PROSTITUISANJE ZA OCENU

pink_girl

Obećava
Poruka
90
Prostituisanje za ocenu izmedju pohvale i osude!

Razlozi za razumevanje?!


Prostituisanje za ocenu na fakultetima i visim skolama da li postoji, koliko se o tome prica i kako se boriti protiv toga?

RAZLOG ZA RAZUMEVANJE
Devojka - studentkinja polozila 35 ispita i ostao joj jos jedan da polozi da bidobila dipolomu, medjutim profesor kod kog joj je ostao taj ispit je ucenjuje, kinji i trazi od nje da spava sa njim za ocenu!
Ona ima 3 opcije(recimo)>
Da pristane na to - da zazmuri i da zamislja da je umesto profesora njen decko, da predje preko odvratnosti i gadjenja koje oseca i za "svoje dobro" to ucini, jer nece da odbaci uzalud toliko polozenih ispita zarad jednog!
Da se ubije zbog toga - nikako, jer onda ostade profesor nevin i niko nece saznati za njegov moral i pravo lice!
Jedini izlaz iz ovoga je da ona - studentkinja ISCENIRA DOGADJAJ! Da pristane da se vidi sa profesorom na nekom skrivenom mestu... ali pri tom da na to isto mesto dovede oca, brata, decka i koga jos hoce i da se oni skriju par sekundi i onda je profesor uhvacen na delu!!! Prvo pitati njega STA RADIS OVDE? I posto nema nacina da se izvuce predloziti mu da saradjuje i da prihvati da je kriv!
Studentkinja moze da tuzi profesora za seksualno uznemiravanje!

Moze da organizuje komisiju od 3 profesora i da pred njima odgovara, ali sta ako oni podrzavaju profesora u svemu tome. U tom slucaju ne moze ni da ga osudi za seksualno uznemiravanje jer nema podrsku i cak profesor moze sve da okrene protiv nje. U fazonu sta ova mala lupeta-nije naucila ispit pa hoce mene da osudi zbog toga...

MORALNE DILEME DEVOJKE - STUDENTKINJE = Koje su to dileme koje moze da ima studentkinja?
??? ??? ??? ???

Koje su to moralne norme koje krsi profesor?
1.Prekrsava zakletvu - POSTUJ PROFESORSKI MORAL NASTAVNIKA!
2.Zloupotreba sluzbenog polozaja
3.Ne cini preljube!


Sta je dobro u prostituisanju za ocenu a sta je lose?
Kako je studentkinja dospela u taj polozaj?

MORAL STUDENTKINJE
KOJA PRISTANE NA TO SAMOVOLJNO ILI SAMOINICIJATIVNO / MORAL PROFESORA KOM JE "ZAPALA ZA OKO" STUDENTKINJA I NECE DA JE PUSTI DA POLOZI ISPIT DOK NE LEGNE???


DA LI IMATE VI NEKI PRIMER I STA MISLITE O SVEMU TOME???
 
pink_girl:
Ali sta ako je profa u "dobri odnosima" sa dekanom tj ako mu ovaj odobrava?

ma po cenu studiranja josh 10 godina neka ne bude luda i pristane na takvu glupost , ja bih ovo na njenom mestu ispricao javno , trazio da roditelji dodju do tog profesora , a posle trazio komisiju ....dobro nisam zensko i ne mogu tako da pricam ...
 
pink_girl:
Prostituisanje za ocenu izmedju pohvale i osude!

Razlozi za razumevanje?!


Prostituisanje za ocenu na fakultetima i visim skolama da li postoji, koliko se o tome prica i kako se boriti protiv toga?

