Nomokanon Svetog Save

borivoje

Obećava
Poruka
82
prodajem knjigu Nomokanon Svetog save, izdanje decje novine _Gornji milanovac sa potpisima vaseljenskog patrijarha Vartolomeja, patrijarha srpskog gospodina Pavla i vladike niskog gospodina Irineja za 1.500 evra. mislite da je skupo?, ne nije , nadjite jos koju takvu knjigu.
 
borivoje:
prodajem knjigu Nomokanon Svetog save, izdanje decje novine _Gornji milanovac sa potpisima vaseljenskog patrijarha Vartolomeja, patrijarha srpskog gospodina Pavla i vladike niskog gospodina Irineja za 1.500 evra. mislite da je skupo?, ne nije , nadjite jos koju takvu knjigu.


Da je 2.500 evra, ODMAH, ko iz topa...ovako, ne kupujem škat... :roll:
 
auuuuuuuu kako ovde niko nema pojma pa to je strasno...
prvo sa tim vasim shvatanjem smisla za humor mozemo odma svi da se bacimo u ladnu moravu jer jer TOCILO vam nije ravno.......i to ono ogromno kovacko........
drugo.......sta bre oce ovaj domacin...nema pojma o cemu prica kakvi sajtovi kakve zanimljivosti....da znas zasto je to stavila pa ajde ali trcis k`o magarac pred rudu.........stani malo......bezveze sam stavio k`o jer ono i nije potrebno.....
ma nemoj ja ne znam sta nomokanon i ko je biJo sveti sava........cek da znas da si u pravu ja sam glup da, da...nista ja ne znam.......stani malo jel se to maze na lebac....
e ljudi kad ne znate nista klonite se tema gde samo ispadate gluplji nego sto jeste jer pravo da vam kazem nije bre ovaj forum za svakog.....
i da cim kupim ostrvo kupicu ti i nomokanon nema da brines cak dacu ti i 3000.......ali samo treba da skupim prvo kintu za ostrvo a za njega nacicemo pare :lol:
 
au brate al si ti rso k`o oblanda...ma jok k`o camova lajsna....
znas bate necu da ti kvarim trip (posto ko zna na cemu si i na kakvoj travki pobrljavki)..........goldi je zeMsko :lol:
au goldi dolazi da vidis kako ovaj nema 2 citave daske u glavi :D
 

Back
Top