Windows Messenger

start>run>gpedit.msc

Computer Configuration>Administrative Templates>Windows Components>Windows Messenger>>>

Do not allow Windows Messenger to be Run> promeni u Enabled
Do not automatically start Windows Messenger initially> promeni u Enabled


User Configuration>Administrative Templates>Windows Components>Windows Messenger>>>

Do not allow Windows Messenger to be Run> promeni u Enabled
Do not automatically start Windows Messenger initially> promeni u Enabled
 
Idi start - run- ukucaj msconfig -nadji ubogi mesenger i ancekuj ga . Odlicna integrisana alatka XP za koju malo ko zna. videces i druge programe koje podize sistem (sto manje to bolje) pa slobodno eksperimentisi.
 
msconfig postoji u Windows-ima jos od Win95 OSR2, i retko da neko za tu 'alatku' nije cuo... Mada ona predstavlja samo precicu do HKLM\\Software\\Microsoft\\Windows\\Current Version\\Run* i HCU\\Software\\Microsoft\\Windows\\Current Version\\Run* u registry-ju. Kao i shortcut do win.ini, system.ini i takvih stavki, koje se lako mogu rucno ukloniti/menjati...
 
Incognito:
Kad slep progleda daleko vidi :lol: ;)

I naravno da jeste... Dva posta u kojima se na sve strane sugerise 'krekuj ovo - krekuj ono' naravno da nece preziveti...

Naucite malo da placate za to sto koristite...
Ti to meni da sam slep AAAAAAA?
gunny.gif
;)
O onom zadnjem sto si napisao stvarno je iluzorno govoriti,nije da nisi u pravu ali to (za) je neko drugo mesto i vreme..;)
 
Gle, oživeli ste ovu moju temu iz mrtvih. Čisto da javim da još uvek čitam i da sam se uz onaj prvi savet koji je dao d1 rešio Messingera ali se u tom slučaju, iz nekog razloga, Microsoft Outlook drastično sporo otvarao (po 20-tak sekundi) pa sam zbog toga vratio na prethodno stanje. Probaću neki od ovih drugih saveta ali me zanima da li deinstalacijom Windows Messinger-a utičem na ispravnost ovog XP-ovog MSN Explorera?
 

Back
Top