Internet Explorer 7...problem!

pumma

Zainteresovan član
Poruka
150
ne znam koji me đavo tero, ali od skora su počeli na Yahoo naveliko da reklamiraju ovu verziju Explorera, i danas sam ga skinuo i instalirao...ali ne radi, tj. kad ga otvorim, ne mogu da odem ni na jednu stranicu, jer stalno piše Connecting i ništa se ne dešava, a pritom mi je konekcija uredu.Zanima me, da li još neko ima ovo iskustvo i šta učiniti da proradi?
Ili ako može neko da mi kaže jel može da se IE7 otkloni bez posledica, jer kad hoću da ga otklonim, stalno me upozorava da možda posle neće lepo da radi net, ili tako nešto....a otklonio bih ga, da vratim IE6...hvala za odgovore...
 
pumma:
ne znam koji me đavo tero, ali od skora su počeli na Yahoo naveliko da reklamiraju ovu verziju Explorera, i danas sam ga skinuo i instalirao...ali ne radi, tj. kad ga otvorim, ne mogu da odem ni na jednu stranicu, jer stalno piše Connecting i ništa se ne dešava, a pritom mi je konekcija uredu.Zanima me, da li još neko ima ovo iskustvo i šta učiniti da proradi?
Ili ako može neko da mi kaže jel može da se IE7 otkloni bez posledica, jer kad hoću da ga otklonim, stalno me upozorava da možda posle neće lepo da radi net, ili tako nešto....a otklonio bih ga, da vratim IE6...hvala za odgovore...
Pa možda treba da ti se podesi neki detalj u konekciji ili proxy da bi mogao da koristiš IE jer mnogi naši provajderi rade kroz proxy adrese , za primer je borba irc krstarice protiv proxy-ja: malo po malo pa budu banovani provajderi : SBB , ADSL-a itd. da sada ne nabrajam jer koriste proxy za net . Proxy inače ubrzava surfovanje po netu otvaranje stranica brži upload ponekada, ali je gadno jer ga spameri koriste za spamovanje , hakeri i krakeri za širenje trojanaca virusa itd.
Inače moj savet je da pređeš na Mozzila Firefox. :)
 
Koliko sam dobro razumeo ti zelish da obrishesh iz system-a verziju 7, ali plashish se da li ce raditi stara verzija 6, ako ne radi, kako bi onda mogao da je obrishesh i ponovo instalirash, jel tako.

Pa to je vrlo prosto: u Control Panel-u, u kartici za Add or Remove Programs, izaberesh Add/Remove Windows Components, pronadjesh IE i obrishi ga. Zatim ga ponovo instaliraj i to je sve. Moj ti je savet da kada obrishesh IE, nakon toga restartujesh rachunar, pa tek onda krenesh ponovo da ga instalirash.
 

Back
Top