Leptirica-domaci horror film iz ' 73

Не скрећите тему! Та Вампирица је стварно легенда. Сава Савановић, у ствари. Прича коју сам ја слушао ''с колена'' је била да је он из села Сабанта између Крагујевца и Јагодине. А да вам кажем, географија целом пределу даје језив изглед. Све у свему, аутентичан је филм са вампиролошке стране, јер су вампири=лептири=вукодлаци творевина нашег народа. Ако ураде римејк, нека се потруде да оде у свет! Мене је инспирисао да смишљам страшне приче о дрекавцима, сотонама...
 
:lol: :lol: :lol:
Leptirica!!
I sad mi se nakoži ježa od samog spominjanja!!

Takav strah mi je kao klincu uterala u kosti,
da sam noćima posle spavao s upaljenim svetlima (sreČa te mi bešika zdrava, pa nije bilo ....:lol: :lol: :lol:)!!

Izbegavam i da gledam horor uopšte, a ako sam primoran
(kad se okupljalo društvo, pa baš hoće da gledaju nešto poput "Magle" ili "Noć Veštica"),
onda je to pod mojim uslovima...upaljeno svetlo, zatamljena slika i smanjen ton :lol::lol::lol:!!
 
Bas sam preksinoc dok smo sedeli u mojoj basti drustvo i ja pricali o ovom filmu...
Nikako da ga pogledam, a pre par dana gledao sam emisiju na RTS-u gde Memedovic (znate onaj sto vodi svet lova i ribolova) obilazi taj predeo gde je bio Sava vampir i slusa price o njemu...
Kao slag na tortu morao je sam da prespava u toj vodenici sa psom i oko sredine ponoci cuo je nesto ziv se usro...:)
Sad da li je to bila neka zivotinja sto se sunjala oko vodenice ili Sava ne zna se ali pas je bio uznemiren, a Memedovic preplasen... Mogu vam reci da ta vodenica u onoj vukojebini izgleda strasno... Ne bi prenocio tamo sam uffff nema tih para jedino ako bi drzao Paju sa sekirom ispred vodenice...:)
 
Bas sam preksinoc dok smo sedeli u mojoj basti drustvo i ja pricali o ovom filmu...
Nikako da ga pogledam, a pre par dana gledao sam emisiju na RTS-u gde Memedovic (znate onaj sto vodi svet lova i ribolova) obilazi taj predeo gde je bio Sava vampir i slusa price o njemu...
Kao slag na tortu morao je sam da prespava u toj vodenici sa psom i oko sredine ponoci cuo je nesto ziv se usro...:)
Sad da li je to bila neka zivotinja sto se sunjala oko vodenice ili Sava ne zna se ali pas je bio uznemiren, a Memedovic preplasen... Mogu vam reci da ta vodenica u onoj vukojebini izgleda strasno... Ne bi prenocio tamo sam uffff nema tih para jedino ako bi drzao Paju sa sekirom ispred vodenice...:)

Uaarggggghhhhhhh
Zarozje se zove selo cini mi se
bila bi fora tamo jedan rostilj obrnut
:lol::lol:
 
sava-savanovic.jpg
 
Ha ha skoro sam gledao neku emisiju na rts-u koju voldi onaj Memedovic . Tema je bila posvecena vampirima i Savi Savanovicu inace popularnom liku iz pripovetke Milovan Glisica .Kada slusash ona svedocanstva starih mestana krv ti se sledi :-)))))
BTW, salu na stranu , film je jako dobar , mada s opbzirom i na vrlo bogat opus filmova u srpskoj kinematografiji nije ni cudo sto je postao kultni film .
 

Back
Top