Zoran Stojković je lažov!

Рабин

Zainteresovan član
Poruka
153
Policija demantuje ministra pravde
Ministar pravde Zoran Stojković ponovo je juče optužio pojedine medije da su izmanipulisali zatvorenike, ali je svojim javnim istupima pokazao i da nema pravi uvid o stanju u zatvorskim ustanovama koje su u njegovoj nadležnosti. To se uočava ako se samo uporede izjave ministra sa saopštenjem MUP-a.

STOJKOVIĆ: Žandarmerija nije učestvovala u smirivanju nereda u KPZ Niš, već obučeno osoblje.

MUP: Pripadnici MUP Srbije intervenisali su jutros u zatvorima u Nišu i Požarevcu da bi uspostavili red u tim institucijama.

STOJKOVIĆ: Za pola sata mir je zaveden u KPZ Niš.

MUP: Intervencija MUP-a u niškom zatvoru trajala od 7.18. do 8.40, a u požarevačkom od 7.00 do 10.20. Od 10.20 situacija u svim zatvorima „u skladu sa zakonom“.

STOJKOVIĆ: Urađeno je sve na miran način i protest je završen. Stanje u niškom KPZ domu je mirno, mislim da ima 19 lica sa lakim povredama.

MUP: U intervenciji u Nišu lakše povređeno 40 zatvorenika, a u Požarevcu 15 zatvorenika koji su pružali otpor.

(''Blic'')
 
Рабин:
Policija demantuje ministra pravde
Ministar pravde Zoran Stojković ponovo je juče optužio pojedine medije da su izmanipulisali zatvorenike, ali je svojim javnim istupima pokazao i da nema pravi uvid o stanju u zatvorskim ustanovama koje su u njegovoj nadležnosti. To se uočava ako se samo uporede izjave ministra sa saopštenjem MUP-a.

STOJKOVIĆ: Žandarmerija nije učestvovala u smirivanju nereda u KPZ Niš, već obučeno osoblje.

MUP: Pripadnici MUP Srbije intervenisali su jutros u zatvorima u Nišu i Požarevcu da bi uspostavili red u tim institucijama.

STOJKOVIĆ: Za pola sata mir je zaveden u KPZ Niš.

MUP: Intervencija MUP-a u niškom zatvoru trajala od 7.18. do 8.40, a u požarevačkom od 7.00 do 10.20. Od 10.20 situacija u svim zatvorima „u skladu sa zakonom“.

STOJKOVIĆ: Urađeno je sve na miran način i protest je završen. Stanje u niškom KPZ domu je mirno, mislim da ima 19 lica sa lakim povredama.

MUP: U intervenciji u Nišu lakše povređeno 40 zatvorenika, a u Požarevcu 15 zatvorenika koji su pružali otpor.

(''Blic'')


А ти "Рабине" сада радиш исто што и б92, манипулишеш изјавама које су дате и слажеш их онако како теби одговара, али није ни чудо, у складу је са твојим аватаром......
Стојковић је потпуно у праву МЕДИЈИ СУ ИЗМАНИПУЛИСАЛИ ЦЕЛУ СИТУАЦИЈУ, прво, Б92 је објавио да је полиција "ОПКОЛИЛА ЗГРАДУ ГДЕ СУ СЕ ЗАТВОРИЛИ ЗАТВОРЕНИЦИ" када то уопште није било тачно, тако да је потпуно очигледано да неко ван затвора веома учествује и руководи "протестима" робијаша и то баш у сврху предизборне кампање, е да би оптужили Владу за "неспособност". То полиција може веома лако да утврди ПРЕГЛЕДОМ ТЕЛЕФОНСКИХ РАЗГОВОРА ПРЕКО МОБИЛНИХ ТЕЛЕФОНА КОЈИХ ЈЕ НАЂЕНО ПРЕКО 20 КОМАДА........

Тачно је да је полиција реаговала АЛИ КАДА ???:roll::roll::roll:
 
Можда мало карикира али прави лажов је министар не правде да је правде то би било мало другачије,само пукли сте дсс доста је био и вашег нарочито осионог понашања политичких и струковних дунстера који све знају и свима соле памет,
па није чудо што вас пореде са црвенима тако и они знају све да раде итд...
 
MAXIMUS !:
Можда мало карикира али прави лажов је министар не правде да је правде то би било мало другачије,само пукли сте дсс доста је био и вашег нарочито осионог понашања политичких и струковних дунстера који све знају и свима соле памет,
па није чудо што вас пореде са црвенима тако и они знају све да раде итд...

Министар је, као нормалан човек, припремао Закон о амнестији који је ТРЕБАЛО И МОРАО БИТИ УСВОЈЕН када је Устав проглашен. То је потпуно нормално у свим државама овога света. Поготово што се амнестија уопште не предвиђа ЗА ТЕШКА КРИВИЧНА ДЕЛА.

