iskreno...

razocarao sam svoju ekipu i nije mi ni malo zao zbog toga .... promenio sam se na gore :)))

ali zato sam nashao ovu slatku cicu ....
brrr6fl-1.jpg
 
Ne, nisam nikog razocarala od ljudi koje volim i koji mene vole, a ostali nemaju sta ni da ocekuju od mene tako da njih ne mogu ni da razocaram...
@whitenicky
svaka cast na cici, ekipa ce da shvati kad je vidi...
 
oni koji se razočaraju u mene imaju problem sa sobom,
stekli su možda pogrešnu sliku, imali su pogrešne aluzije i očekivanja,
a ako sam se i menjala- na bolje ili gore- bilo je zbog sebe same, ne zbog drugog!
 
dobro... zapisano... prepisano... kako god... a sad bismo mogli da se vratimo na temu... u stvari... tema je mozda bolje trebala da se zove: koliko vi iskreno i objektivno mozete da sudite o svojim postupcima?
 
dobro napisano...
prilicno sam objektivna i veoma iskrena... a i logicno je da svako zasto ima svoje zato pa i greske koje pravimo imaju svoj razlog... po meni je dovoljno priznati sebi da smo napravili gresku... tu lezi najveca iskrenost... objektivnost je sagledati zasto smo je napravili i snositi posledice...
 
Samo za Helen33:
(Vujaklija) aluzija:nišanjenje, ciljanje na koga ili što, govorna figura u kojoj se, mesto prave stvari, kazuje njoj slična koja lako može da potseti na onu pravu.
 
koliko vi iskreno i objektivno mozete da sudite o svojim postupcima?

koliko god se drugima činili nelogični, glupavi, šta god...
...moji su...čvrsto stojim iza svake svoje greške...ako sam i napravila neku grešku...
...moja je i ubeđena sam da će ih biti još!
 

Back
Top