МИЛО ДЕСТАБИЛИЗУЈЕ СРБИЈУ

L.1

Domaćin
Poruka
4.417
Огромне количине дроге које стижу из ЦГ....организована мрежа препродаваца....отмице и рекет.
У већини случајева се ради о држављанима Црне Горе и њудима који уз благослов појединих структура блиских Ђукановићу оперишу на територији Србије.
Осведочени непријатељи Србије званични гости црногорске Владе..........

Са друге стране студенти из ЦГ који се школују о трошку Буџета Србије, директори већине српских компанија црногорци, професори у школама црногорци........
Па добро јесам ли ја ксенофобичан?
 
Знаш колико ме сикира што он фалсификује...кад су папани па га трпе, али то није разлог да вршљају по мојој Држави...
Да се ја питам све би их послао барском пругом назад у планине.
 
al bundy:
Ma Milo je mafijas i prevarant ali je i najpametniji politicar na ovim prostorima definitivno a Srbija treba da mu bude zahvalna jer je on najzasluzniji sto smo posle 88 konacno ovratili nezavisnost na veliku zalost ovdasnjih ********* i jugoslovena. :D

:) da nije bilo mila ne bi bilo srbije jel tako albundy? :) a on to samostalno resio da se osamostali doslo mu u san ili je pričao sa sovama pa mu one rekle ? :)
 
L.1:
Огромне количине дроге које стижу из ЦГ....организована мрежа препродаваца....отмице и рекет.
У већини случајева се ради о држављанима Црне Горе и њудима који уз благослов појединих структура блиских Ђукановићу оперишу на територији Србије.
Осведочени непријатељи Србије званични гости црногорске Владе..........

Са друге стране студенти из ЦГ који се школују о трошку Буџета Србије, директори већине српских компанија црногорци, професори у школама црногорци........
Па добро јесам ли ја ксенофобичан?

nisi brate ksenofobičan, nista nem preko noci, to ljudi misle da mora sve navrat nanos, mora da se iskristalise situacija da i zadnji neverni toma u srbiji shvati ko je lojalan gradjanin ove zajednice, a ko izvlači samo korist. posle toga će se zatvoriti vrata i nema vise ulaska ovde. ko eu.
 
L.1:
Огромне количине дроге које стижу из ЦГ....организована мрежа препродаваца....отмице и рекет.
У већини случајева се ради о држављанима Црне Горе и њудима који уз благослов појединих структура блиских Ђукановићу оперишу на територији Србије.
Осведочени непријатељи Србије званични гости црногорске Владе..........

Са друге стране студенти из ЦГ који се школују о трошку Буџета Србије, директори већине српских компанија црногорци, професори у школама црногорци........
Па добро јесам ли ја ксенофобичан?
Kolega Lideru,samo da dopunim da gradjani Srbije sada imaju i sledeci problem a to su vozila sa CG tablama,regularna i ova sta neki nasi spiclovi od sugradjana vozaju bez carine i poreza.Naime problem je sledeci ako vas kojim slucajem,ali ne daj boze,opauci auto sa CG tablama na drumu imate izuzetno velike sanse da ne mozete naplatiti stetu od Cg osiguravajucih kuca.Sa CG nema medjunarodnog ugovora za zelenu kartu i stoga bi pod hitno trebalo uvesti jednokratnu naplatu osiguranja na granici u iznosu od 150 Evra za mesec dana,A ovim nasim lokalnim CG krsevima poskidati table i sprovesti ih do najblizeg granicnog prelaza sa CG ili kako se vec zove.
 
milu hvala sto nam je bukvalno gurnuo u ruke samostalnu drzavu.
da je do voje i beckovica bilo, nikad je ne bi dobili.
sam koshtunjavi je bio ucveljena udovica posle raspada scg.
milo nam je pomogao, jer smo sad jachi, pa i psiholoski nego sto smo bili pre osamostaljenja u dzscg.
fali nam josh nesto, recimo to moze da bude chak i monarhija, pa da skinemo breme i kremeno nekim novim putem..
 
marlon:
:) da nije bilo mila ne bi bilo srbije jel tako albundy? :) a on to samostalno resio da se osamostali doslo mu u san ili je pričao sa sovama pa mu one rekle ? :)
Nemoj izvrtati skojevcu jedan rekao sam NEZAVISNE Srbije ako si glup nisi slep pa vidis a to je nasa zalost jer da Milo nije resio da se otcepe nasi se nikad toga nebi setili jer mi patimo barem neki od nas od nekog bolesnog jugoslovenstva i udruzivanja pa smo tako probali da sprecimo i Slovence,i Hrvate i Bosance da se otcepe a neki komunisti jos uvek prde o 'nelegalnom otcepljenju" tih republika jer ne mogu da prezale bratsvo jedinstvo i Broza pa nas tako svi napustaju a mi se durimo i ponasamo kao uvredjene mlade.
 
marlon:
mozda bobe.. ali tako je dole u leglu jastrebova i orlova, video i doziveo. obicno te starine nemaju razloga da se to što kazes....
Ja se na faxu druzim sa par Crnogoraca (rodjeni su dole, majka i otac su odozdo...) i razmisljaju ovako:

Jedan je rekao da nikad vise dole nece otici...
Drugi i treci su celo vreme ubedjivali sve nas da se CG treba odcepiti...
Cetvrti je bio nekako... nezainteresovan...

a oni su mladost te drzave...

