Pomozite biologu

Zalutala_13

Početnik
Poruka
22
Pre svega hvala, sto ste uopste uzeli ovu temu u razmatranje. Naime, vec neko vreme se mucim sa problemom kako napisati rad na temu Fitohormoni. Pod ovim prvenstveno podrazumevam hormone biljaka (auksin, giberelin, etilen,citokinin, abscisin, brasinosteroid,) i producente nize biljke:gljive, alge, lisajevi koji ih u prirodnim ili vestackim-kontrolisanim uslovima mogu stvarati. Naime moje iskustvo u pretrazivanju neta [pokazalo se kao nedovoljno, i sve sto sam pronasla bilo je usmereno ka lepoti i zdravlju...kako usporiti starenje, kako ukloniti bore...ljudi moji koje razocarenje). mislim da se ovaj svet nicim drugim i ne bavi.
S`toga, ako postoji neko ko moze da mi da savet , ideju neka se javi.



Unapred zahvalna Zalutala_13
 
Ne znam odakle si ali sto ne probas na bioloskom fakutetu. U Beogradu ti je najbolje da odes to botanicke baste posto se tamo nalaze biljni fiziolozi. Soguran sam da ce ti oni dati neku literaturu. Takodje probaj da pretrazis http://www.blackwellpublishing.com/listofj.asp?alpha=J&site=1. Iako sa neregistorvanog kompa mozes samo da gledas abstrakte mogu ti i oni dati neku ideju sta dalje da trazis ili radis. A kada nadjes neki zanimljiv rad mozes da pitas da ti neko skine iz baste ako odes do njih ili ako znas nekoga ko ima pristup.
 
Ma baratam i engleskim i nemackim, a pocela sam da citam i na Ruskom (to cak nisam ni znla da znam).
U svakom slucaju hvala vam. U sredu ga predajem, pa sta bude. Zadovoljicu se i sa 9 :confused:

Ma gomili sajtova sam otvorila ali primena hormona u poljoprivredi, a ja sam biolog.


Hvala
 
proximo:
:-):-):-):-):-) Ja nesmem reci sta je meni palo na pamet prvo. Salim se.
Zalutala trenutno nije u mogucnosti da ti se javi. Javice ti se posle utorka. ;-)
Proximo trenutno sam u Pragu tako da nisam bas prisutna na netu.
Ako te zanima Prag je genijalan, prelep,fantastican.... Dolazim oko 5.1 i onda eto me.....
 

Back
Top