Чедоиди су најглупљи Срби

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tereskova

Zainteresovan član
Poruka
288
Прво извињавам се прво својој тастатури, па онда свим нормалнима што сам превалио преко наведене оно на рачун патријарха и СПЦ. Мада било је неопходно да се неки изведу на чистац и покажу своје право лице.
Друго, извињавам се онима који су мислили да сам био Нејаки Уки. Нажалост нисам, а смучило ми се да и даље будем чедоидан. :lol:
Не треба ни да кажем да нисам ја измислио оне глупости, већ они то лупају по овом и осталим форумима. А и сами су пофржали много тога мислим на ликове као што су Ирејсрхед Ђ. Ковјенич, Феги, Светолик Трпковић :roll:
Рецимо она тема поводом "Јединице" је стварно прекопирани коментар са талибанског форума Б92, а наслов је толико пута виђен од стране Ирејсрхеда на другом форуму...

А сада, поклањам вам један пост Јагуара бесмртних пламенова

Бог ти помогао, Принче благословених.

Мм.. У принципу не препоручујем коришћење бошњачког акцента јер ми одмах припада мука кад чујем тај демонски језик из пакла.

Уместо тога, охрабрујем анти-демократске прокламације на арапском; у овом случају би ишло значи: Асаламу 'алејкум.

Различити језици су лепи за различите ствари - ваља се да сајџија рецимо говори швајцарски; док терористи не приличи да прети на италијанском, нити су љубавни шапати нарочити на немачком.

Зато мислим да је згодан начин иритирања ДС-оида из НВО сектора управо негирање световних вредности, и њихових специјалних судова; и уместо тога залагање за тероризам и џихад фи сабили'ла (борба на путу божијему), i.e. детонирање нуклеарних уређаја у "свом нормалном свету."
При чему наравно не верујемо у натприродне ствари, већ више обогаћујемо ДС-оиде лијепом калиграфијом:

nasriraq75.jpg


Они којима се не допада Наташа Кандић (мислим по животној филозофији, не по врелим уснама), понајбоље могу да негирају њене вредности подржавањем тероризма - стилске фигуре будућности.
Јер ДС-оиди базирају свој рахитични морални кодекс на веровању у "сав нормалан свет" и "бивање финим," тако да не мислим да било каква СПС реторика може да им пробуши крљушт.

Него више др Ајман Аз-Зауахири

drzawahiri2.jpg
 
Е па да си ти у току, знао би да је извесни Ирејсрхед први користио такве форе.
Рекао је седам пута у једној расправи "Русофили су најглупљи Срби". Чак је то поставио у свој потпис.
Онда је Лорд Елвин (тренутно познатији као Елвинуша пошто је посрнуо :lol: ) измислио "Чедоиди су најглупљи Срби".
Тако да је то само одговор на њихове увреде. Када сам са овим ником вређао 97% грађана Србије, копирајући њих, ниси се много бунио, а?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top