Call of duty 2 -IPAK NAJVECE RAZOCARENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

LIVE4GAMES

Početnik
Poruka
15
Sad,ne znam za vas,ali otkako sam kupio call of duty 2 pre nekih mesec i po dana zakljucio sam da je nastavak call of duty-a totalni smor...Jedino sto vredi jeste multiplayer,ostalo katastrofa.Prvo grafika smara,premalo misija(obrnuo sam sve na "veteran"za jedno vece),originalnost radnje nikakva nije.A da uporedite sa prvim delom ocigledna je razlika:ima 10 puta vise misija,zanimljive radnje a igrica je jos od pre 3 godine,prvi deo sam obrnuo tek posle 3 dana i vise,dobro jedino sto nema jeste misije u severnoj africi.Sad se stvarno kajem sto sam dao nekom prvi deo...opet bih ga igrao
 
Дечко, овакву очигледну лаж ни будала не може да прихвати. На ветерану за једно вече? ОМГ... То је физички немогуће... Игра уопште није смор, мада ми Стаљинград недостаје :p Графика смара... ЛОЛ... Шта ти 'оћеш, да будеш к'о Том Хенкс?

А, да... Ако укуцаш год моде, онда је могуће прећи за једно вече... али онда то није игра...
 
Miki 13991:
Дечко, овакву очигледну лаж ни будала не може да прихвати. На ветерану за једно вече? ОМГ... То је физички немогуће... Игра уопште није смор, мада ми Стаљинград недостаје :p Графика смара... ЛОЛ... Шта ти 'оћеш, да будеш к'о Том Хенкс?

А, да... Ако укуцаш год моде, онда је могуће прећи за једно вече... али онда то није игра...
Da, mrzim smarace koji ukucaju sifre pa se posle kurce da su presli igricu jako brzo!
Igranje igrica sa siframa uopste nije igranje!
 
Ljudi......dokle? Po koji put danas stavljam kljuc......

key.jpg


@LIVE4GAMES
Nemoj da kenjas kako si CoD2 presao na veteranu jos za jedno vece. Mislim da ti ni najgora budala ne bi poverovala.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top