omiljene teme

kakve teme najviše volite:

  • ozbiljne, koje navode na razmišljanje

  • o slavnim ličnostima, emisijama

  • bez mnogo smisla, glavno da se smejemo

  • praktične, znači razmena konkretnih saveta-kola, komp, recepti,...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja volim one teme koje te teraju da razmišljaš ... ali te isto tako teraju da na njih duhovito odgovaraš .... volim te opuštajuće ... bez mnogo filozofije ...
Volim da vidim da se ljudi dobro zezaju na temama i da pročitam pregršt zanimljivih i veoma interesantnih dosetki.
 
ja volim one ozbiljne... koje teraju na razmisljanje... mada mislim da su i one o kompjuterima bas super... imate tamo da procitate puno dobrih i korisnih informacija... evo... ja sam naucio sve... pitajte me slobodno... znam sad i sta je fajervol i sta su trojanci... izmedju ostalog... mada se i pepi dosta trudi da me nauci... samo sto ja ne mogu da pamtim... danas ec mi narezati jedan disk... i slike isto... sa rodjendana...
 
Meni tu nije na smetnji to sto je tema licna, nego mi je na smetnji glupost tog pitanja "Da li se i vama to desilo?", ne znam sto bi mene zanimalo da li se nekome jos desilo to? I sta ako kaze jeste, to je dobro, ja sam zadovoljna, a ako kaze nije onda nisam zadovoljna, ili obrnuto, ne razumem svrshu pitanja "Da li se nekome jos to desilo?"
 

Back
Top