RAZLOG ZA RAZUMEVANJE
Devojka - studentkinja polozila 35 ispita i ostao joj jos jedan da polozi da bidobila dipolomu, medjutim profesor kod kog joj je ostao taj ispit je ucenjuje, kinji i trazi od nje da spava sa njim za ocenu!
Ona ima 3 opcije(recimo)>
Da pristane na to - da zazmuri i da zamislja da je umesto profesora njen decko, da predje preko odvratnosti i gadjenja koje oseca i za "svoje dobro" to ucini, jer nece da odbaci uzalud toliko polozenih ispita zarad jednog!
Da se ubije zbog toga - nikako, jer onda ostade profesor nevin i niko nece saznati za njegov moral i pravo lice!
Jedini izlaz iz ovoga je da ona - studentkinja ISCENIRA DOGADJAJ! Da pristane da se vidi sa profesorom na nekom skrivenom mestu... ali pri tom da na to isto mesto dovede oca, brata, decka i koga jos hoce i da se oni skriju par sekundi i onda je profesor uhvacen na delu!!! Prvo pitati njega STA RADIS OVDE? I posto nema nacina da se izvuce predloziti mu da saradjuje i da prihvati da je kriv!
Studentkinja moze da tuzi profesora za seksualno uznemiravanje!

Moze da organizuje komisiju od 3 profesora i da pred njima odgovara, ali sta ako oni podrzavaju profesora u svemu tome. U tom slucaju ne moze ni da ga osudi za seksualno uznemiravanje jer nema podrsku i cak profesor moze sve da okrene protiv nje. U fazonu sta ova mala lupeta-nije naucila ispit pa hoce mene da osudi zbog toga...

MORALNE DILEME DEVOJKE - STUDENTKINJE = Koje su to dileme koje moze da ima studentkinja?
??? ??? ??? ???

Koje su to moralne norme koje krsi profesor?
1.Prekrsava zakletvu - POSTUJ PROFESORSKI MORAL NASTAVNIKA!
2.Zloupotreba sluzbenog polozaja
3.Ne cini preljube!


Sta je dobro u prostituisanju za ocenu a sta je lose?
Kako je studentkinja dospela u taj polozaj?

MORAL STUDENTKINJE
KOJA PRISTANE NA TO SAMOVOLJNO ILI SAMOINICIJATIVNO / MORAL PROFESORA KOM JE "ZAPALA ZA OKO" STUDENTKINJA I NECE DA JE PUSTI DA POLOZI ISPIT DOK NE LEGNE???


DA LI IMATE VI NEKI PRIMER I STA MISLITE O SVEMU TOME???
pazi mala, zivimo u jednoj ljigavoj zemlji gde se najgori sljam provlaci bez kazne , evo za primer (malo ce odskociti od teme) imamo onaj slucaj kad su devojku kojoj je puklo slepo crevo proglasili ludom pa je umrla posle nedelju dana i ko je kriv -niko; eto isto tako nekoliko profesora ce traziti da im ******* i sad ako ti njega tuzis sve njegove kolege ce stati uz njega i na kraju ces jos ti da nayebes... jedini izlaz je da cutis i trpis i da imas strpljenja, jednog dana ces moci da mu vratis, mozda ne danas, mozda ne sutra, mozda za godinu dana ali jednom ce ti se pruziti prilika i uvalices mu 8==D pa ce da se cese
 
Sigurno cu da imam strpljenja i da cekam-NIKAD!
Preduzecu bilo sta da ga strpam tamo gde mu je mesto, tj da ga osudim za seksualno zlostavljanje!

Ali nisam ja u pitanju-nego me samo interesuje misljenje drugih!

poz i hvala na odgovorima
 
pink_girl:
Sigurno cu da imam strpljenja i da cekam-NIKAD!
Preduzecu bilo sta da ga strpam tamo gde mu je mesto, tj da ga osudim za seksualno zlostavljanje!

Ali nisam ja u pitanju-nego me samo interesuje misljenje drugih!

poz i hvala na odgovorima
naravno ali ne dozvoli da ti licna osecanja dodju ispred zdravog razuma, zato kazem strpljenja...
 
Malo paranoisete s tom podrskom profesoru, od strane njegovih kolega, dekana, ministarstva prosvete, paravde, vrhovnog suda, vojske, policije, Pentagona, Nesvrstanih, Masona... pa jbte, nije se ceo svet okrenuo protiv jedne studentkinje.

