Zasto su ljudi tolike *****

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Ko god me poznaje i koga god pitam sta meni fali i zasto ne mogu da nadjem curu , svi krenu sa pricom tipa "Ne znam, lep si, pametan si....." bla bla bla, velicanje i velicanje i velicanje. Niko ko me poznaje ali da me zna vise meseci , godina, da sedi samnom i prica u stvarnom zivotu, nema muda da mi kaze u lice sta je moj problem. Zaista bi voleo da upoznam nekog da se druzi samnom, posmatra me i onda mi iskreno u lice kaze gde gresim.
 
Hellen:
Јао, Ацо, па ти ниси ни чито шта сам ти све писалаааа! :?

Ja bi voleo da mi kaze neko ko me zna licno, ko me gleda u lice, sa kim sam izlazio, zezao se, sedeo u kaficu, klubi tako neko. Dakle ko me zna kakav sam spolja. Ne mislis valjda da je u stvarnom zivotu iznosim ove probleme ovako i ovoliko pricam o njima???
 
Pa ti si preskocio naivno drzanje za ruke i setnje po parku,pa prvi poljupci,
pa cekanje na prvi....
I sad cim ostanes nasamo sa zenskom,iako ona nista ne sluti i ne gleda te tako skidas gace i kreces
Pa ne ide to tako.
To sam zakljucila iz tvojih postova.
 
juce sam upoznao jednu malu,rece mi da je skinula majcu pred tobom a ti kaze samo stiso zube i ne mrdas,ona se nabacivala koliko je mogla al nista......tako da sada misli da si preso na onu stranu ulice.......ja sam je tesio koliko sam mogao a sada kako....nije bitno :twisted:
 

Back
Top