Topalovići

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eraserhead

Ističe se
Poruka
2.374
Danas Topalovići čitaju Pantelijin testament, samo što su ovi naši još gori jer oni čitaju testament još uvek živog Pantelije koga koriste za manipulaciju glasačima koji sporije razmišljaju.


"Bogu fala, vek i po proživeh u radu i sreći. Slutim da mi je vreme umirati pa ovo govorim u pero advokatu Miliću, jer u vas deco nemam nimalo poverenja. Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznav'o ni pakao mu neće teško pasti. Što se tiče moje imovine, a to vas najviše zanima, mogu vam saopštiti sledeće: Svu svoju imovinu ostavljam.. samom sebi".
 
I?

Tema o Jasenovcu ZATVORENA!!!
Tema o ravnogorskom pokretu zatvorena.
Dozvoljava se razvodnjavanje svih tema ciji je cilj da predstave Srbe kao zrtve nasilja, a ako razvodnjavanje ne uspe iste teme se zatvaraju, i eto, imamo temu o Topalovicima.
Ziveli!!!!!

Jel ovo mozda antisrpski sajt? Pa recite bar da znamo.
 
rdeki:
I?

Tema o Jasenovcu ZATVORENA!!!
Tema o ravnogorskom pokretu zatvorena.
Dozvoljava se razvodnjavanje svih tema ciji je cilj da predstave Srbe kao zrtve nasilja, a ako razvodnjavanje ne uspe iste teme se zatvaraju, i eto, imamo temu o Topalovicima.
Ziveli!!!!!

Jel ovo mozda antisrpski sajt? Pa recite bar da znamo.

Ovo nije antisrpski sajt no na njemu ima mnogo antisrpske bagre. No nece ni oni jos dugo , blizi im se kraj uskoro....
 
rdeki:
Covek napreduje u svojoj gluposti. Tj. ovo je zaista antisrpski sajt. Jel tako, "pametnjakovicu"?

Jeste u neku ruku antisrpski sajt, jer , ko god cita ovaj cunami idiotskih parola i floskula, potpisan od "PatriJota" moze o Srbiji da misli samo najgore. Ako se ovakvi , a vidim da se i ti javljas, dobrovoljno, prezentuju kao patriote, onda jadna Srbija i sada i ubuduce......

Sta , osim besomucnog kuckanja daje vama za pravo da sebe nazovete "patriote"???
Sta ste uradili za Srbiju, sta ste uradili u zivotu, pa da mozete da prigrabite ovaj epitet, a da ga uskracujete drugima???

Ja cu ti reci.....nista........niti ste bili u rovovima, niti ste poreski obveznici, niti ste ista korisno uradili za sebe, svoju porodicu, pa i za Srbiju...............osim kuckanja, a to moze svako :roll:
 
Otvoricemo za njih jedan poseban zatvor

E pa to ste već radili pre nego što ste postali nacionalisti. Sećaš se Golog otoka?

radikali su se uzjogunili jer je nakon onog fijaska juče sa 20 000 ljudi postalo jasno da Šešelj može i da se ubije neko u Srbiji neće dati 5 para na to.
 
Gospode bože, kako je Jasenovac tema iz dnevne politike?!
To može da bude tema iz istorije, ali nikako politike!

A ovi iz SRS koriste mentalnu posustalost svog samoubilačkog lidera u partijske svrhe...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top