Drage mame i tate,

Psychonaut

Početnik
Poruka
2
ovo je molba svim roditeljima koji imaju klince od pet ili sedam godina da ukratko,sto jednostavnijim recima,navedu da li su uocili neke promene u ponasanju kod svojih klinaca u poslednjih godinu dana njihovog razvoja,i ako jesu,da navedu kakve su to promene.
Ja sam student psihologije i bila bi mi korisna iskustva roditelja pri pisanju rada iz razvojne psihologije!
Unapred Vam hvala!
Sradacan pozdrav!:D
 
Хмм...па промене су константне од рођења......не дешавају се стриктно у одређеним годинама да бисмо могли тако да их ограничимо....

Ја не знам да одговорим на тему (мада моје дете има 8 )....
 
Па да, да ли мислиш на неке неуобичајене промене понашања, или на оне промене које спадају у редовно сазревање?
 
Dakle,
ne mislim ni na kakve abnormalnosti. Mislim na pojave koje spadaju u njihov normalan razvoj.
Npr. pre godinu dana dete je radilo to-i-to,a danas vise ne radi. Ili,pre godinu dana nije moglo da uradi to-i-to,a danas moze. Da li se dete uozbiljilo ili je jos zivahnije,ili da li se jos uvek igra igrackama ili je prestalo...Znaci radi se o nekim normalnim stupnjevima koje svako dete prelazi.
Dakle,roditelji,sta to danas rade/ne rade vasi klinci,a pre godinu dana nisu/jesu radili?
Znaci nikakva velika filozofija,pa vi sami valjda to mozete primetiti!;)
 

Back
Top