prljavshtine?

recepcionerka

Zainteresovan član
Poruka
439
koliko vas lozi ili gasi kada vam partner u toku sexa govori prljavshtine tipa: razvali me,pokidaj me,zelim tvoj qc,zivotinjo i sl...(da ne odajemo bash sve tajne! ;) ) ili vas bodri tipa: jache,carice/care, kralju moj, najbolji si...i sl. ?
ujedno i pitanje ,da li vas lozi shljepkanje po goozi,chupanje za kosu itd.?

meni je sve to malo extremno,ali mozda ima ljudi koji to gotive ili su pre za neku varijantu neznosti,ljubakanja i sl. imam li istomishljenike?
 
recepcionerka:
koliko vas lozi ili gasi kada vam partner u toku sexa govori prljavshtine tipa: razvali me,pokidaj me,zelim tvoj qc,zivotinjo i sl...(da ne odajemo bash sve tajne! ;) ) ili vas bodri tipa: jache,carice/care, kralju moj, najbolji si...i sl. ?
ujedno i pitanje ,da li vas lozi shljepkanje po goozi,chupanje za kosu itd.?

meni je sve to malo extremno,ali mozda ima ljudi koji to gotive ili su pre za neku varijantu neznosti,ljubakanja i sl. imam li istomishljenike?


a sta je ovdje extremno??? :lol: :shock:
 
mammy:
a sta je ovdje extremno??? :lol: :shock:

Па све те прљавштине! :lol: :lol: :lol:

(Мораћу следећи пут да пробам прљавштину ''краљу мој''....мислим да би умро од смеха!:lol: А може и још прљавије:''принче'', 'витеже'' ...е, сад ћи да седим и смишљам безобразлуке...:lol: )
 
Hellen:
Па све те прљавштине! :lol: :lol: :lol:

(Мораћу следећи пут да пробам прљавштину ''краљу мој''....мислим да би умро од смеха!:lol: А може и још прљавије:''принче'', 'витеже'' ...е, сад ћи да седим и смишљам безобразлуке...:lol: )


ovde ochigledno krece Hellen sa svojim ,chitaj: zlim , jezikom pa cu preskochiti odgovor na ovaj post!
ako krenem sa navodjenjem stvarnih prljavshtina i perverzija koje imam u glavi,nece biti nimalo prijatno i "ukusno" chitati to,a ne zelim da rushim neku virtuelnu sliku o sebi na ovom 4rumu!
rekoh necu da odgovorim a opet neshto bijem po ovoj tastaturi,i ja jedem gov*a... :roll:
 
recepcionerka:
koliko vas lozi ili gasi kada vam partner u toku sexa govori prljavshtine tipa: razvali me,pokidaj me,zelim tvoj qc,zivotinjo i sl...(da ne odajemo bash sve tajne! ;) ) ili vas bodri tipa: jache,carice/care, kralju moj, najbolji si...i sl. ?
ujedno i pitanje ,da li vas lozi shljepkanje po goozi,chupanje za kosu itd.?

meni je sve to malo extremno,ali mozda ima ljudi koji to gotive ili su pre za neku varijantu neznosti,ljubakanja i sl. imam li istomishljenike?

Mislis pljeskanje. Bez pljeskanja ne treba ni biti seksa.

Ako je tebi to ekstremno onda na sta ti lici sex. Skines gacice do iznad kolena nekako kita nadje put do pice i to pitaj boga kako:roll: i onda se ljuljate ili sta vec.

Tebi je bolje da se ne torbas, radje pravi krofne.
 
Hellen:
Па све те прљавштине! :lol: :lol: :lol:

(Мораћу следећи пут да пробам прљавштину ''краљу мој''....мислим да би умро од смеха!:lol: А може и још прљавије:''принче'', 'витеже'' ...е, сад ћи да седим и смишљам безобразлуке...:lol: )

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :arrow: :lol: :arrow: :lol:
 
Pa po meni cupanje za kosu i pljeskanje po guzi i nije nesto extremno.....a sto se tice prljavstina,pa sad........treba imati mere u svemu,ovo ''kralju moj'' mi je jako smesno,to jos nikad nisam rekla,moracu da isprobam da vidim reakciju......nemam pojma.
 
hmmm... cupanje kose? pa ne radim to devojkama... niti ih pljeskam... ne kapiram svrhu... mozda sam rtdt ali jbg... a da li one mene? pa jedna jeste jednom... zbunila me totalno, a kad sam je kasnije pitao, samo je rekla "ne znam, doslo mi" 3povi^3 sta da se radi... a da li me neka cupala? hmmm tesko, obicno sam kratko oshishan.. hmmm... da li me pali da govori "prljavstine" pa pravo da vam kazem ne znam... pali me kad devojka preuzme ulogu napadaca... to je moj 3p iz klinackih dana, gledao sam neki film i u3povao da treba da dvoje maltene cepaju odecu jedno drugom... anyway, tako znam da zeli... a ne da otaljava zbog mene :(
 
Hellen:
Па све те прљавштине! :lol: :lol: :lol:

(Мораћу следећи пут да пробам прљавштину ''краљу мој''....мислим да би умро од смеха!:lol: А може и још прљавије:''принче'', 'витеже'' ...е, сад ћи да седим и смишљам безобразлуке...:lol: )

grome moj :)
 

Back
Top