BILI SMO U OVCHI

Jovana

Zainteresovan član
Poruka
259
E OVAKO posetili smo ovcu i ovo su psi koji traze dom
ako je neko zeljan da ima psa neka bolje prvo ode tamo
psi su sterilisani cipovani i vakcinisani isto tako bi im dobro dosli ljudi koji bi se tamo barem sat vremena igrali sa psima da psi ne bi poludeli jer svi zude za dodirom





ovaj mozda bas vas ceka!!!














ovaj vucijak ima oko 5 godina i pod velikim je stresom kada neko od ljudi dodje on prosto poludi pocne da skace jer hoce da ga neko primeti jako je umiljat i dobar

 
ovo kuce smo nasli na banovom brdu odvedena je na sterilizaciju i cipovanje
kerusa je bila necija jer je dresirana i poslusna i zna osnovne komande

mushu13 se krije iza nje da je ne bi bila u kadru heheheh



 
image008-1.jpg
 
kada krenes ka ovci i kada dodjes na raskrsnicu jednu videces sa leve strane skretanje je za borchu a desno je za ovchu skrenes desno pratis glavni put on na kraju opet ide desno i ti skrenes i samo ides nekih otprilike 2km pravo i videces ne mozes da omasis a izmedju ostalog pitas nekog tamo uvek imas prolaznika svi znaju gde je to al pazi blizu te kalfilerije je i azil kristine paskaljevic ako hoces svrati i tamo ali ovim kucama je hitnuje samo trebas da pitas gde je kalfilerija i recice ti
 
Jovana:
kada krenes ka ovci i kada dodjes na raskrsnicu jednu videces sa leve strane skretanje je za borchu a desno je za ovchu skrenes desno pratis glavni put on na kraju opet ide desno i ti skrenes i samo ides nekih otprilike 2km pravo i videces ne mozes da omasis a izmedju ostalog pitas nekog tamo uvek imas prolaznika svi znaju gde je to al pazi blizu te kalfilerije je i azil kristine paskaljevic ako hoces svrati i tamo ali ovim kucama je hitnuje samo trebas da pitas gde je kalfilerija i recice ti


Pa biće da sam ja onda mislila na tu ženu ... ona je čak i bila na B92 i pričala kako joj ljudi preko noći ubacuju pse kod nje da ih čuva .... potresna priča beše.
 
MOONLADY:
Nisam nikada bila u Ovci, imaju li stence ili su samo odrasli psi?...imam dosta dece u dvoristu i ulici, te malo mi je rizcno da dovodim odraslog psa...
Ima prelepih bebica,bas prekjuce je (dok sam bila tamo) neki covek doneo u kanti prelepe bele stence-nasao ih na magistrali u kutiji ,kaze da nije stao sledeci kamion bi ih pregazio :sad:
Idi tamo (nemoj da ti bude tesko) e imaju jedno stene boje bele kafe sa prelepim zelenim ocima ja i Tamara (zena koja ih nadgleda tamo) smo se zaljubile u njega ali ako ga neko uskoro ne usvoji ide na ulicu :cry:
 
mushu13:
Ima prelepih bebica,bas prekjuce je (dok sam bila tamo) neki covek doneo u kanti prelepe bele stence-nasao ih na magistrali u kutiji ,kaze da nije stao sledeci kamion bi ih pregazio :sad:
Idi tamo (nemoj da ti bude tesko) e imaju jedno stene boje bele kafe sa prelepim zelenim ocima ja i Tamara (zena koja ih nadgleda tamo) smo se zaljubile u njega ali ako ga neko uskoro ne usvoji ide na ulicu :cry:




Hvala!
Nadam se da cu sutra do Ovce...da budem iskrena, malo mi muz pravi problem..Te sta ce ti to o itome slicno...U februaru su mi neki kreteni lovci ubili psa (samojed star deset godina), prilicno smo to tesko podneli...Ni ja ne bih volela da mi se opet to desi, ali malo je bezveze da razmisljamo na taj nacin...Videcu, valjda ga ubedim....
 
MOONLADY:
Hvala!
Nadam se da cu sutra do Ovce...da budem iskrena, malo mi muz pravi problem..Te sta ce ti to o itome slicno...U februaru su mi neki kreteni lovci ubili psa (samojed star deset godina), prilicno smo to tesko podneli...Ni ja ne bih volela da mi se opet to desi, ali malo je bezveze da razmisljamo na taj nacin...Videcu, valjda ga ubedim....

Idi,i povedi njega ,kad vidi one preslatke okice nece odoleti da uzme bar jedno.
Bila sam danas po Kucija,i trenutno imaju belog pekinezera isto nadjen na ulici,belog retrivera i terijera od rasnih,a i dalje imaju gomilu bebica koje kukaju za novim domom :cry: :cry: :cry:
Idite ljudi tamo nije uopste toliko daleko a ne verujete koliko ce vam biti puno srce kad prihvatite novog clana porodice sa takvog mesta :-D :wink:
Od svih mojih pasa najdrazi mi je Sajmon koji je spasen sa ulice i kad god ga pogledam pomislim kako bi zavrsio u nekom jarku da ga nisam uzela i onda sam najsrecnija na svetu :-D :-D :-D Budite i Vi :wink:
 

Back
Top