kako???

crazy_malenaaa:
Kako devojke reaguju ,ako imaju momka koji ne pokazuje osecanja,i pritom kaze:ja sam jednostavno takav........
ni ja ne pokazujem osecanja jer sam jednostavno takva.
i ne vidim tu nista dramaticno.
btw to i ne treba da se pokazuje,ili osetis ili ne.

jel ti o onom tvom sto ima zenu i dete ?:?
 
crazy_malenaaa:
Ne pokazuje ih uopste.....ali osecam ih nekad...I ne kazuje.A mene to nerviraaaaaaaa

А зашто си са њим? Шта добијаш од њега? Мислим, шта је то што је пресудило да сте у вези, а не у другарском односу?
 
crazy_malenaaa:
Kako devojke reaguju ,ako imaju momka koji ne pokazuje osecanja,i pritom kaze:ja sam jednostavno takav........

Не знам како девојке реагују на то јер нисам такав, али знам из личног искуства, да неке девојке имају веома чудне реакције и кад наиђу на некога, ко се не плаши да покаже шта осећа, и шта мисли...
 
Malena...ti si zaista mala kad kad ocekujes da ti osecanja budu pokazana...tako nesto se oseca,a ne vidi,ne prima i ne chuje...Kuco,maco,sreco,cokolada,vecera,majca i cipele,mozda cvece(danas vrlo retko) su samo znaci paznje koje ljudi poistovecuju sa osecanjima tj merilom osecanja,cheshtje i sa samim postojanjem osecanja.Probaj ti lepo da posmatras tog svog decka.Prati mu pogled,pokrete boju glassa i sve gestikulacije kada si snjim,a i probaj da ga usnimis sa strane.Kakav je to kad nije sa tobom u drustvu tj da li je isti.A pre svega se zapitaj sta je to sto ti ocekujes od njega a nazivas osecanjima tj da li ti uopste pruzas nesto slicno njemu ,i u kolikoj meri.Da li si to ,prosto receno ,zasluzila.Necu da kazem vredna toga jer je svaka devojka tj zena vredna i lepa.
 
Momci se plase da pokazu osecanja, zato sto nase devojke u 99% slucajeva obozavaju patoloski da psihicki zgaze decka koji im pokaze osecanja. Moze da bude ne znam koliko lep, duhovit , frajer, ova ce da ga zgazi cim pokaze osecanja pogovovu ljubav, e ljubav kad iskaze gazi ga skoro pa zagarantovano. Samo da bi nahranile svoju zensku sujetu.
 
AcaBg82:
Momci se plase da pokazu osecanja, zato sto nase devojke u 99% slucajeva obozavaju patoloski da psihicki zgaze decka koji im pokaze osecanja. Moze da bude ne znam koliko lep, duhovit , frajer, ova ce da ga zgazi cim pokaze osecanja pogovovu ljubav, e ljubav kad iskaze gazi ga skoro pa zagarantovano. Samo da bi nahranile svoju zensku sujetu.

Јел ти то искуствено, Ацо? :lol:
 
seljanin_tadija:
Malena...ti si zaista mala kad kad ocekujes da ti osecanja budu pokazana...tako nesto se oseca,a ne vidi,ne prima i ne chuje...Kuco,maco,sreco,cokolada,vecera,majca i cipele,mozda cvece(danas vrlo retko) su samo znaci paznje koje ljudi poistovecuju sa osecanjima tj merilom osecanja,cheshtje i sa samim postojanjem osecanja.Probaj ti lepo da posmatras tog svog decka.Prati mu pogled,pokrete boju glassa i sve gestikulacije kada si snjim,a i probaj da ga usnimis sa strane.Kakav je to kad nije sa tobom u drustvu tj da li je isti.A pre svega se zapitaj sta je to sto ti ocekujes od njega a nazivas osecanjima tj da li ti uopste pruzas nesto slicno njemu ,i u kolikoj meri.Da li si to ,prosto receno ,zasluzila.Necu da kazem vredna toga jer je svaka devojka tj zena vredna i lepa.

Изводиш погрешне закључке. Она се није жалила што јој момак не купује мајице и ципеле, него што не показује осећања! А она се и виде, и чују и примају свим чулима... Осећају се у начину загрљаја, у погледу, у стиску руке.... Још како је потребно некад и изрећи их, зашто оставити партнера да нагађа....

Па ваљда је ''заслужила'' ако је он већ њу изабрао да му буде девојка... Какав би то иначе однос био ако не узимање и давање?
 
Sigurna sam da si veoma kratko u vezi tako da se on nije još opustio.Daj mu malo vremena i videćeš kako će se dalje razvijati taj odnos ili razmena osećanja.Osim toga sve će doći na svoje kada prođe taj period upoznavanja bilo u pozitivnom ili negativnom smislu.
 

Back
Top