Jedno pitanje...7. kuca?

  • Začetnik teme neznalica
  • Datum pokretanja
Da,sedma kuca pokazuje kakav je partner.....a u njegovom slucaju to si ti..pa moze biti da ces ti biti u nekim "paralelnim" ...? ili opet sa druge strane da e on vidi u potpuno pogresnom svetlu...znaci ono kako te on vidi i sto si ti zapravo..dva su sveta...
...ali cekaj da vidimo sta ce drugi reci....ja sam totalni laik bas kao i ti.....jos samo sto bi "jedem skorpije ..." reko-la.....da pocnem creva da vadim :O)
 
Neptun u sedmoj kuci pokazuje da si sklona da idealizujes partnera da ga vidis kroz "ruzicaste naocare" , znaci imas tendenciju da projektujes svoju licnu jaku iluziju na partnera i da ga ne vidis u pravom svetlu. Ti zelis savrsenog partnera a to ne postoji. Moze da se desi da se vezes za nekoga ko je sklon alkoholizmu, drogama, bigamiji promiskuitetu,nekoga ko je sklon porocima i ima mnogo mana ali ti Neptun u sedmoj zamagljuje "pogled" i ti to ne vidis, tebi izgleda savrseno...
Moze da se desi da te partner koga vidis u takvom savrsenom svetlu vara, zato dobro proveri s kim imas posla..precizno ispitaj sve o njemu pre nego sto se upustis u bilo sta:))
 
Mars u 7. kuci znaci da tvoj muz ima aktivnog i agresivnog partnera, a to si ti,
agresivan partnera to verovatno ne mora da znaci da ces da ga bijes ili nesto slicno, vec da si energicna i ne previse mlaka i nezna, takodje znaci da u vezi s njim ne sme da ti bude dosadno, ti stalno moras da budes aktivna nesto da radis, a on mora da se trudi da ti to obezbedi znaci da se trudi da ti ne postane dosadno:)
to verovatno ukljucuje raznovrsnost stvari, jer ako ti postane dosadno ili ako ti on postane dosadan mars ce da izvrsi diverziju i da promeni nesto drasticno u vezi ili da prekine vezu.
Pa sad ako to kod vas nije slucaj i ako je u tom smislu sve izbalansirano s tvoje i njegove strane, onda znaci da ste kompatibilni i nemas razloga da se sekiras zbog tamo nekog neptuna i marsa :)
Ovo je primer kako ljudi traze problem po svaku cenu, ukoliko problema uopste nema...jer ljudi vole probleme:)
 
nije mi jasan naslov ove teme:) izgleda da je doslo do neke zabune sa naslovom
elem acrof to sto ti je 7 kuca prazna definitivno ne moze da bude pokazatelj da se neces udavati.veliki broj faktora utice na to da neko ne bude u braku odnosno 7 polje predstavlja osobu sa kojom zivite,mozete biti i nevencani ali i to bi trebalo da bude pokazano u karti.
 
LadyinRed:
nije mi jasan naslov ove teme:) izgleda da je doslo do neke zabune sa naslovom
elem acrof to sto ti je 7 kuca prazna definitivno ne moze da bude pokazatelj da se neces udavati.veliki broj faktora utice na to da neko ne bude u braku odnosno 7 polje predstavlja osobu sa kojom zivite,mozete biti i nevencani ali i to bi trebalo da bude pokazano u karti.
Meni je 7.kuca takodje prazna, inace je pola u Biku, a pola u Blizancima, kako bih ja to mogla da rastumacim??? :neutral: :?:
 
Kuca u vasoj natalnoj karti ciji vrh pocinje znakom Bika pokazuje oblast u vasem zivotu gde ste najvise vezani za fizicke stvari i zadovoljstva, i takodje oblast gde nikad ne popustate. Takodje moze da pokaze mesto gde ste rigidni[tvrdoglavi] i blokirani.

7 kuca je:
Bračni partner i partnerstvo uopšte, ugovori, takmičenje i odnosi sa ljudima, javni neprijatelji, srednje obrazovanje
Kuca braka I partnerstva. Svaki put kada sretnete nekoga I tretirate ga ravnopravno sa sobom, koristite vasu 7. kucu. Ali sedma kuca pokazuje mnogo vise od braka I partnerstva [biznis a I ostalo]. Ova kuca takodje pokazuje I otvorene neprijatelje. Ova kuca je prirodna kuca 7. znaka Vage, znaka partnerstva.

BLIZANCI
Su Promenljiv Vazduh. Kuca ciji vrh pocinje u Blizancima pokazuje mesto u vasem zivotu gde vam je veoma vazna komunikacija I stalni protok informacija. Da li imate znak blizanaca na vrhu 8. kuce [sex]? U tom slucaju nece vas uzbuditi niko ko je tih. Stimulativno svetlo I zabavan razgovor ce vas uzbuditi, pre sexa I cak za vreme sexa. Ali ne zaboravite da je Blizanac promenljiv znak, prilagodljiv I na njega se utice jako lako. Ova interpretacija moze biti modifikovana polozajem Merkura – vladara blizanaca, kucom I znakom u kome se nalazi merkur I aspektima koje pravi. Na primer ako je znak blizanaca na vrhu 8. kuce a Merkur je u znaku Jarca, onda konverzacija mora da bude u vezi ozbiljnih stvari. Ovo moze biti jako lose ako pokusavate da uvucete nekoga u krevet.
 
nova mala:
Ja sam vec postavila pitanje, ali mozda je ovde bolje mesto, posto je rec o 7. polju. Da li Jarac na vrhu 7. polja daje starijeg bracnog partnera? I jos na 21 stepenu Strelca, mozda stranac? :confused: :confused: :confused: :?:

jarac na vrhu 7 polja govori o tome da kada osoba jednom uđe u brak dugo ostaje u njemu najmanje 20-30 godina. A moras da gledas saturna za starijeg partnera ako ti radi aspekat sa venerom vrlo lako moguce....
 
Bilja1:
Meni je 7.kuca takodje prazna, inace je pola u Biku, a pola u Blizancima, kako bih ja to mogla da rastumacim??? :neutral: :?:

gledaj gdje je otisla venera kao vladar 7 kuce. Inace bi rekla da je pocetak stabilan a kasnije li-la ali sam vrh kuce, nista ne mora da znaci, to sto je prazna ne znaci da se neces zeniti vec da odgovor treba potraziti na drugaciji nacin....
 
nova mala:
Ja sam vec postavila pitanje, ali mozda je ovde bolje mesto, posto je rec o 7. polju. Da li Jarac na vrhu 7. polja daje starijeg bracnog partnera? I jos na 21 stepenu Strelca, mozda stranac? :confused: :confused: :confused: :?:

ne mora da bude stariji,pre ce biti da je neko ko je ozbiljan,distanciran,konzervativan,okrenut poslu ali jako je bitno gde je taj saturn otisao i kakve aspekte pravi.
moze da bude stranac a takodje moze da bude i neko ko je obrazovan,filozof.moze da bude osoba koja voli putovanja i sve sto je vezano za inostranstvo.jer jarac je ipak znak konzervativnosti sto bi ukazalo na to da ce ipak birati nekog sa domacih prostora.nekog koga je imao prilike dobro da proceni.
To sto je otisao u znak strelca definitivno umanjuje njegovu ozbiljnost i krutost jer kako znamo strelac je jedan jako leprsav znak,potpuno suprotan jarcu.
 

Back
Top