Licno, meni je svejedno...

E, sad: Milo je mafijoza i autokrata (direktni i najbolji ucenik Slobodana Milosevica), koji je svog mentora presisao u svemu... jedini pravi dobitnik...
 
slaba procena bob...uz duzno postovanje...sa cime ce crna gora da trguje i sa kim. sta ima oni da ponude svetu? od koga ce da nabavljaju poljoprivredne proizvode? od turizma se ne da bas lako ziveti. lignit i one rudnike su im rusi uzeli na malo duze. ekonomija i politika nemaju blage veze. i vrlo ce to brzo uvideti. sta mislis zasto se milo povlaci iz politike? meni je apsolutno svejedno... ali za referendum kruze price dole, vidis ovde niko a nije rekao da su namestili. a nas nije bio ni gotov, pola crvenih white power boraca je vec znalo sve :) o tome sam pricao. o krimosima i drogi ce se videti kada se srede zakoni i to vrlo brzo. ne dao im bog da se igraju sa tim ovde.
 
Ако ћемо право, нема ту много памети код Мила ...
Уназад 15 година - сви који су били против Србије су профитирали, за то
није било потребно бити много мудар.
На крилима америчког лешинара "ЕЛ ЦОНДОР ПАСА" кешали су
се Туђман, Алија па на крају и Мило. Yебо ја њима матер покварену ...
Док смо ми Срби грцали, хватали се за ивицу провалије они су газили ногама.
Е сад, ајд усташе и муџахедини - зна се да су непријатељи, ал Црногорци ...
Најтеже је кад те неко твој рођени изда. И, нису се код референдума сетили
како је Његош хтео "Истрагу Потурица" кад се ЦГ налазила у истој ситуацији
као данас Србија. Данас су они "потурице".
 
L.1:
Огромне количине дроге које стижу из ЦГ....организована мрежа препродаваца....отмице и рекет.
У већини случајева се ради о држављанима Црне Горе и њудима који уз благослов појединих структура блиских Ђукановићу оперишу на територији Србије.
Осведочени непријатељи Србије званични гости црногорске Владе..........

Са друге стране студенти из ЦГ који се школују о трошку Буџета Србије, директори већине српских компанија црногорци, професори у школама црногорци........
Па добро јесам ли ја ксенофобичан?


....sta ti je milo kriv....nije on u srbiji donosio zakone po kojima crnogorvi imaju takva prava
 
al bundy:
Nemoj izvrtati skojevcu jedan rekao sam NEZAVISNE Srbije ako si glup nisi slep pa vidis a to je nasa zalost jer da Milo nije resio da se otcepe nasi se nikad toga nebi setili jer mi patimo barem neki od nas od nekog bolesnog jugoslovenstva i udruzivanja pa smo tako probali da sprecimo i Slovence,i Hrvate i Bosance da se otcepe a neki komunisti jos uvek prde o 'nelegalnom otcepljenju" tih republika jer ne mogu da prezale bratsvo jedinstvo i Broza pa nas tako svi napustaju a mi se durimo i ponasamo kao uvredjene mlade.

pa na nezavisnu sam i mislio radikalu.:)
 
L.1:
Огромне количине дроге које стижу из ЦГ....организована мрежа препродаваца....отмице и рекет.
У већини случајева се ради о држављанима Црне Горе и њудима који уз благослов појединих структура блиских Ђукановићу оперишу на територији Србије.
Осведочени непријатељи Србије званични гости црногорске Владе..........

Са друге стране студенти из ЦГ који се школују о трошку Буџета Србије, директори већине српских компанија црногорци, професори у школама црногорци........
Па добро јесам ли ја ксенофобичан?


Zaboravio si da Milova crnogorska mafija je do skora bila i vrh stecajne mafije u Srbiji. Cuvena braca Marko Goran Kljajevic.
 
Koliko sam ja shvatio, Milo se povlači iz politike. Nemojte da potežete da su rezultati falsifikovani, pa da nam se još vrate
g055.gif

Konačno dobili zastavu, grb, himnu... osvojili zlato u vaterpolu i sad da ponište referendum. NEĆE MOĆI, NEDAM
g045.gif
 

Back
Top