Najromanticnije stvari koje ste doziveli u vezi?

Partyholic

Zainteresovan član
Poruka
483
Posto vidim da se ljudi ovde na forumima uvek zale kako niko nije vise romantican,ni muskarci,ni devojke resih da otvorim ovo pitanje. Prosto ne mogu da verujem da vise niko za voljenu osobu ne bi uradio nesto romanticno,pa Vas pitam jeste li doziveli nekada neku romantiku u zivotu i sta je to voljena osoba uradila za vas da vas oraspolozi,usreci...
 
Sa deckom sam tri godine,i desilo nam se mnogo toga...ali trenuci koje nikada necu da zaboravim su:Kada mi je za pola godine napravio tortu u obliku srca, kada mi je pre mesec dana bez veze napisao pesmu, kada je letos posle bazena zamracio celu sobu upalio svece i na krevetu ostavio belu ruzuKada mi je u dnevniku napisao volim te i nije mi rekao nego je cekao da sama vidim,kada mi je za dan zaljubljenih 1000x pisao volim te...i jos mnogih trenutaka....da ih ne nabrajam,sve u svemu...najlepsi su trenuci paznje!!!
 
E sad sam se podsetila nekog ko je meni bio jako drag, na zalost preminuo, ali su mi ostala neka jako lepa secanja...

Prvi put kad sam isla kod njega posto nije iz Beograda, putovala sam "par" sati i u sred tog puta prilazi mi "stjuardesa" i kaze: Imate pozdrave od...zeli vam ugodan put i pita sta zelite da popijete? Onda me je sacekao na stanici i reko mi ako si mislila da je to iznenadjenje tek ces videti sta je kad dodjemo kuci...a tamo kako smo prilazili cula se muzika i Stanisa Stosic koji je ispod prozora pevao Vranjanku :D...i dan danas mi izmami osmeh kad se toga setim :)
 
moj decko je ogroman romantik i to obozavam kod njega
za jedan moj rodjendan mi je napisao grafit na zgradi, a za drugi(koliko smo zajedno ) mi je kupio veliku kutiju u koju je stavio sve sto ja volim ( bonbone, grizine, 3 u 1 nescafe:) gumice za kosu, onda caj od hibiskusa, to je jedini koji volim, sok od pomorandze,takodje njega volim, onda mandarinice, jer to volimo zajedno da jedemo, cokoladice....), potom mi stalno salje pisma ( zivimo 3 zgrade jedno od drugoga i on moze da mi pismo ubaci u sanduce, ali ne... on ode do poste i posalje ga:) ), nedavno smo pisali jedno drugome pesmice, a svako vece pre no sto legne mi posalje poruku za laku noc, kad god da je to...
ima jos toga, ali cu se razneziti... on je sad u Bosni i nedostaje mi:(
 
Moje pesme
stidljivo kucaju na tvoja vrata
da se pred tobom poklone:
- Hoćešli mi otvoriti?

Moje pesme imaju zvuk svile
poput šuštanja
tvoje haljine
u predvorju.

Moje pesme mirišu
kao ljupki zumbul
u tvom vrtu.

Moje su pesme
u boju krvi odevene
u boju haljine tvoje
šuštave i sjajne.

Moje najlepše pesme blistaju
one su kao ti!
Pred vratima stoje da ti se poklone:
Hoćeš li mi otvoriti?
 
neverovatan:
cesto neke dogadjaje ili osobe zapamtimo po pesmama i kada ih cujemo
secanja dolaze
:-( :-( :-(

''Sećanja imaju pravo na nas
i svakog jutra bude me
plačem u sebi
lagano umirem

Zašto bih plakao
vidiš ponekad
snovi dobiju krila
evo dajem sve svoje
za godine tvoje
i što si nekad mi bila''

Slušam ovu pesmu i u tom trenutku pročitah tvoj post... i celokupnu temu... sećam se...
 
Kad me je bivši momak za šest meseci odveo nenadano u piceriju... Kada mi je jednom grejao stopala rukama... Kada smo jednom hranili neke mačiće što smo ih pronašli kod njega u vikendici... Kada smo plesali u dvorištu te vikendice... Kada smo se tražili (čekali) na godišnjicu... Kada...
Ma ne znam... To je možda i sve... Nešto su mi neke druge stvari obrisale ta lepa sećanja... Ovo sam uspela da sačuvam...
 

Back
Top