Г 17 води тренутно најозбиљнију предизборну кампању

MAXIMUS !

Primećen član
Banovan
Poruka
962
Вероватно су проценили да су најслабији и да зато морају да раде највише,
могуће је да ако се овако настави Лсд односно Лдп покрет белих са чедоморцем на челу и Г 17 - брабус и + Милорад Додиг отму добар део бирача дс чији се табор појачао са новим манекенима,итд,ма они су сви на црти у дс лош маркетинг.
Срс и даље траже начин да помогне вођи.
 
marlon:
ma jel', svi se potresaju nesto...:)

Па добро немој тако ово је подтицај да се мало разбуде успаване лепотице.
Мора да се ради нема више јефтиних кампања научио је овај народ све форе,нема спавања буди будан.Како Млађа устане у 4 да преда у скупштину документацију за изборе а други дан у 6 на пијацу,ради човек а и неда црногорилицима да региструју дивљаке свака му част само га због тога миришем
 
MAXIMUS !:
Па добро немој тако ово је подтицај да се мало разбуде успаване лепотице.
Мора да се ради нема више јефтиних кампања научио је овај народ све форе,нема спавања буди будан.Како Млађа устане у 4 да преда у скупштину документацију за изборе а други дан у 6 на пијацу,ради човек а и неда црногорилицима да региструју дивљаке свака му част само га због тога миришем

Тај који му ради кампању тотално га је испалио - јер ће Динкић све форе врло брзо да испуца - а онда ће да дођу крокодили и да га поједу. Он не разуме шта у медијима значи "замор материјала", а осим тога његов фаворит за премијера зрикава Дулићка има начисто да укопа целу ту странку.
 
MAXIMUS !:
Па добро немој тако ово је подтицај да се мало разбуде успаване лепотице.
Мора да се ради нема више јефтиних кампања научио је овај народ све форе,нема спавања буди будан.Како Млађа устане у 4 да преда у скупштину документацију за изборе а други дан у 6 на пијацу,ради човек а и неда црногорилицима да региструју дивљаке свака му част само га због тога миришем


razumem te sta kazes... mlađa bez obzira na sve nije ni tako los, kakvi mogu da budu drugi na tom mestu gde je bio. partija kao partija.... ne znam, mislim da nemaju sanse... mozda i gresim.
 
eremita:
Тај који му ради кампању тотално га је испалио - јер ће Динкић све форе врло брзо да испуца - а онда ће да дођу крокодили и да га поједу. Он не разуме шта у медијима значи "замор материјала", а осим тога његов фаворит за премијера зрикава Дулићка има начисто да укопа целу ту странку.

Немој мито нисам ја г (еј) 17 присталица само онако кажем,
а за дулићку па немој да им дајеш опет повод да нас смарају ...
Хоћу да кажем сви су се нешто успавали ево ни ови твоји ако не грешим ловац јоца и раде булатовић нису баш направили неки потез све је то бумерангефекат
Ако ниси дсс извини.
 
OVI...

kombisticq0.jpg
 
MAXIMUS !:
Немој мито нисам ја г (еј) 17 присталица само онако кажем,
а за дулићку па немој да им дајеш опет повод да нас смарају ...
Хоћу да кажем сви су се нешто успавали ево ни ови твоји ако не грешим ловац јоца и раде булатовић нису баш направили неки потез све је то бумерангефекат
Ако ниси дсс извини.

Нисам ни ДСС нити било која друга странка, али подржавам Коштуњавог и делимично ДСС, могло би се рећи да сам симпатизер.
 
marlon:
di njega iskopa :):):) koj ti taj?

Само се ви смејте ако га Багзи не намести кримосима има он да оцепи дс доста бирача,и плус још колико је младих бирача тек стекло право па ти види.
Једино ако му ове његове ал банд е не увале неки шит па се овер дозира у противном чедоморац води добру кампању,за разлику од ових који су на црти или ових који плачу над тужном судбином вође.
 
eremita:
Нисам ни ДСС нити било која друга странка, али подржавам Коштуњавог и делимично ДСС, могло би се рећи да сам симпатизер.

То подржавам добро дошао у покрет Србија на првом месту доста глупих странчарења када је интерес Србије у питању.
Само г 17 ако не задржи досадашње позиције да ли ће бити неких већих потреса после избора.Труде се да задрже али тешко богами.
Само Млађи нико да нађе неку аферу или крађу човек је стварно маг
ма циа снајка пола света су поробили.
 
BlackMusician73:
LDP za sada ima najbolju kampanju koja je kod nas viđena, Dinkić takođe nije loš. Ako ovako nastave u novom parlamentu sedeće i jedni i drugi. DS treba da se zapita.

Тачно тако неборисе поглавица који је на црти је отерао сад и верни подмладак,
ко му је остао само удовице кримоса значи дај боже до 18% да добаци и то ако му уледи која кинта од све јаче дс у сад итд донација за демократске изборе и снаге У Србији,само Србија није Србрбија идемо дање мале богиње смо прележали или не?
Г 17 има добар старт а до чиља је још доста,ко је до фотофиниша први видеће се за груди(да се атлетски изразим)
 
---Тренутно ДС има најгору кампању. Њима је игледа циљ да испљују максимално све друге али ми се чини да та фора више код народа не пали. Некако своје циљеве стављају у други план, односно у први план истичу "грехове" других странака.

---ДСС је направио добру коалицију, и ове три странке ће им донети дупло више гласова него да су сами (Палма, Вељо и Верко су непркосновени у својим градовима).

--- СРС фактички и није кренула у кампању, видећемо шта ће бити.

--- Морам признати да ЛДП доста амбициозно и тренутно веома добро води кампању и ако овако наставе ипак ћу морати да демантујем себе што се тиче њиховог уласка у парламент.

