orkestar "svastara"...

instrument po vasoj meri:


  • Ukupno glasova
    24
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ok...pocetak prve pesme ovog benda "Svastara" bi trebao da krene...valjda sa bubnjarem...koji 3 puta udara u palice (ritam)...i zatim pocinje nesto u stilu..TUP TAP TUPA TAPA TUP TAP...
...pa se zatim ubacuje gitara...DRING DRING...pa malo bas...BONG BONG...(otpasce mi noge od trcanja za instrumentima)... :lol: :lol: :lol: :lol: :D
..i dalju inspiraciju prepustam nasim pevacicama koje.....

...nastavite.... :D :D :D
 
staronjo... zavisi da li 'oces da sviras dugmetaru ili klavirlu... mora se usvirimo... samo jos ime da nadjemo... sta mislite na ime: "caletova deca"? tako cemo ubiti dve muve odjednom... ustekacemo se caletu i imacemo laksi prolaz kroz kafane, kad cuju ko nam cuva ledja... za lilu ionako nema problema... ona voli narodnu muziku, sigurno... :D
 
CURSE:
Ok...pocetak prve pesme ovog benda "Svastara" bi trebao da krene...valjda sa bubnjarem...koji 3 puta udara u palice (ritam)...i zatim pocinje nesto u stilu..TUP TAP TUPA TAPA TUP TAP...
...pa se zatim ubacuje gitara...DRING DRING...pa malo bas...BONG BONG...(otpasce mi noge od trcanja za instrumentima)... :lol: :lol: :lol: :lol: :D
..i dalju inspiraciju prepustam nasim pevacicama koje.....

...nastavite.... :D :D :D
pa onda ulecu 'armonike zajedno: trin trin trinlutrin... i truba: ttuuuurrrruuuurrrmmm... i onda sve staje i cuje se samo violina: ciju ciju... 'el dobro ovako? :mrgreen:
 
... Evo... pevacica je tu....
Krecem sa laganim zvizdukanjem....
e050.gif
 
UUUU...OVO ZVUCI ODLICNO!...Slazete se?...e bas smo dobar tim... :D :D :D ...
Dring DRONG...(rastimovala mi se zica...samo sec)...i valjda nas tekstopisac ulece sa tekstom....dok se ja nastimujem.... :shock: :lol: :D
..i na kraju bi mogao da nas umiksuje...sve zajedno... :) :wink:
 
ma kakvo rastimovanje zica usred probe??!! to pravim profesionalcima ne sme da se desi... zategni je prstom malo i uhvati taj g-dur vec jednom... :D
kad se setim kad je stefanovskom tako pukla zica i nastimova covek gitaru u dva poteza... znaci... kralj.... a sad su tek ludi..
 
batka_mija:
ma kakvo rastimovanje zica usred probe??!! to pravim profesionalcima ne sme da se desi... zategni je prstom malo i uhvati taj g-dur vec jednom... :D
kad se setim kad je stefanovskom tako pukla zica i nastimova covek gitaru u dva poteza... znaci... kralj.... a sad su tek ludi..


ahahaha.. :lol: :lol: :lol: :D ...to su najbolje scene .kad je stimujes i ona pukne..i nekoga uglavnom osine ispred facie...(naravno dobro je dok to nisi ti)... :lol: :lol: :lol:

..ma ja se namerno rastimovala da bih dala vremena tekstopiscu vremena da ubaci tekst... :wink: :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top