najveca ludost u zivotu.....

milena bubanja

Početnik
Poruka
45
najveca ludost u zivotu......najveca ludost u zivotu...najveca ludost u zivotu....
Smatram da su svi od nas pravili mnoge gluposti u zivotu,bile one u vezi ljubavi,posla,dobre fore ili jednostavno iz dosade.......Moja najveca ludost u zivotu bio je odlazak u Budvu(a ja sam inace iz Kragujevca),na dva sata samo da bih ga poljubila.I zbog toga sam putovala mnogo sati,da bi me on posle mesec dana prevario sa svojom najboljom drugaricom.Da li je moje putovanje vredelo?Da li sam ja to zasluzila sa njegove strane?KOJA JE VASA NAJVECA LUDOST U ZIVOTU?
 
a jel mogu da postujem onako bezazlene stvari... da nisu bash tako stashne ?ja cju sad a ti mi reci jel sam pri temi....
jednom se meni pokvari auto pored neke kasarne... a gushteri su trchali tu okolo... pa se ja nashla pametna da obustavim vojne vezhbe da ih lepo zamolim da mi privremeno poprave kola il da ih malo izguraju....
 
Wow, livija, mislim kako si onomad mogla da mi kazes "I don't have a life, thats why I am online".
Uopste nisam ocekivao onako nesto, majke mi.
Samo WOOOOW.
Sada vec mislim da mi je zivot mnoogo nezanimljiv.
Nisam imao nikakve avanture kao vi na najludjem pijanstvu.
 
sto sam umislio da sam Indijana Dzons....pa na divchibarama ii starim drystvom iz kampa i okolo.....smo duboko,dyboko....zaglibeli zasli uuu ...a....."u potrazii za potokom/folowing the leader(((AXXAXAxa))..."...sve u svemu umalo vrat nisam polomio na neke stene,klizave...takodje od brzaka(?)...nije ih bilo,toliko ali..ii puta...
 
neko pomenu kasarnu...
'88 (valjda) vis, komiža...avgust moj dečko u vojci.
umesto za beograd iz budve rešim da idem za split em iš'o odmah bus,
em ...šta ću bre kući kad mi dečko u vojsi.
išla sam sa drugaricom.
prvo smo bukvalno skakale na trajekt koji je isplovljavao...jer je sledeći išao sutra ujutru..
em smo došle u komižu gde nije moglo da se nađe prenoćište ni za lek!
n aklupama i plaži nij emoglo da se spava naplaćivali su kazne a i išlo se u neki mardelj, tamo na ostrvu...
pade super idej an apamet jednom od vojnika...
pa nek prespavaju u komandnoj...dakle ta soba je soba nekog čina, odmah pored kancelarije, a taj tip na godišnjem...ali ne smemo pre 3 iz sobe da izlazimo....
ostale smo 3 dana.
bilo je fenomenalno;)
drugi biser sam imala kada sam se uputila sa krita na santorini sa 50 drahmi u dzepu.(nas dvoje)
iskrcali smo se sa trajekta u ponoć......
 
Livija, misim stvarno... Pretpostavljao sam ja, znas, ali OVOO,mada verujem da nisi sve(ono najcrnje) ni ispricala na najludjem pijanstvu...
JEEEBOTE!
Ono cuveno tvoje "ja sam fina" se izgleda odnosi na tebe samo dok ne dojdes do flase i vutre...
A ja se nikad nisam napio da ne znam za sebe, a vutru nisam ni tako.. niti cu- obecao sam. Ovo je cista suprotnost u odnosu na mene... u poredjenju sa vama ja sam pravo nevinashce.
a josh si mi rekla da otju da upropastim laticu... cini mi se da sam ja taj koji mora da se pazi
definitivno cu ostati na krsti iako nema mnogo koristi biti ovde- dobra ste vi ekipa.

 

Back
Top