Bežični prenos energije

Ih, još kad bi ste mogli da stupite u diskusiju koja se razvila na tu temu medju Česima. Valjali biste se od smeha. Ja sam malopre pročitao jedan komentar: "Kada im to uspe, tako ću rado tašti da pošaljem 380 Volti u dupe. :lol: :lol: :lol:
 
Obersturmfuehrer:
e **** ga ti, engleski je univerzalni jezik, a ko jos zna ceski...
Ja, moja žena, sin i moj drug Vito. :lol: :lol::lol:
Koji univerzalni jezik? Dok sam studirao u Parizu, svaki hiljaditi Francuz je znao engleski. A znao ga je isto koliko i ja. Ono što sam naučio u školi. "Dobar dan. Kako ste?Koliko košta? :lol: :lol: :lol: Onaj koji nikada nije čuo Češki može da ga razume, kako rekoh, 30%. Da smo na ladji, ja bih vam preveo ono što je interesantno. :wink: A imate tamo na engleskom, koji institut to radi. :o
 
Obersturmfuehrer:
ja znam italijanski...
kvanto kosta jedno piccollo orgasmo?
:)
a ja postavio link o Leonidima i na srpskom ;)
Šta da vam radim, kad ovaj link postoji samo na Češkom. :wink: Ameri i Englezi ništa ne uzimaju niti prenose, ako nisu izmislili oni. To je bio isti slučaj kao i sa Plutonom. :lol: Ne znam da li ste i čuli da su Korejci pronašli lek za rak mekih tkiva? Ovde se o tome uveliko piše. A tu u Srbiji? Samo ono što prenesu Amerikanci? :evil:

Ukoliko bude ozbiljnih interesenata za najzanimljivije delove texta, prevešću.
 
Obersturmfuehrer:
ja znam italijanski...
kvanto kosta jedno piccollo orgasmo?
:)
a ja postavio link o Leonidima i na srpskom ;)
Ja sam nekada govorio italijanski bolje nego francuski. Sada si me podsetio, pa malo razmišljam. Ostalo mi je iz italijanskog jezika više znanja nego iz engleskog i nemačkog zajedno, koje sam učio u školi. Jezik se lako zaboravi ako ne konverziraš.
 
Nepenthes:
Pa znas sta, ja sam jedino razumela da su u pitanju neke antene i posebna frekvencija koja ne skodi okolini. Zanima me na kom principu to radi
Prenos energije je ostvaren samo u direktnom usmerenju od emitora (antene odašiljača)do prijemnika. Prostorni odašiljač (emitovanje energije u svim pravcima) se pokazao izuzetno štetnim po živa stvorenja. Naučnici trenutno rade na odstranjenju ovog problema.
Dakle, eto novog oružja!!! :evil: :evil:
To što si ti razumela je deo koji govori o radovima na odstranjenju problema.
 

Back
Top