SLOBODA ŠEŠELJEVIM RAČUNIMA!

Kira Neris

Primećen član
Poruka
663
Čovek se mučio tokom devedesetih da skrpi neku crkavicu za stare dane. Velikodušno uvozio naftu i benzin za napaćeni srpski narod. Suze mi krenu kad pomislim na to kako je Šešelj stajao devedesetih u redu za brašno, ulje, hleb i mleko. Išao u Madjarsku po hranu za bebe i debrecine. Plaćao čekovima, ček na poček...samo da bi skupio koji dinar za štednju u americkoj banci. A sta oni uradise? Mrski nam neprijatelji, pod okriljem noći blokiraše račune! E ne može tako! Mi smo Vojini, Voja je naš! Ne damo Vojine račune! Svi Srbi treba da štrajkuju gladju dok se ne oslobode Vojini računi!!! Kako će jadan sada da sipa morsku vodu u svoj olimpijski bazenčić? Kako će da prehrani i školuje sirotu dečicu?
 
Јујују!
Па да онда случајно пронађете рачуне ових поштених демократа.
Шта год да је радио Шешељ против правно нека му за то суде пред нашим судовима јер је за то нама крив а не пред хашком инквизицијијом и америчким освајачким судовима и гоничима робова.
 
Radi se o parama koje su devedesetih prikupljali srbi u Americi i Kanadi, namenjenih kao pomoc Srbima u Hrvatskoj. Prikupljanje para je organizovano od strane SPC, nekoliko iseljenickih cetnickih , i ravnogorskih klubova, kao i klubova iseljenika a cesto su prikupljane i individualnim akcijama pojedinaca.

Napominjem da je ovaj novac prikupljan iz potpuno moralnih i patriotskih razloga, ali je greska koju su Srbi iz prekomorskih zemalja ubrzo uocili , bila sto su se pare slivale tada aktuelnom "VojvodI" Seselju, i njegovom cetnickom pokretu a, kasnije radikalnoj stranci.

Pretpostavka je da se ukupno , u devedesetim , u Americi i Kanadi prikupilo vise od 5 000 000 dolara, koje su se mahom slile u dzepove Seselja i njegovih bliskih saradnika. To je jedan od najvaznijih razloga , zasto je pok. Vojvoda Djujic, razalovao Seselja cina Vojvode..........

Kradja i trpanje para u licne dzepove patriJota je rezultirala svadjom i odcepljenjem nekih frakcija od SRS, osnovana je izmedju ostalog i RSS.......supruga predsednika RSS, Glamocanina , nadjena je ubrzo ubijena u svojoj knjizari , a sumnja obracuna izmedju radikala, se nadnela nad to ubistvo, Pocinilac naravno nikada nije otkriven.

Dakle, za neupucene, i slepe...........Voja Seselj se napunio kao brod, otimajuci donacije iseljenika i trpajuci ih na privatne racune u Americi i Kanadi. Obrazac kradje je bio jednostavan, pare su polagane na privatni racun V,Seselja, sa obrazlozenjem da ce se kasnije , u pogodnom momentu prebaciti na konto u evropi, pa u Srbiju, sto se u 90% slucajeva nikada nije desilo. Sve ovo je poznato starijim iseljenicima koji su bili aktivni u cetnickom pokretu, i javna je tajna da je ova organizovana kradja , bila jos jedan ustupak DBa lopovu Seselju koji mu je odobren , kao legalna akcija punjenja svog debelog dupeta.

Ne ocekujem da retardirani ovo shvate, i prihvate, ali zbog onih drugih, pisem ovo, jer postoje i dokazi i licnosti koje su bile umesane i upoznate sa tim finansijskim transakcijama,\
Te pare, sada trazi voja seselj da se odblokiraju sa deviznih racuna..............mnogo vise od 20 000 $
 
Kira Neris:
Čovek se mučio tokom devedesetih da skrpi neku crkavicu za stare dane. Velikodušno uvozio naftu i benzin za napaćeni srpski narod. Suze mi krenu kad pomislim na to kako je Šešelj stajao devedesetih u redu za brašno, ulje, hleb i mleko. Išao u Madjarsku po hranu za bebe i debrecine. Plaćao čekovima, ček na poček...samo da bi skupio koji dinar za štednju u americkoj banci. A sta oni uradise? Mrski nam neprijatelji, pod okriljem noći blokiraše račune! E ne može tako! Mi smo Vojini, Voja je naš! Ne damo Vojine račune! Svi Srbi treba da štrajkuju gladju dok se ne oslobode Vojini računi!!! Kako će jadan sada da sipa morsku vodu u svoj olimpijski bazenčić? Kako će da prehrani i školuje sirotu dečicu?
Prijatelju Kira, ja sam stajao u redovima o kojima pricas. Ti ocigledno nisi, a dajes sebi za pravo da lupetas o tome.
Znas, neki put je cutanje mnogo pametnije od ociglednog balezganja.
 
UofC:
On "normalan" prizeljkuje smrt trecine stanovnistva Srbije... :lol:

Ono sto ti ne znas a ja znam je da ce vise od trecine radikala ionako umreti u roku od par godina, jer vise od jedne trecine ima 75+ godina...

