trazi se

  • Začetnik teme srdjan iz nisa
  • Datum pokretanja
S

srdjan iz nisa

Gost
trazim adresu mog ujaka milivoja stojiljkovica iz perta. bio bih vrlo zahvalan, da ukoliko je nekome poznata,da mi je posalje. u pitaanju su ozbiljni porodicni problemi.
 
srdjan iz nisa:
trazim adresu mog ujaka milivoja stojiljkovica iz perta. bio bih vrlo zahvalan, da ukoliko je nekome poznata,da mi je posalje. u pitaanju su ozbiljni porodicni problemi.

jel ti je ovo jedino resenje ili...sigurno ima kontakt sa dijasporom negde?? ili tako nesto
 
srdjan iz nisa:
trazim adresu mog ujaka milivoja stojiljkovica iz perta. bio bih vrlo zahvalan, da ukoliko je nekome poznata,da mi je posalje. u pitaanju su ozbiljni porodicni problemi.
Ja cu vrlo rdo da ti pomognem ako mogu a to znaci da cu da pogledam u White Pages ako je telefon prijavljen na njega dobijas adresu :!: :!: :!:
 
unlike018:
srdjan iz nisa:
trazim adresu mog ujaka milivoja stojiljkovica iz perta. bio bih vrlo zahvalan, da ukoliko je nekome poznata,da mi je posalje. u pitaanju su ozbiljni porodicni problemi.
Ja cu vrlo rdo da ti pomognem ako mogu a to znaci da cu da pogledam u White Pages ako je telefon prijavljen na njega dobijas adresu :!: :!: :!:
Nasao sam ovu adresu: 6 Hollingsworth Way Leeming 6149 i mob:0405693433 ali ova adresa je na ime Stojilkovic M znaci prezime se razlikuje za jedno "J" ali znajuci Australce vrlo moguce da su pogresili :?: :?: :?: Nasao sam i ove adrese: Stojiljkovic M. 59 Churchlands Ave Balcatta 6021 mob:0411223082; Stojiljkovic M. 2 Bantock Joondanna 6060 i kuci tel:94449128 i treba da upises "Perth WA" mada to sigurno znas. Nadam se da sam ti pomogao :!: :?: :!: Niski
 

Back
Top