KKK i crnci u shumadiji...sta je sledece?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam pogresio kada sam postavljao naslov ove teme. Trebalo je da bude "KKK", dakle znaci navoda nedostaju.
Ne mislim da su oni klinci zasluzili robiju od tri do pet godina, stavise, ja ih uopste ne bih osudio i slao u zatvor, postoje drugi metodi.
Siguran sam da oni do tad nisu ni videli crnca uzivo, niti da znaju o KKK vise od jedne kolumne u novinama.
 
Колега еремита, морате бити мало патетични. Овако се не види да Вас дотиче туђа несрећа. Нпр. кажите претукли су оне пакије у Лондону од којих је 4 умрло због фрактура, а двоје остало доживотни инвалиди. Ви расистички англосаксонски скотови, дабогда вас појео мрак. Разумете?
 
King David:
Ja sam pogresio kada sam postavljao naslov ove teme. Trebalo je da bude "KKK", dakle znaci navoda nedostaju.
Ne mislim da su oni klinci zasluzili robiju od tri do pet godina, stavise, ja ih uopste ne bih osudio i slao u zatvor, postoje drugi metodi.
Siguran sam da oni do tad nisu ni videli crnca uzivo, niti da znaju o KKK vise od jedne kolumne u novinama.

Свака част Давиде.....баш ми је драго да је у теби ипак прорадила савест....то мени казује да си ти крштено чељаде....... 8-)
 
dr hirurg:
Колега еремита, морате бити мало патетични. Овако се не види да Вас дотиче туђа несрећа. Нпр. кажите претукли су оне пакије у Лондону од којих је 4 умрло због фрактура, а двоје остало доживотни инвалиди. Ви расистички англосаксонски скотови, дабогда вас појео мрак. Разумете?

Ама, колега, ако Бога знате, па не могу више трпети да фукара блати и вређа Србе... све и да хоћу - не могу..... 8-)

Чуј ти њих "јадни мали Цига" - па сигурно да онај ко је извршио злочин треба да одговара АЛИ ЕТИКЕТУ СКИНХЕДСА НЕКА ЗАЛЕПЕ СВОЈОЈ МАМИ НА ЧЕЛО А НЕ СРБИЈИ.........ако ко воли Цигане то сам ја.....и увек сам их овде у Бг. бранио, догодио се један случај и шта сад Срби = скинхедси.....море марш, бре...
па Цигани се међусобно убијају сваки дан, код њих ти је тако......
 
eremita:
Свака част Давиде.....баш ми је драго да је у теби ипак прорадила савест....то мени казује да си ти крштено чељаде....... 8-)

Nisam krsten...barem ne po kanonskim obicajima, a, savesti imam, samo sam hteo da korigujem naslov. Uostalom, ako si citao od pocetka moje postove, videces da ja predlazem samo nekoliko samara ( figurativno ),
 
King David:
Nisam krsten...barem ne po kanonskim obicajima, a, savesti imam, samo sam hteo da korigujem naslov. Uostalom, ako si citao od pocetka moje postove, videces da ja predlazem samo nekoliko samara ( figurativno ),


:D :D :D :D :D

E, eremita, kako da te prevari tvoj osecaj pravoslavnog dzihad worriora, ko je krsten , a ko nije??? :confused:

Slabo ti to poznajes pravoslavce...........mozda ti vera nije dovoljno jaka, i iskrena??
 
dr hirurg:
Да будемо реални. Има их 42 регистрованих, најекстремнијих. На 7 милиона становника то је као када у 800.000 година видите једну бубашвабу.

doktore,doktore...
umete vi to bolje :roll:
registrovani gde :shock:
imate sad tekmu rad-pazar pa ce broj od 42,biti prevazidjen bar 3 puta..
a mozete i skociti na par nazi, B&H i slicno...i pogledati zastupljenost srba na tim stranama

zasto to skrivati?....kao u stara ''dobra'' vremena ....ne razumem
 
south:
doktore,doktore...
umete vi to bolje :roll:
registrovani gde :shock:
imate sad tekmu rad-pazar pa ce broj od 42,biti prevazidjen bar 3 puta..
a mozete i skociti na par nazi, B&H i slicno...i pogledati zastupljenost srba na tim stranama

zasto to skrivati?....kao u stara ''dobra'' vremena ....ne razumem

Колега саут, како где су регистровани? Зна се где се региструју криминални елементи. Кажете да их на наци форумима има више :) Драги колега када бисте знали ко све тамо пише, смрзли бисте се. Колега Кинг ипак беше у праву, за неке је ћорка а за неке шамари.
 
markovozd..:


Keve ti??
Oni su tako........divljaci koji se ubijaju medjusobno kao "dobar dan"???

Ti si beznadezan slucaj..............

Па је л' ти увиђаш колико си злонмеран и ударен - теби је једини циљ у животу да мене на овом *ебеном форуму надговориш - А КАКВЕ ТО ВЕЗЕ БЛАГЕ ИМА СА ЖИВОТОМ....ејјјјјјјјјј.........и нисам написао "они су тако" опет наравно фалсификујеш него "код њих је тако......." огромна разлика за писмене..........

И шта ти уопште знаш о Циганима ??? Шта ? Пре свега они се међусобно драстично разликују сходно територији где су живели у бившој СФРЈ - једна су прича тзв.домаћи Цигани из Београда или из Војводине или било ког другог краја а друга они који су чергари, затим њихово понашање се разликује и према томе коју су веру прихватили, да ли су муслимани, католици или православци ..... али оно што им је свима заједничко ТО ЈЕ ДА СУ ИЗУЗЕТНО СРЧАНИ И ЕМОТИВНИ, ВАТРЕНИ ЉУДИ и сви живе у том фазону, све што раде, раде до даске...зато су и чести сукоби међу њима и онда ради НОЖ углавном......
 
Шта кажете колега, Куста нанео штете :) Па што га онда Запад уважава и добија признања, награде и паре колега а то је најважније. А оно као Куста Председник Канског жирија, шала, а? :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top