Sad sam stvarno popi*deo

"I'm sick of people saying our music is too loud
They never stop complaining, try to turn us down
But if you want it louder we'll turn it up full blast
They'll never stop the music they're living in the past

So if you need some action and nothing comes around
Don't call the doctor turn up the sound
Play it loud
In your neighbourhood"


Saxon
 
hm da
ja bih baš voleo da mi neko iz stana ispod svira neku metalčinu do daske 30 sati dnevno pa onda još pojačava iz inata
ali tvoje komšije su takva djubrad što ne žele da umru od nesanice i što ne ideš u studio

sluške *** bogom dane
 
kako bre sta ga briga?
niste mi jasni?
zamisli da neko ispod tebe busi ceo dan zidove pneumatskom busilicom jer vezba sviranje na istoj, jel mu ne bi sisao dole i bacio je kroz prozor?

mora nekako da prilagodi sobu uslovima ili da pici u atomsko skloniste neko sto je i samo po sebi mnogo kul dozivljaj
 
kako bre sta ga briga?
niste mi jasni?
zamisli da neko ispod tebe busi ceo dan zidove pneumatskom busilicom jer vezba sviranje na istoj, jel mu ne bi sisao dole i bacio je kroz prozor?

mora nekako da prilagodi sobu uslovima ili da pici u atomsko skloniste neko sto je i samo po sebi mnogo kul dozivljaj

Recimo da mogu da poredim rock sa bušenjem zidova bušilicom. Naravno da bi mi smetalo, ali nema neke vajde od onoga što bih uradio. Meni smetaju i automobili rano ujutru, pa ne prijavljujem pandurima kako su previše bučni.
Svako kome zvuk gitare smeta, nek kupi čepove za uši i rešen problem. Ne možeš da živiš u stanbenoj zgradi i da očekuješ mir. Odeš na planinu i uživaš u tišini.
Mislim da je u ovom slučaju problem to što se za svaku sitnicu ljudi žale, prijavljuju ili šta već. Samo čekaju da nešto uradiš i onda počinje njihovo naslađivanje. To su uglavnom ljudi koji ne znaju šta da rade sa sobom, pa se zadovoljavaju tako što zaj*bavaju tebe, a to je bezobrazluk i ne treba ga tolerisati.
 

Back
Top