NEFERTITA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

topmodelsica

Elita
Poruka
19.277
Pretvorila sam se u Nefertitu.Rodjeni smo u pogresnom veku Marko Milosevic i ja :D , trebalo je samo da se rodimo u to anticko vreme kad su devojcice sa 5 godina birale svoje buduce muzeve i decaci svoje zene, a da se polu brat i polu sestra vencaju i da imaju decu to je bila najprirodnija stvar.
 
Pa gde si ti topmodelsice nema te!? :D
Pojavili se ovde neki tvoji klonovi al neuspešni.

A što baš M.M.? Šta je to privlačno kod njega al ne mož' da kažeš pare?

teddy.gif
 
O svemu bolje zna Marko zato sto sam ja imala 2, 3, 4, 5 i 6 godina kad smo se mi igrali zajedno i kad smo bili par, a on je imao 4, 5, 6, 7 i 8, godina i on je sigurno sve bolje zapamtio.Ja sam se jedva setila kako je sve to bilo, i jos su me zbunili i roditelji koji imaju neke zivotne tajne koje kriju od mene a ni za zivu glavu nece da ih odaju i zbog toga sam ja tad odlucila da zaboravim Marka da ne bih komplikovala svoj zivot, pojednostavljujem stvari za sebe u svojoj glavici uvek, da bih bila bistra.

To je bila prava ljubav, dao mi je i prsten, a mama mi nije dala da ga nosim i terala me da ga sakrivam i skidam kad se slikam,jer sam ga ja ipak nosila,bas je zbunjujuce to od mame i za odrasle a za devojcicu od 5 godina jos vise.
 
:D

Jen', dva, tri...
Ja se zovem Ivana
A tata me zove zlato
Rekla sam sebi kad porastem
Udacu se za tebe, zato rastem i rastem
I jedva cekam da porastem.
Sedam na voz i dolazim
Super cu da se uredim,
Kao glumica, kao pevacica,
Cajorije sukarije
Ma pirurde palamande,
Ma pirurde palamande caje...
Halam diklama iridikman caje
10,9,8,7,6,5,4,3,1,0
Ponekad kao pod narkozom
Sanjam kako putujem vozom
Prvo ide Sarajevo Skoplje,
Preko Kraljeva, Nisa i Valjeva,
Onda Split, pa onda Rijeka
Preko Pule i Osjeka
Sarajevo, Zagreb, onda Beograd
pa tek onda Novi Sad.
Sarajevo Beograd preko Tuzle
Cela Tuzla jednu kozu muzla
Eci peci pec ti si mali zec
Jen', dva, tri...
Cajorije sukarije
Ma pirurde palamande,
Ma pirurde palamande caje...
Halam diklama iridikman caje...
 
U stvari, Marko i ja nismo se igrali nego smo se pravo sastajali, razgovarali, pricali i setali se.Kad je on dolazio na vrata da me zove da izadjem napolje majka je govorila da nisam tu i zatvarala me i sakrivala me gde stigne, u ostavu, ili u sobu, i zato sam ja stalno plakala.Zato sam ga cesto sama cekala na odredjenim skrivenim mestima sve dok ne dodje, i on je mene cekao.
Jednom sam bila odmah ispred tog stana ispred te kuce u kojoj sam stanovala, i on se stvorio tu.Ovako smo razgovarali: Jedan mravic je prelazio preko neravnog okrunjenog betona, i onda kad se stane nogom na mesto gde je on,on se nadje u udubljenu u neravninama i ostane ziv.Kad sam videla mravica ja sam rekla: "Oh, pa to je gospodin Rajkovic" :D za mrava, u trenutku sam mu dala to ime.Onda sam pocela da skakucem po betonu, po njemu kad udje u udubljenje, a on je ostajao ziv, onda sam ga slucajno zgazila, i on je prestao da mili, a ja sam upitala "Sta mu je?" a Marko se nasmejao "Sad mu nije nista, ubila si ga".U tom trenutku, meni je bilo malo zao tog mrava a u isto vreme bila sam uzbudjena zato sto je on tu i uplasena zato sto je to bilo odmah ispred kuce i majka je mogla svakog trenutka da izadje i da me vidi sa njim, i onda sam pocela gorko da placem.On se uozbiljio, a kad sam videla kako me gleda, zbunjeno, zaljubljeno i tuzno, pocela sam jos vise da placem i rekla sam: "Ma ne placem zbog mrava, nego ne daju mi da izadjem kad me zoves,majka sad moze da izadje ovde i da nas vidi, ti ces sad malo kasnije otici i kad nekad tebe ne bude vise,ja cu ostati skroz sama" a on je rekao "Neces nikad biti sama, sresces nekog drugog, zanimljiva si lako privlacis paznju" a ja sam pocela da se smejem kroz suze i rekla sam "Pomeri se s mesta, :D da me ne ureknes".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top