CG

Kad se spominju crnogorci uvek se setim........

Kakva je razlika izmedju crnogorca i vola? - U debljini lanca. :lol: I svaki put vidis nekog crnogorca, kako nosi oko vrata zlatan lanac ( debeli )..u utegnutoj maici, farmerkama sa puno zelea u kosi i kobajage besnim kolima...stane i veli...Djesi, sa ima? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ne volim crnogorce tj. ne podnosim ih...a tek bosanci... :roll: :shock:
Al ok bosanac bi nekako i proso..a crnogorce nikad... Da samo znate kakvi su bosanci u mom okruzenju...krstili bi se...
 
opijum:
Nije ni cudo sto te se boji, jbt, vidi kakav si :shock: da ima nocne more od tvog avatara :lol: 8-)


Sto pa devojke kazu da je bitno da si pazlji i nezan, bla bla truc.

A imam i diiiivne slatke narandzaste okice!!!! :D:D
 
Aleksej_BASO:
Sto pa devojke kazu da je bitno da si pazlji i nezan, bla bla truc.

A imam i diiiivne slatke narandzaste okice!!!! :D:D

Ko na avataru :shock: okice-ijuuuuuu-sad ce tek da pobegne :lol: dzaba ti -nezan i pazljiv-ako mora da veze maramu na oci -da te ne gleda :lol:
 
opijum:
Ma, kakav-kesh, sad devojke mogu da odu u banku i dobiju "LAKI KESH" :lol:


Eee nisi u toku....

Kao i sve zene, i devojke vole da kada je rec o keshu, sve neko drugi odradu umesto njih te staoga ne vole da licno uzimaju laaki kesh :lol: nego da tip uzme.

Sto bi se one zamarale time? ;) :lol:
 
Gledam vas ,kakve ste avatare vi muski okacili-da vam covek ne uzme orah iz ruke.....a tek lovu...fuj!!!Mi zene smo velike estete...morate to shvatiti...
 
zans tako i tako...ja ne mogu...vishe,sad treniram basket ...aa najbolje bi bilo da ...prekinemo ionako nemam vremena....sa CG...nisam....???...mislim da necu nikad...
 
crazy_malenaaa:
Iskustva devojaka sa Crnogorcima,i tipova sa Crnogorkama.....
hahhaha dobra tema...pa moglo bi se reci da su ta iskustva uglavnom slicna...Svaki mladi crnogorcic je ponosan ako je u Bgd npr da ima neku beogradjanku koja mu je za provod a inace se u velikoj vecini slucajeva zene sa svojom zemljakinjom po mogucstvu sa nekog brda koja nije videla nista i nikog do doba kad bi trebala da se uda...To ne govorim iz licnog iskustva koliko secajuci se svih sala i zgoda na racun toga pa je tu i mnogo viceva nastalo kako crnogorica muva zenske...Zapamtila sam dva koja naravno ne oslikavaju u svakom slucaju njihov karakter al eto tek da se nasmejemo i prihvatimo ih takvi kakvi su...Dve devojke sede u kaficu i ulazi crnogorac upitavsi ih s vrata...Sta pijete djevojke...One dve uglas naravno videvsi kavaljera rekose: Kolu! Pa dje vi je?....Ali jedna istina je ipak ocigledna....Dosla dva crnogorca u Bgd i jedan predlozi...Ajde vala da idemo u Knez Mihajlovu da gledamo ono sto ne mozemo da ebemo! Gledali oni tako lepe zenske pa ovaj drugi rece...E ajd sad da se vratimo kuci da ebemo ono sto ne mozemo da gledamo!...i tako eto ima svega....
 
Da nije ono Misovo selo blizu Sjenice, pominjao mi je svoje selo odakle su mu majka ili tata, ili je kod Nove Varosi ili je kod Sjenice to njegovo selo, mislim da je kod Nove Varosi.
 

Back
Top