" Izrael mora biti izbisan sa mape sveta"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
eremita:
Израел провоцира такво стање јер Велики Брат мора негде да почне да троши огромне залихе атомског наоружања - и сама помисао на то колико је новца
утрошено на производњу атомског оружја довољно говори да је САД индустрији
оружја ПОТРЕБНА ЗАРАДА тј:ПРОФИТ, они никада ништа не раде без
профита. Дакле, прво ће утрошити наоружање а онда ће да се пресамите и
да почну са "хуманитарним организацијама" које ће да уваљују лекове и све
остало, а затим да "помогну јадном народу" да почну да уваљују "кредите"...
са тактиком економског поробљавања и преузимања ресурса, а све у циљу
успостављања "демократије", мислим, све је већ виђено. :roll:

Pitanje za milion dolara:
Ko vise radi za koga
AMERIKA ZA IZRAEL ILI IZRAEL ZA AMERIKU?
 
eremita:
Не би знао ко за кога више ради--- они мени више личе на једнојајне близанце...

Кад споменусте колега једнојајне, био баја који је имао три. И уђе он у јавни ВЦ у у Њујорку (ово због онтопика) и тамо црнчуга врши нужду. И сад баја сав поносан каже њему ”Ви и ја имамо заједно пет јаја”. Овај баја га само искоса погледа и рече ”Шта ти немаш ниједно, а?” Толико о близанцима. И јајима.
 
Obersturmfuehrer:
zbog ovoga ga i volim....
zna covek sve sta treba, a sta ne treba u srbiji, ko kome smeta, ko ne smeta...
a ladi jaja u USA... :):)

Па шта ако је у УСА - шта нема више никаква права овде, демократо? Човек је
на привременом раду и то кратко време......у чему је твој проблем?
 
Juce se opet oglasio iranski Predsednik. Parafraziracu: Izrael mora nestati, biti izbrisan sa mape sveta. Ta Drzava, nema buducnosti i nece opstati na duze staze.

Sta mislite, moze li Izrael opstati, sto na duze, sto na krace staze?

nece jer je muslimana mnogo vise,znam da zadnjih 50godina svaki dan ubijaju muslimane ali nemogu da sudim jer neznam 100% sve,kao kada bi se mi za 50 godina vratili na kosovo a neko ko je danas rodjen kaze pa to nije u redu.
 
Kao prvo Izrael nema 380 nuklearnih bojevih glava. Kao drugo zar zaista neko misli da ce bilo ko u Izraelu dopustiti da Iran proizvede bojevu glavu? Sravnice ih kao sto su to uradili 1981 god. u Iraku.
Takodje kapital u Americi je sasvim dovoljan da obezbedi takodje dovoljno politicke i diplomatske moci protiv bilo koga ne samo Irana. Tu budalu pustamo da govori iz samo jednog razloga- da bi svet video kolika je budala. I naravno da ce Izrael postojati.......

Sravnili su ih tada jer mudze nisu ocekivale da ce izraelu usa i uk toliko pomoci,mudze se spreaju od tada,muslimanske zemlje su hiljadama puta vece a muslimana koliko ima?pola milijarde a izraelaca?5 miliona nema tu ni r od rata kakav crni izrael,ali dok ameri stite izrael niko nikoga nece dirati,ali sta ako se ameri sjebu na nekoliko lokacija-losi sa rusima,kinezima,mi na balkanu,svi muslimani,cela juzna amerika...kada krenu nacije da se bune protiv usa tiranije,ili cak iskoriste za neki rat sto po usa politici 100% dolazi,i nebudu mogli da brane izrael....muslimani ce samo tuda proci i izraela se niko nece ni secati da je postojao,mada sam ja da se tamo stvori mir da malo ovima malo onima i gotovo...ali izgleda da neko to sve sjebava namerno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top