lizanje guze

on se lozi na lizanje moje guze.da li se to nekoj od vas desava¨. kad kazem guze mislim na anus.

Desava se, desava. Mada to nikad nije samo liz anusa (nadam se i u tvom slucaju takodje) vec sveobuhvatni liz chitave regije. I naravno, shto neko iznad reche, samo se ti dobro operi da posle mozesh da se ljubish sa njim. Ako pritom uvlachi i jezik u anus, e onda nabavi folije za tu svrhu, ali takva tema vec postoji pa je pronadji na sajtu.
 
Pa naravno.
I savet ako vam cura neda da je ****** u dupe: Kad joj polizes dupe jedno 3-4 minuta, krenes da je ljubis uz ledja prema vratu, i onda ga samo gurnes u guzu - ulazi ko podmazan !
Cura nije ni svesna da si joj ga "spakovao" u guzu ! A onda nema kud, sta je tu je.
 
I savet ako vam cura neda da je ****** u dupe: Kad joj polizes dupe jedno 3-4 minuta, krenes da je ljubis uz ledja prema vratu, i onda ga samo gurnes u guzu - ulazi ko podmazan !
Cura nije ni svesna da si joj ga "spakovao" u guzu ! A onda nema kud, sta je tu je.

Ne zezaj .. uopshte nije tako .. i kad bi mi partner uvalio tako na kvarnjaka odleteo bi u istoriju iz momenta. Ono, nije da nisu pokusavali, pa prisloni glavic na chmar, pa pokusa onako blago da prodre .. ali na tome se i zavrshi jer odmah promenim pozu.
 
Vesela_zena_beogradska:
Ne zezaj .. uopshte nije tako .. i kad bi mi partner uvalio tako na kvarnjaka odleteo bi u istoriju iz momenta. Ono, nije da nisu pokusavali, pa prisloni glavic na chmar, pa pokusa onako blago da prodre .. ali na tome se i zavrshi jer odmah promenim pozu.


Pa doboro, ti si iskusna, ili vecina mladjih devojaka "popije" ovu foru.
 
Vesela_zena_beogradska:
Zar nije bolje da se pre seksa porazgovara ko shta voli, i da se to ispostuje, a eventualno ako je devojka voljna da proba anal da se dogovorite .. a ne da koristish situaciju.
to se zove najpederskije, najpodlije i najkukavickije i najseljackije i najodvratnije silovanje.
 
nocnivuk:
Ja sam veliki obozavalac lizanja dupeta. Prvi put sam to uradio spontano devojci koju sam voleo, a onda sam shvatio da uzivam u tome mozda cak i vise nego ona. I evo vec 15 godina ne propustam da polizem ni jedno zensko dupe cija vlasnica skine svoje gacice.
I opsednut sam zenskim guzama. Devojacka guza je jedna od tri najlepse kreacije majke prirode (posle vagine i sisa).
I sve devojke kojima sam to uradio znale su to da cene - bivao sam nagradjen na ovaj ili onaj nacin. A sam osecaj je CARSKI . Nemoze se to porediti sa klasicnim svrsavanjem, ali nekad zna biti i bolje. Bitno je nauciti partnera da je to neka vrsta nagrade zato sto je bio dobar, ali ne bas previse cesto.
Verovatno si non-stop na antibioticima.
 
Sta jebilo Gazdarice? ...antibiotici... E pa, to je tako kada neces da slusas iskusnijeg od sebe :).
Koliko puta sam pricao i savetovao u cilju prevencije.
Da li se secas mojih apela:

"Koristi gazuuu!
Nabavi folije!
Obezbedi se. Upraznjavaj samo siguran sex!" ?
Seti se , je li bilo tako?
Pa cak sam nudio i privremena resenja:
"Uzmi i rascepljeni kondom,
ako u blizini nema apoteke, ili ako su im nestalo gaze i folije,
samo ne izlazi se riziku".

Bio sam kao Proka pronalazac,
ali Gazdarica se stidi
da trazi od teta apotekarke folije za
 

Back
Top