Sta vam je bitnije?

Sta vam je bitnije?

  • Ljubav

  • Pare


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

CURSE

Aktivan član
Poruka
1.491
Svi cemo se mi jednog dana udati...ozeniti...bla bla...kada ulazimo u neku vezu sa idejom da bude ozbiljna ...sta mislite da je bitnije za vezu...ponudjene su samo 2 opcije u anketi...Molim vas da dobro razmislite pre nego sto glasate...jer u realnosti se ponekad izgleda ne ponasa svako prema svojim ubedjenjima....pa bih volela da cujem vase misljenje...

ps.sad ce anketa...
 
Da razjasnim malo koja je poenta ankete...Da li smatrate da neka veza (brak) moze da opstane ako ima mnogo ljubavi a malo para...
Ili smatrate da morate imati materijalna sredstva....a da ce ljubav vremenom doci...jer "pare mogu da kupe svei svakog"?

ovaj tekst "..." je samo otprilike neciji citat...koji sam danas cula....pa me podstaklo na razmisljanje...naravno ja imam neki svoj stav...ali prvo zelim da cujem vase misljenje...
 
o necu valjda samo ja i aleksej da glasamo za pare:lol:
mislim da ima ljudi koji mogu da zive samo od ljubavi,ja ne
ljubav hrani raznovrsnost,izlasci putovanja,a toga nema bez €!!!
a opet ako ima love nece se roditi ljubav ali zivot je laksi da ga osmislimo
 
hanibal77:
o necu valjda samo ja i aleksej da glasamo za pare:lol:
mislim da ima ljudi koji mogu da zive samo od ljubavi,ja ne
ljubav hrani raznovrsnost,izlasci putovanja,a toga nema bez €!!!
a opet ako ima love nece se roditi ljubav ali zivot je laksi da ga osmislimo
Ja nisam Aleksa :shock: ako misliš na mene :roll: ali slažem se sa tobom naravno :wink:
 
CURSE:
Da razjasnim malo koja je poenta ankete...Da li smatrate da neka veza (brak) moze da opstane ako ima mnogo ljubavi a malo para...
Ili smatrate da morate imati materijalna sredstva....a da ce ljubav vremenom doci...jer "pare mogu da kupe svei svakog"?

ovaj tekst "..." je samo otprilike neciji citat...koji sam danas cula....pa me podstaklo na razmisljanje...naravno ja imam neki svoj stav...ali prvo zelim da cujem vase misljenje...

Bitno je da postoji ljubav...pare se zarade...sem ako je u pitanju bas siromastvo..onda tesko, da je ljubav dovoljna...
Ako si vredan, pametan imas volju i zelju, da radis...nace se nesto... :wink:
 
alya:
Bitno je da postoji ljubav...pare se zarade...sem ako je u pitanju bas siromastvo..onda tesko, da je ljubav dovoljna...
Ako si vredan, pametan imas volju i zelju, da radis...nace se nesto... :wink:

recimo da izuzemo siromastvo....u ovom mom slucaju nikako nije u pitanju siromastvo..pre bih rekla pohlpa..ali da ne idem u detalje...
 
CURSE:
recimo da izuzemo siromastvo....u ovom mom slucaju nikako nije u pitanju siromastvo..pre bih rekla pohlpa..ali da ne idem u detalje...

Tesko moze opstati veza gde je jedan partner hladniji, pohlepniji...a ovaj drugi je vise duhovan tip..kad tad ce jedno drugome poceti, da smetaju i on ce traziti sebi slicnu ( novu priliku ) isto i ona...
 
CURSE:
Svi cemo se mi jednog dana udati...ozeniti...bla bla...kada ulazimo u neku vezu sa idejom da bude ozbiljna ...sta mislite da je bitnije za vezu...ponudjene su samo 2 opcije u anketi...Molim vas da dobro razmislite pre nego sto glasate...jer u realnosti se ponekad izgleda ne ponasa svako prema svojim ubedjenjima....pa bih volela da cujem vase misljenje...

ps.sad ce anketa...
Ovo nije tačno :roll: jbg ipak si ti pomalo sanjalica :wink:
 
hanibal77:
e pa onda menjam glas :?
ja sam mislila na neke krajnosti


Hanni..ja jako cenim sto si stavila taj glas...jer je iskren...i takodje mislim da ipak jesi mozda na neki nacin kompetentnija da pricas otvoreno o ovim stvarima...jer si u braku..znas kako to izgleda kad trebas da placas racune...a znas i gde je ljubav u celoj toj prici...
Ja sam neudata....ne planiram da se udajem u skoriije vreme...ali sam i dalje sanjar..i imam utisak da nikada necu to prestati da budem...ali taj realni deo zivota o kome pricas...jeste na neki nacin poenta ove teme...
Cini mi se da si jako zrelo odgovorila na temu...pozz... :wink: :)
 
sinmbad:
e sad,ne znam pokušavam da se radujem svakom danu koji dolazi i svakom smešku i ljubaznoj reči,i trudim se da ne mislim o velikim stvarima i groznoj prošlosti jbg 8-)

leukz_nl_bewegende_emoticons_super_1_8.gif
leukz_nl_bewegende_emoticons_super_1_2.gif
 

Back
Top