FOX obecava

mozda, ali nikad se ne zna. Naprimjer, u CG imala je jedna TV IN koja je fantasticno pocela:najbolje serije nema spanskih dobre emisije...a onda sada je jedna tresina obicna...bila je veoma slicna Foxu sada cak imaju 1 istu seriju koju emituju.
 
Fox ce imati veliku konkurenciju u vidu Kosave i Avale, a tu su naravno i nasi domaci medijski dzinovi, Pink i b92. A da, i RTS, kako sam mogao da zaboravim RTS :shock:
ps. ceo post je sarkazam, cisto da ne bude zabune, mada nema sumnje da ce se i Fox svojim "kvalitetima" sigurno uklopiti i u ovako zalosnu medijsku scenu u Srbiji.
 
ja sam vid'o da ide bold an the beautifull, kao i neke edukacione serije, i dve niskobudzetne - "kraljica maceva" i "nepobedivi" (cini mi se)
takodje ide i neki prenos zvezdinih utakmica...
 
Kako je samo pompezno najavljivana Avala...Sada i Fox a program uzas zivi....Ne gledam nasu televiziju ali kad god sam letimicno pogledala "odusevila sam se" Prosto ne znam sta cu pre da pogledam.:(
 
Ja samo znam da su prenosili Zvezda - Real :) Ako nastave upola tako dobro- bice najbolja srpska TV. A kakve veze ima najava nase Avale sa najavom vise nego ozbiljnog licenciranog svetskog kanala kao sto je FOX? Ja polazem velike nade u njega, iako znam da covek nikada ni sa cim nije u potpunosti zadovoljan!?
 
Ja sam samo pomenula da je bilo jako pompezno najavljivano.Utakmicu Zvezda Real sam gledala preko EuroSporta 2 na satelitu.Ako je nesto svetski i licencirano ne znaci da ce biti i dobro ! Sve zavisi sta ko voli...O ukusima ne vredi raspravljati.
 
Pa dobro. I ja samo kazem da vise verujem najavama za kanal koji je vec uspeo na ko zna koliko vecih i tezih frontova da u najmanju ruku opstane, nego nekoj tamo "Avali"! Ne mora nista da znaci- ali vise verujem na neki nacin proverenom.
A gledao sam i ja malo tamo malo vamo Zvezdu... :) Malo da vidim kako ovi nasi to rade, a malo i da uzivam u cudjenju "evrosportovaca". Nadam se da ce na FOXu pustati i NBA...
 
Giovanna:
Bilo je divno slusati...Uzivala sam (Iako nisam Zvezdas ali mi je bilo drago zbog nasih) Mislim da je RTL imao bolju ponudu ali,sta je tu je.Videcemo! :)
RTL je tesko smece od televizije, bar Hrvatski a ni nas ne bi bio mnogo bolji...
Bili bi zestoka konkurencija Pinku sa Spanskim serijama i jeftinim reality show emisijama.
Ne ocekujem nesto extra ni od Foxa, specificno je ovo balkansko trziste, najvise su isplativi jeftini programi pa tako nesto ocekujem i od Foxa, plus trebali bi za razliku od RTL da budu jaki u filmskom i informativnom programu.
Nama najblizi Fox je Bugarski, isto pustaju sapunice, ali ima i dobrih stvari, ne zovu se Fox, ali to je to. www.btv.bg/home/
 
BK Je imala samo jednu ali vrednu sapunicu u toku dana i ko je hteo gledao je...(Svaka serija koju su otkupili bila je super za razliku od Pinka koja otkupljuje hrvatske i meksicke koje i nisu vredne gledanja,cast izuzecima) Sto se tice Filmova i tu je sve stvar ukusa.Neko voli Drame neko Trilere...
 

Back
Top