CardSharing

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidi momak necu da sa tobom gubim vreme...ti za nekoga radis i mene to ne zanima samo sam hteo reci ljudima da je najbolja opcija da se uzme pretplata na neki paket i da se vrsi razmena sa drugima. Ko to ne zeli neka placa i gleda njegov problem. Kada sam ti dao odgovor gore da sky star kartice podrzavaju cccam ti nisi pojma imao nego si otisao na druge forume i nasao da postoji takav emulator i onda si brzo dotrcao da se ispravis ovde. flycccam za koga si saznao juce je emulator koji postoji vise od 6 meseci i koji radi sasvim solidno na ss2 karticama. U poslednje vreme( bas kao sto si procitao na ostalim forumima) autor je poceo da naplacuje svoje remekdelo ali problem je licenca koja je vezana za hardver id racunara svaki put kada instalirate windows morate platiti licencu kako bi ste koristili program sto je po meni jako glupo i bacanje para! za te pare SVIMA PREDLAZEM da kupe kopiju dreambox 500s i uzivaju u cs-u jer je daleko bolje od ss2 kartice a i svi emulatori su potpuno besplatni. A ti ivane me nemoj pogresno shvatiti. Daleko od toga da ja nesto imam protiv tebe :gace: Ono sto sam izneo gore je vise kritika na admine i moderatore sto dozvoljavaju da se ilegalne stvari reklamiraju na krstarici koja je po meni ozbiljan forum...

juuu, na sta lici...ne radim ja ni za koga...
i nisam ja otisao kad si mi ti rekao vec sam pre toga se raspitivao za to jer mi se njih bar 10 javilo za cs a imaju ss2 karticu...i zato sam trazio i svi kazu da se placa i da ne vredi davati 13 dolara za glupi plugin koji ce neko drugi da napravi...a ti se ocigledno pravis mnogo pametan i pokusavas da se izvuces jer nisi ni znao da je poceo da se placa pa da ne bi ispao glup...a onda se tu izvlacis sa nekim novostima o cracku da ne bi ispalo da ''kasnis sa informacijama''...nemoj meni da prosipas te fore, molim te...:thumbdown:
 
juuu, na sta lici...ne radim ja ni za koga...
i nisam ja otisao kad si mi ti rekao vec sam pre toga se raspitivao za to jer mi se njih bar 10 javilo za cs a imaju ss2 karticu...i zato sam trazio i svi kazu da se placa i da ne vredi davati 13 dolara za glupi plugin koji ce neko drugi da napravi...a ti se ocigledno pravis mnogo pametan i pokusavas da se izvuces jer nisi ni znao da je poceo da se placa pa da ne bi ispao glup...a onda se tu izvlacis sa nekim novostima o cracku da ne bi ispalo da ''kasnis sa informacijama''...nemoj meni da prosipas te fore, molim te...:thumbdown:

Klinac hajde pali tamo!!! Krekovana verzija je izasla juce i testirana od strane mog drugara. Radi bez problema i ne gasi se posle nekog vremena kao verzija koja se placa. Svakodnevno sam u ovom svetu vec godinama, imao sam do sada nekoliko svojih foruma i nemoj ti meni da pametujes! Ovaj razgovor je zavrsen izmedju nas tako da mozes pisati sta hoces....
 
Evo okacena krekovana verzija ovog programa pa kome treba:

Kod:
http://rapidshare.com/files/245125268/FLYCCCAM_Crk.rar.html

** mislim da sme da stoji rapid link na forumu pod code a ako ne molim moderatore da uklone i prihvate moje izvinjenje.
 
POSLE NEKOLIKO PROZIVKI OD STRANE NEKIH CLANOVA DA MI MODERATORI I ADMINISTRATORI NE RADIMO SVOJ POSAO SLEDI ZVANICNO SAOPSTENJE ZA SVE CLANOVE
OD OVOG MOMENTA KO BUDE PISAO ILI PAK REKLAMIRAO NA KRSTARICI CS I SVE STO JE VEZANO ZA TO DOBIJA MOMENTALNI BAN
HVALA NA RAZUMEVANJU

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top