha,..pa ti si nepresusan izvor musko-zenske netolerancije,..
sad sam shvatio-sve sto pises na krstarici si izmislio,..je li tako?
DAJ PRIZNAJ!!!!!
 

Back
Top