Али боранија у Парламенту није хтела да усвоји предложен Закон само зато што су све заслуге за усвајање Устава припале ДСС'-у, али то њима на част и образ.
 
Да али само вам то и преостаје дај те мало чињеница.
Знате шта за млоху значи ДСС, други српски слободан! уствари још гори онај се бар нешто и питао.
 
Повлачиш се са клизавог терена изгубио си немаш аргументе а СРС вас неће.
Нисам кира ја сам онај на чији се микрофон или фрулу пева и свира .
СЗК правоснавни не обрезан уникат нема конзерванса вишеструко потврђен мешу многобројним припадницама супротног пола од милошти зван биг сосиџ!
Стојковић је дефинитивно велики лажов и то сви знају,нарочито струка!
 
Ниси у праву то због чега су они тамо је једно,
а друго је то што су их искористили да гласају па им обећали амнестију ти људи живе по својим правилима а министар је део организације која нема реч а и ....
Треабало их је смирити али министар није имао м ...храбрости да оде и реши проблем.А што се киборга они бију све за кога им се нареди испод шлема мозга нема(Бора Чорба)
 
MAXIMUS !:
Ниси у праву то због чега су они тамо је једно,
а друго је то што су их искористили да гласају па им обећали амнестију ти људи живе по својим правилима а министар је део организације која нема реч а и ....
Треабало их је смирити али министар није имао м ...храбрости да оде и реши проблем.А што се киборга они бију све за кога им се нареди испод шлема мозга нема(Бора Чорба)

pošto ti više veruješ ološu nego ministru, nema potrebe da nastavljamo
 
MAXIMUS !:
Ниси у праву то због чега су они тамо је једно,
а друго је то што су их искористили да гласају па им обећали амнестију ти људи живе по својим правилима а министар је део организације која нема реч а и ....
Треабало их је смирити али министар није имао м ...храбрости да оде и реши проблем.А што се киборга они бију све за кога им се нареди испод шлема мозга нема(Бора Чорба)

Covece jel si ti Srbin ili Turcin.

Amnestija je obecana i sve je uradjeno po tom pitanju, ali odredjene partije nisu htele da glasaju za taj zakon zbog stranackih interesa ili ko zna cega. Pa ne moze Stojkovic sam da usvoji zakon, zna se procedura. Zakon ce biti usvojen pre ili kasnije.
 
eremita:

Министар је, као нормалан човек, припремао Закон о амнестији који је ТРЕБАЛО И МОРАО БИТИ УСВОЈЕН када је Устав проглашен. То је потпуно нормално у свим државама овога света. Поготово што се амнестија уопште не предвиђа ЗА ТЕШКА КРИВИЧНА ДЕЛА.

Али боранија у Парламенту није хтела да усвоји предложен Закон само зато што су све заслуге за усвајање Устава припале ДСС'-у, али то њима на част и образ.
Ako je boranija bila protiv zasto takvi megaliti kao stranka Voje mlohavog visuljka nije sama usvojila taj pederski zakon
 
urospo:
Covece jel si ti Srbin ili Turcin.

Amnestija je obecana i sve je uradjeno po tom pitanju, ali odredjene partije nisu htele da glasaju za taj zakon zbog stranackih interesa ili ko zna cega. Pa ne moze Stojkovic sam da usvoji zakon, zna se procedura. Zakon ce biti usvojen pre ili kasnije.
Turčine, da li ti je jasno da sve ubice koje nisu osudjene na 40. godina robije su podložne amnestiji mlohavog i vinjaka!
To sam ti crtao ali jbg... ne vrtedi ti so Vojin mali i šta tu ima da se priča... Šta znaju deca šta je sex! Ti u tarabu , pa to ti je! :D ;-)
 
Рабин:
Turčine, da li ti je jasno da sve ubice koje nisu osudjene na 40. godina robije su podložne amnestiji mlohavog i vinjaka!
To sam ti crtao ali jbg... ne vrtedi ti so Vojin mali i šta tu ima da se priča... Šta znaju deca šta je sex! Ti u tarabu , pa to ti je! :D ;-)

Nedokazani covece, za ubice osudjene na 40. godina zatvora NEMA amnestije (osim ako nemaju preko 70. godina)
 
А да ли има то негде да поређате све оне лимузите по улици македонској неко вече када сте имали главни одбор?Где је био паук,за неке важи закон а за неке не!
Па чеда је правио зебру да бар легално прелази а што ви не направите паркинг странко бескрајно инертних!
Зоран Стојковић је обећао нека он и испуни, онј је у страху од легије нису други
ма дај коме ја причам ...
А оно за турчина немој да вређаш ту нацију,ако немаш да кажеш нешто паметно онда немој ништа после кажу да смо ми Срби лош народ...
 

Back
Top