Anyway, ideja sa komisijom nije losha, ali pitanje kako sazvati komisiju, a izbeci taj razlog, jer moze da se desi da komisija to odbaci, bas pod izgovorom, nije naucila, pa se sad vadi.

U svakom slucaju jedna stvar je sigurna, poceti pricu nasamo s profesorom, navuci ga da ocigledno izlane njegov uslov, dok u dzepu diktafon sve to snima. Onda kulturno, ok pristajem, dogovoricemo se naknadno oko detalja, izadjes mrtva ladna.
Posle ga okrenes na kucu, dobar dan - dobar dan, pustis mu snimak i trazis prodju s devetkom u sledecem roku. Posto dobijes ocenu u indeks, odes lepo u policiju s dokaznim materijalom i sjebes mu zananje za sva vremena...
 
whitenicky:
ma po cenu studiranja josh 10 godina neka ne bude luda i pristane na takvu glupost , ja bih ovo na njenom mestu ispricao javno , trazio da roditelji dodju do tog profesora , a posle trazio komisiju ....dobro nisam zensko i ne mogu tako da pricam ...
slažem se s Nikijem!
A, btw- komisija ne može da odbije zahtev- bez obzira iz kog razloga da je podnešen.
 
Sve devojke se prostituisu, neke za ljubav, neke za pare, vec prema ukusu, pa zasto se onda ne bi prostituisale i za ocenu? Ja imam vrlo siroke poglede na svet. To ne znaci da je to moj izbor da se ja prostituisem za ocenu, nego to sasvim opravdavam.Kao sto sve opravdavam. Ja sve opravdavam.Ali ja uvek stvari nazivam pravim imenom i skidam maske ljudima i devojkama koje oni zbog svojih kompleksa stavljaju.
 
topmodelsica:
Sve devojke se prostituisu, neke za ljubav, neke za pare, vec prema ukusu, pa zasto se onda ne bi prostituisale i za ocenu? Ja imam vrlo siroke poglede na svet. To ne znaci da je to moj izbor da se ja prostituisem za ocenu, nego to sasvim opravdavam.Kao sto sve opravdavam. Ja sve opravdavam.Ali ja uvek stvari nazivam pravim imenom i skidam maske ljudima i devojkama koje oni zbog svojih kompleksa stavljaju.

ajde molim te ne seri....lijechi tu svoju shifru...ili je barem zalijechi:)
 
pink_girl:
Sigurno cu da imam strpljenja i da cekam-NIKAD!
Preduzecu bilo sta da ga strpam tamo gde mu je mesto, tj da ga osudim za seksualno zlostavljanje!

Ali nisam ja u pitanju-nego me samo interesuje misljenje drugih!

poz i hvala na odgovorima

ako treba tog lika da prebijemo samo nam javi njegove podatke na forum ....ovde ima stvarno ludih forumasha i forumashica kojima nece biti tesko da ga posalju u invalidska kolica .... sve najbolje :wink:
 
whitenicky:
ako treba tog lika da prebijemo samo nam javi njegove podatke na forum ....ovde ima stvarno ludih forumasha i forumashica kojima nece biti tesko da ga posalju u invalidska kolica .... sve najbolje :wink:

Hvala sto si pozrtvovan, ali ja opet kazem da ja nemam problema sa profesorima (bar za sada) :)

Ovo mi je samo tema za seminarski rad iz etike pa sam htela da cujem misljenje jos nekog.

U celoj prici mislim da treba osuditi profesora koji prvi napada tj ucenjuje studentkinje u fazonu - "neces proci (poloziti) kod mene dok mi se ne prepustis!"
Mada treba imati u vidu i drugu stranu, kada recimo studentkinja sama dolazi kod profesora i nudi mu se za ocenu!? To bih takodje osudila!

Sta mislite o ovome?
 
jel su ti oni bash dali temu ili sama smishljash etichki problem? jer ga ovde nema, zna se tachno ko ja kada kriv... ima ona pricha, kao rat uvatili 7 zarobljnika i kazu jednom od njih, ili izaberi jednog da ti ubijesh ili cu ja ubiti sve. Shta bi izabrali
 

Back
Top