STA MUSKARAC MISLI KADA KAZE...

hehehehe ja ne volim ni happy ni sad end.... ne volim end.... ovo tje biti endless, timeless, sadless.... but lovefull, full of happines.... zivot je chudo.... mozesh sve da prodjesh ali opet idesh ka nekom tzilju.....

osetjam se kao Phil Connors iz Dana mrmota.... :)
 
DayLight:
sinotj mi je se vratilo moje malo bepche.... opet me voji... kako mi je rekla... nikad nije ni prestala....a nisam ni ja... vojim je i happy sam..... i jedva chekam da zavrshim radno vreme.....
ooo, pa ja nisam ni znala
a049.gif
 
Ма...не знам...трипују се рибе овде много...само је једна можда рекла оно што и ја мислим (можда две)...мада никад ниси сигуран у то шта неко мисли...

Моје тумачење...Мисли да си ти идеална девојка, са којом би волео да проведе живот...има породицу и све то...али је неиживљен...кара му се, излази, жели слободу и то...
3.5 године...јбт много је то времена...можда криза...дошао му тренутак да се запита хоће ли да се жени или да иде даље...одабрао ово друго.
Опет...и теби време пролази...мораш даље...не можеш чекати да му дуне...
...мада опет...знам масу примера ликова који су раскинули, а убрзо хтели да се врате

Војска?...бег од стварности, мора, пукао на факсу, послу...па да не дангуби...
 
mirada:
Sta muskarac misli kada kaze " Ti si devojka sa kojom zelim porodicu,brak ali ja nisam nista proziveo..." i pri tom odluci da ode u vojsku i da tamo sredi misli :confused: :confused: :confused:
Prvo ta te osoba ispalila... na neki "namackani" nacin... al ako ne zeli da se vidja sa tobom to je ispala...
Drugo sebe je stavio u polozaj neozbiljnog i nezrelog...
E sad je na tebi pitanje da li ti mozes da prihvatis njegovu neozbiljnost i druzis se sa njim ali po "neobavazni sex" osnovi... (sto ces najverovatnije moci ali vrlo kratko)... ili ces da batalis sve to i da se okrenes u nove price... Izbor je samo tvoj...
 
E vidim ja da ego centar ovde ima jaku reprezentaciju....

A niste nikad bili nesigurni pred velikom odlukom....

A nekad vas svi podučavali da je rano ......
A i prilično je glupo oženiti se pre vojske.....ovo je moje mišljenje.....ima milion razloga....uglavnom ženskih , a i poneki muški.....
 
ariela:
nemoj da se ljutis ali decko je sasvim ok...shvatices kasnije koliko je bio u pravu...na zalost malo je onih koji tako zrelo donesu odluku da nece u brak dogod nesto ne prozive...Uglavnom se zaljube smrtno i zene na brzinu pa se posle natenane kaju...Secam se da sam kao veoma mlada cura imala te sto ce da se zene u dvadeset i dve god. na svakom prstu po jednog...kako je vreme odmicalo to se proredilo bogami pa posle nisi mogao ni puskom da ga nateras...Neverovatno sada imam u kolekciji one koji se razvode jer su se u dvadesetim brzo ozenili...ne pada im napamet da u brak udju preko papira tj. regularnim vencanjem..a ni meni vala vise ne...samo se katkad nasalim i kazem ajde da napravimo svadbu kao fora da se rodbina proveseli i da im pokupimo pare...a posle kud koji mili moji...nista danas nije garancija al bolje nek prozivi da se na meni posle ne izivi, zar ne?
Moja prijateljica:34god,nesumljivo lepa,dobra,u suštini nesrećna,mnogi je saleću,niko je ne prosi,promenila je mnoge,godine ostavljaju tragove,sada samo hoće da u nju isprazne m.uda.
 

Back
Top