--- Г17+ је потрошио све кредите код народа и много тога им се ставља на душу па не очекујем неки бољи резултат. Може се чак очекивати и да не уђу у скупштину, што и није чудно ако се зна да за ту партију гласају само чланови и ону који су имали икакву вајду од њих а таквих је мало. (мој тип из 2 у 2, квота 15.00 :) )

--- СПО је одавно испушио, а сада ће то и званично добити написмено. :)
 
MAXIMUS !:
То подржавам добро дошао у покрет Србија на првом месту доста глупих странчарења када је интерес Србије у питању.
Само г 17 ако не задржи досадашње позиције да ли ће бити неких већих потреса после избора.Труде се да задрже али тешко богами.
Само Млађи нико да нађе неку аферу или крађу човек је стварно маг
ма циа снајка пола света су поробили.

Ја мислим да ће бити већих потреса око финансија јер он сигурно неће проћи тако добро као што се нада, он лично и Јелашић су по мени добро радили што се тиче њихове струке - али Динкић је начисто забрљао са Дулићком, она му није требала,
тако да због ње од мене никада не би добио глас.
 
Немој да ми минирате тему избацићу вас из писма.Када г 17 има најбољу кампању, онда да ли то значи по јутру се дан познаје.
Што се осталих тиче нема се изгледа новаца,па шта би сада рекао неша чанче ди су нам новци '? да ли су код млађе? можда или не зна се.
Могу само да га мрзе,па њему ни гархамел није могао ништа еј гаргамел а камоли штрумшови.
Млађа је маг остали су сића.
 
Ево поруке у слободном преводу од Млађе,Радован 3 :
Мене никада неће ухватити,а што тебе да хватају пиз...ти мат...сељач...
Да ли је Млађа склонио неку цркавицу када може од самог старта да финансира или је све ствар воље прем да нигде није ништа мегаломански,све је обично..
 
Gucanin:
--- Морам признати да ЛДП доста амбициозно и тренутно веома добро води кампању и ако овако наставе ипак ћу морати да демантујем себе што се тиче њиховог уласка у парламент.:)

I to morati javno da priznas Milanchetu uz divljenje i postovanje njegovog lika i dela kako smo se pre mesec-dva opkladili :-)
 
DS - Jako slabo. Jedino vezivanje je vezivanje za Zorana Đinđića i podsećanje na njega nakon ove blamaže može biti samo kontraproduktivno. Plakati sa njegovom rečenicom su nekreativni i služe samo radi podsećanja na njega.

SRS - KATASTROFALNA odluka sa fokusiranjem na Šešeljev štrajk glađu. Sinoć je bilo više studenata nego danas Radikala. Dok ostali grabe ka izborima SRS se bavi za građane sporednom temom. Ljudi ne mogu svoju decu da prehrane a ne da se brinu za Šešeljevu dijetu. Još sada kada se ispostavilo da je Šešelj umešan u ubistvo Đinđića. Radikali su stvarno u problemu.

DSS - Kampanje ni nema. Koalicija loša. Arkanovci teraju stare DSSovce ka DSu

G17+ - Vrlo intenzivna kampanja. Fokus na ekspertizi i pokušaj oživljavanja starog imidža G17+. Ipak sve ono što se dešavalo dok su bili na vlasti ih teško opterećuje. Biće im potrebno mnogo radi da bi ušli u skupštinu.

LDP - Najbolja kampanja do sada. Vrlo agresivno i angažovano. Ima ih svuda. Ostaje opasnost od bagzijevog svedočenja, ali kada je Čeda preživeo Legiju preživeće i ovog "sitnog kriminalca", Potrebno je da se profiliše više ljudi iz samog LDPa kako bi građani stekli utisak da se ne radi samo o Čedomiru. Imaju perspektivu, na njima je da je iskoriste.

SPO - Koja kampanja?

SPS - Čeka skupštinu.

Sve u svemu u kampanji su samo LDP i G17. DS je odabrala loš fokus baš kao i SRS, Loše.
 
Ovo sto si rekao za SRS to si bas dobro rekao.
Ljudi ne mogu svoju decu da prehrane a ne da se brinu za Šešeljevu dijetu.
Zabole narod 2006/07 za takve stvari.Prosla su te vremena sve vise se gledaju neke obicne stvari a ne velike ideje.To je moglo pocetkom 90-ih.
SRS je u zabludi jer misli da ima toliko glasaca zbog ne znam ni ja cega svoje neke "velicine" i "kvaliteta" i zaboravljaju da su njihovu glasaci uglavnom oni koje u principu zabole za SRS ali glasaju iz protesta i bunta prema strankama DOS-a.ZIve lose siromasni su i eto glasaju za tu kao neku "alternativu".
SRS ce da napravi najbolji rezultat ako bude isla sa "socijalnom demagogijom" to je ono na sta se loze njihovi potencijalni biraci a ovo im je totlna glupost.
Dobro ja volim sto oni rade ovo sto rade jer ih ne volim i zelim im da samo tako nastave.
Napred radikali do konacne pobede nad haskom inkivizijom!
 
SRS ce da napravi najbolji rezultat ako bude isla sa "socijalnom demagogijom" to je ono na sta se loze njihovi potencijalni biraci a ovo im je totlna glupost.

Apsolutno i tragično je da vrh SRSa ne kapira gde leži njihov potencijal.
Razočarao sam se u Tomu koga sam cenio kao političara. Daljim fokusiranjem na ovu temu SRS dolazi u situaciju da jedino može da je izvuče to da Šešelj umre u Haagu. To je katastrofalna pozicija.

Ukoliko DS odradi dobru kampanju a radikali ovako nastave, može se desiti čak i iznenađewnje da DS ima onog jednog poslanika više.
 

Back
Top