sa qite na qitu...?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

recepcionerka

Zainteresovan član
Poruka
439
bila sam sa likom godinu i po dana...puklo je ,ne ide,ne poshtuje me dovoljno i ne voli me koliko to meni treba!
upoznala sam sadashnjeg i odmah krenula sa njim u super romansicu jer je nezan,pazljiv,emotivac i nepopravljivi romantik!
totalna suprotnost prvom.
jedini problem je shto je izmedju te dve moje veze proshlo par dana. :oops:
ja nisam jedna od onih devojaka koje skachu sa qite na qitu i ne razmishlja o svemu tome.
treba li da uskochim u startu u tu vezu kako treba ili da sachekam da prodje koji period?
zelim ovog sada ali se tripujem da to nije malo droljasto! :cry:

p.s. nikada nisam prevarila frajera ( mnogo!!! ;) ) i zato mi to sada predstavlja problem,kada sam sa jednim sa njim sam i to je to!

da ne razmisljam previshe ili da sachekam malo? :confused:
 
:|
Pa jesi li zavrsila s ovim prethodnim? U SVOJOJ GLAVI, na prvom mestu, a ne zvanichno? To zvanichno nista ne znachi... presaberi se, dal' si to raskrstila sama sa sobom, ako to sto kazes nije ishlo, trajalo duze vreme, vrlo verovatno da si ti sa njim raskrstila vec odavno, samo je bilo pitanje trenutka kad priznti to i sebi i njemu.
Ako s druge strane nisi cista u svojoj glavi oko bivseg, onda ces napraviti sranje 100%, samo napred (:
 
Mislis - drugima izgleda droljasto?

Ili te brine verovatnoca: kolika je da odmah posle nezadovoljivog muskarca nadjes pravog?

Ako ti se cini da je pravi - onda je pravi. Da li je to i objektivno tako - to nema ko da ti kaze...

A sto spominjes kytu? Pa nemoj da se ye8es 6-12 meseci i onda ce biti i pauza i NE skakanje sa k-na-k, a bices sa osobom koja ti godi... :)
 
Kad_LupimLupim:
:|
Pa jesi li zavrsila s ovim prethodnim? U SVOJOJ GLAVI, na prvom mestu, a ne zvanichno? To zvanichno nista ne znachi... presaberi se, dal' si to raskrstila sama sa sobom, ako to sto kazes nije ishlo, trajalo duze vreme, vrlo verovatno da si ti sa njim raskrstila vec odavno, samo je bilo pitanje trenutka kad priznti to i sebi i njemu.
Ako s druge strane nisi cista u svojoj glavi oko bivseg, onda ces napraviti sranje 100%, samo napred (:


sigurna sam da jesam!
 
Bad_Wolf:
Mislis - drugima izgleda droljasto?

Ili te brine verovatnoca: kolika je da odmah posle nezadovoljivog muskarca nadjes pravog?

Ako ti se cini da je pravi - onda je pravi. Da li je to i objektivno tako - to nema ko da ti kaze...

A sto spominjes kytu? Pa nemoj da se ye8es 6-12 meseci i onda ce biti i pauza i NE skakanje sa k-na-k, a bices sa osobom koja ti godi... :)

celibat od 6-12 meseci ne dolazi u obzir!!!
pa najbolje u manastir da idem!
mi smo zajedno vec mesec i po i ja se ne dam da ne bih kasnije imala loshe mishljenje o sebi!
mislite da je vreme?
 
recepcionerka:
bila sam sa likom godinu i po dana...puklo je ,ne ide,ne poshtuje me dovoljno i ne voli me koliko to meni treba!
upoznala sam sadashnjeg i odmah krenula sa njim u super romansicu jer je nezan,pazljiv,emotivac i nepopravljivi romantik!
totalna suprotnost prvom.
jedini problem je shto je izmedju te dve moje veze proshlo par dana. :oops:
ja nisam jedna od onih devojaka koje skachu sa qite na qitu i ne razmishlja o svemu tome.
treba li da uskochim u startu u tu vezu kako treba ili da sachekam da prodje koji period?
zelim ovog sada ali se tripujem da to nije malo droljasto! :cry:

p.s. nikada nisam prevarila frajera ( mnogo!!! ;) ) i zato mi to sada predstavlja problem,kada sam sa jednim sa njim sam i to je to!

