U kom horoskopskom znaku biste voleli da ste se rodili???

Ja sam Blizanac/Vaga, Mesec u Lavu, Venera u Raku, i poslednji aspekt je jedino sto bih promenio :kez: Sve ostalo je savrseno, ali me ova Venera u Raku malo jeb3, jer imam zadrsku sa nepoznatim devojkama vise nego sto bi trebalo, i nego sto stvarno imam kad vec nesto krene. =) Necu da kazem stidljiv, jer je prejaka rec, ali nemam inicijativu prema nepoznatim cicama, jer vecina nije opustena, tripuju da su uzvisene, nedodirljive, najlepse, najbolje i ostalo..i deluje kao da ocekuju ne znam sta za prvi kontakt..pa sam u fazonu ****** se..kad budete normalne eto i mene.. =)

Sa Venerom u Blizancima na primer, ne bih imao taj problem..ali *******..ovi tunjavi Rakovi kvare zurku =)
 
:lol:
Imamo slicne pozicije, s tim da sam ja Blizanac/ Skorpija.
Meni VE u raku ne smeta koliko Merkur u raku tako da budi srecan ako si makar to izbegao:P

Imam i Merkur u Raku i to nije nikakav problem, koji ti problem tu vidis? =) Postavljen je zajedno sa Venerom u 9-oj kuci, jedan do drugog na 2. i 5. stepenu, i to je super aspekt =) I Sunce mi je u 9-oj kuci, ali u Blizancima, i njih troje svi zajedno su super tu :kez: samo me zeza malo Venera sa nepoznatim cicama, ali ne mozes sve da imas :kez: Inace pozdrav tebi, sestri, mogli bi negde u zezanje =)) ocigledno imamo dosta zajednickih aspekata :D

A ti Tina uzivaj sa Venerom u Blizancima, sta ti smeta? :D Bar nemas frku sa nepoznatim likovima u nekom startu, i nadam se da ti neki drugi aspekt ne ometa to, kao na primer Sunce u Raku xD
 
Poslednja izmena:
A ti Tina uzivaj sa Venerom u Blizancima, sta ti smeta? :D Bar nemas frku sa nepoznatim likovima u nekom startu, i nadam se da ti neki drugi aspekt ne ometa to, kao na primer Sunce u Raku xD

Haha, pa zar je toliko strašno to sunce u raku, navikoh se na to sunce pa mi je priraslo srcu :D
Ali ne bi trebala ta venera toliko da ti smeta,npr. znam duplu račicu sa venerom i jupiterom u raku i nimalo joj ne ide loše, ona diriguje a orkestar svira :D
 
Haha, pa zar je toliko strašno to sunce u raku, navikoh se na to sunce pa mi je priraslo srcu :D
Ali ne bi trebala ta venera toliko da ti smeta,npr. znam duplu račicu sa venerom i jupiterom u raku i nimalo joj ne ide loše, ona diriguje a orkestar svira :D

Pa mislim i Jupiterom, "samo" to? =)) i da je samo Venera bilo bi joj lakse, jer je zensko...kad je kontra, prica je normalno skroz drugacija, vi ste te koje glume ludilo, ne mi =) I vi ste te koje ocekujete od muskaraca da vam prilaze, ne obrnuto.
Nije strasno, ali napisao sam gore u vezi cega smeta. Fala bogu pa sam Blizanac..
 

Back
Top