A ja znam ko moze da glasa za radikale, i ti bolje da budu istrebljeni, jer ako toliko mozga imas da bi ti se oni svideli trebas biti kastriran, da ne zaglupljujes naciju... :lol: :lol: :lol:
 
Ivan015:
Ono sto ti ne znas a ja znam je da ce vise od trecine radikala ionako umreti u roku od par godina, jer vise od jedne trecine ima 75+ godina...

A ja znam ko moze da glasa za radikale, i ti bolje da budu istrebljeni, jer ako toliko mozga imas da bi ti se oni svideli trebas biti kastriran, da ne zaglupljujes naciju... :lol: :lol: :lol:

Da nisi tuzan mozda bi i bio smjesan. Nego Jomini zar ces dozvoliti ovom Nacisti da ovde postira svoje bljuvotine? :-?
 
al bundy:
Juce bio onaj blasfemicni cirkus ispred ambasade na kome su Seseljici lajali i rezali na USA a taj isti vojvoda drzi svoje pare kod mrskih Amara sto ih ne stavi u neku belorusku ili kinesku banku? Bilo bi lepo znati cija majka place za tim parama. :-?




To su pare , iseljenika, prikupljene za srpsku stvar, koje je Seselj opljackao i zadrzao za sebe........a i neke su glave pale zbog tih para.........

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3381400&postcount=10
 
A што човјек може овдје да прочита глупости то је нешто за дивљење. Па људи моји Шешељ је бар 100 пута прије него што је отишао у Хаг говорио о парама које је стекао као предавач, и од продаје књига, а које су заробљене на рачунима у САД-у. Сада ако ви не желите да знате истину и да се зезате на рачун сопствене неинформисаности онда добро али ја вам наводим истину.

Чуј паре које је стекао од пљачке, ре.... једни.
 
ТНикола:
A што човјек може овдје да прочита глупости то је нешто за дивљење. Па људи моји Шешељ је бар 100 пута прије него што је отишао у Хаг говорио о парама које је стекао као предавач, и од продаје књига, а које су заробљене на рачунима у САД-у. Сада ако ви не желите да знате истину и да се зезате на рачун сопствене неинформисаности онда добро али ја вам наводим истину.

Чуј паре које је стекао од пљачке, ре.... једни.
Je li iskreno misliš da je Šešelj (ili bilo koji političar) pare stekao prodajom knjiga? Nisu to male pare kad se čuvaju u SAD-u.
 
DeteSunca:
Je li iskreno misliš da je Šešelj (ili bilo koji političar) pare stekao prodajom knjiga? Nisu to male pare kad se čuvaju u SAD-u.

Па да се ради о неким тајним парама (Шешељ је о тим парама често говорио), да је ријеч о некој великој своти или неким криминалним радњама онда би то сигурно прикрио и не би о томе јавно говорио.
 
ТНикола:
A што човјек може овдје да прочита глупости то је нешто за дивљење. Па људи моји Шешељ је бар 100 пута прије него што је отишао у Хаг говорио о парама које је стекао као предавач, и од продаје књига, а које су заробљене на рачунима у САД-у. .
Aha i familija Milosevic je stekla vile na Dedinju ,Bambilende ,Madone , brze automobile malog Marka,free shopove i parfimerije od prodaje Mirinih knjiga i nesto od nosenja gajbica
 
ТНикола:
Па да се ради о неким тајним парама (Шешељ је о тим парама често говорио), да је ријеч о некој великој своти или неким криминалним радњама онда би то сигурно прикрио и не би о томе јавно говорио.


Ajde ti kao sad sednes pa lepo razmislis o ovome sto si napisao pa se opet javi da nam kazes sta si smislio......:wink:
 
ТНикола:
A што човјек може овдје да прочита глупости то је нешто за дивљење. Па људи моји Шешељ је бар 100 пута прије него што је отишао у Хаг говорио о парама које је стекао као предавач, и од продаје књига, а које су заробљене на рачунима у САД-у. Сада ако ви не желите да знате истину и да се зезате на рачун сопствене неинформисаности онда добро али ја вам наводим истину.

Чуј паре које је стекао од пљачке, ре.... једни.

Prvo, decko, niko se od knjiga obogatio nije , narocito ne seselj ,koji je pisao politicke pamflete , a ne knjige.........drugo, zasto bas u SAD da drzi lovu??
Ne drze se male pare preko okeana..............samo velika , debela, smrdljiva lova kojoj je i trag smrdljiv...............


Evo nesto krezave sirotinje, koja onako sludjena branij Seseljeve pare u USA


312211799462c724fa0bl9.jpg
image008wa9ns5.jpg
312211795b27d5dfb1dga4.jpg


A tu je i podrska starih prijatelja ............. :roll:

vojaikomunjareqf2.jpg
 
marco3dx:
mislim ono... ljudi koji vam je... covek koji je uradio sve ono sto jeste, prouzrkovao je vecu stetu srbima njego njihovim "neprijateljima"...

Covek je ZLO u ljudskom liku........najvise stete, je upravo napravio Srbiji , a i za to postoji razlog, a to je njegovo hrvatsko poreklo............ne bi se cudio da satro umre, i vaskrsne , u nekom programu za zasticene svedoke, u USA ili Nemackoj, kao zasluzan hrvatski spijun, koji je obavio svoj zadatak.........upropastio ugled Srbije u svetu, i napravio od Srba, ljudozdere u svetskim medijijma :evil:
 

Back
Top