da ne razmisljam previshe ili da sachekam malo? :confused:

Hey hey hey...ne slusaj nikoga...kakav celibat... :roll: ...Zivot te nece cekati...zato zivi svaki dan najbolje sto mozes....bez krivice!
..Dva puta sam imala takvu situaciju..Jednom posle veze od godinu i po dana ...isti dan se smuvala sa tadasnjim "najboljim ortakom"...i bili u vezi 5 godina...
Drugi put usrala situaciju...isto mi se desila neka super prica...posle jednog od silnih raskida...pred kraj... raskinem sa tim deckom....i vratim se (sad vec bivsem decku)....
Sad sam sama...i ko zna kada cu naici na tu neku "super" pricu...zato ako je sada imas...nemoj je ispustati iz ruku.... :wink: :)
Sve najbolje...

Drolje su nesto potpuno drugo... :wink: :)
 
Kad_LupimLupim:
:|
Pa jesi li zavrsila s ovim prethodnim? U SVOJOJ GLAVI, na prvom mestu, a ne zvanichno? To zvanichno nista ne znachi... presaberi se, dal' si to raskrstila sama sa sobom, ako to sto kazes nije ishlo, trajalo duze vreme, vrlo verovatno da si ti sa njim raskrstila vec odavno, samo je bilo pitanje trenutka kad priznti to i sebi i njemu.
Ako s druge strane nisi cista u svojoj glavi oko bivseg, onda ces napraviti sranje 100%, samo napred (:


KLL kod devojaka to malo drugacije ide...one vec pred raskid uveliko preboljevaju...jer su cini mi se drasticno emotivnije....dok muskarce strefi tek posle..kad shvate da je zaista kraj...nije pravilo ali je cesto...
 
recepcionerka:
celibat od 6-12 meseci ne dolazi u obzir!!!
pa najbolje u manastir da idem!
mi smo zajedno vec mesec i po i ja se ne dam da ne bih kasnije imala loshe mishljenje o sebi!
mislite da je vreme?

Sve zavisi. Ako je to jedini nacin da odvojis tog novog onda uradi to, ali ako imas samo jedan nacin onda to nije dobro.Srecno!
 
Boze oko cega se ti tripujes??? :roll: :roll:
A sta bi ti da cekas???
Uopste nije droljasto ako nisi sa nekim ko ti NEODGOVARA,...ako ti je lepo sa ovim onda GO FOR IT!!!
E sad jedini je problem kod tebe sto TI NI SAMA NE ZNAS STA HOCES,..ovog bi htela a ne bih da povredis ovog prvog..
 
Jedino sto ce te najverovatnije protresti u novoj vezi je moguca krivica....samo furaj dalje...ako prosla veza nije bila to sto si zelela...imas prava na nesto sto tebi vise odgovara... :wink: :) ..SO GO ON!... :D
 
recepcionerka:
ma sa prvim je gotovo ,moze da se polije benzinom ispred mene,verovatno bih mu pruzila shibicu,pitanje je koliko loshe bih se ja mogla osecati,ja koja nisam navikla na nagle promene partnera?!

Ha ha ha ha, neces se ti osecati lose zbog nagle promene partnera nego ces se osecati lose ako budes dobila nesto drugo a ne ono sto si ocekivala. :D
 
topmodelsica:
Ha ha ha ha, neces se ti osecati lose zbog nagle promene partnera nego ces se osecati lose ako budes dobila nesto drugo a ne ono sto si ocekivala. :D


Modelsice ne miniraj..daj idi resavaj svoje probleme..ucinilo mi se da ih imas na pretek.... :wink: :roll: ...ako ti nisi srecna ne znaci da drugi to nece biti..pa pobogu svi imamo svoj izbor... :razz:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top