nine eleven

Kohen

Ističe se
Poruka
2.450
2001 - U samoubilačkom terorističkom napadu otetim avionima na Svetski trgovinski centar u Njujorku i zgradu Pentagona u Vašingtonu, poginule su 2.752 osobe. Zgrada Pentagona je znatno oštećena, a dva tornja visine 410 metara u njujorškoj poslovnoj četvrti Menhetn su potpuno srušena. Optuživši Osamu Bin Ladena, lidera islamskih ekstremista koji se krio u Avganistanu, za organizovanje napada, SAD su 7. oktobra počele bombardovanje Avganistana.

usaoo0.gif


Slava zrtvama svih teroristickih napada .............
 
68Charger440:
Ako vec hoce da naude Americi nek se bore kao ljudi protiv Americke vojske, a ne ubijati tolike civile.

Sto bi se borili protiv americke vojske kad se ni americka vojska ne bori protiv drugih armija vec pre svega protiv civilnih populacija? Uostalom to smo mi u Srbiji iskusili na sopstvenoj kozi.
 
Pa i Amerika ubija civile.Koliko ih je samo u Iraku pobila,koliko ih je ovde stradalo....
Normalno da po civilima treba da se udari.Ti civili biraju te politicare pa neka se malo zamisle kakvu politiku oni vode u njihovo ime.
 
pa svaki dan pogine bar 20-30 pa sve to puta koliko su vec okupirani od strane USA.Mnogo sigurno.
Nego to je i najmanje sto ce ih snaci,posto ce Ameri da budu tamo dok god ne iscede svu naftu.
Onda ce iracanima ostati samo pesak i ima da umiru od gladi.
 
pa svaki dan pogine bar 20-30 pa sve to puta koliko su vec okupirani od strane USA.Mnogo sigurno.
Nego to je i najmanje sto ce ih snaci,posto ce Ameri da budu tamo dok god ne iscede svu naftu.
Onda ce iracanima ostati samo pesak i ima da umiru od gladi.
To je demokratija
 
Nisu ni oni zalili nas kad su nas ubijali. Niti zale za milionima zrtava cirom sveta ciji su oni egzekutori.
A od mene traze neko saosecanje.
Mogu ga dobiti samo oni medju poginulima koji nisu navijali da sto vise bombi padne na Srbiju, sto vise razori, sto vise pobije i osakati.
Njima neka je laka crna zemlja!
 
Plava Bilja:
Nisu ni oni zalili nas kad su nas ubijali. Niti zale za milionima zrtava cirom sveta ciji su oni egzekutori.
A od mene traze neko saosecanje.
Mogu ga dobiti samo oni medju poginulima koji nisu navijali da sto vise bombi padne na Srbiju, sto vise razori, sto vise pobije i osakati.
Njima neka je laka crna zemlja!

Ko to trazi od tebe da zalis nekoga?
 
68Charger440:
U Iraqu je rat. Normlano je da ce biti mrtvih i sa jedne i sa druge strane. U Americi nije bio rat.

Neznam sta si hteo da kazes, u Iraku je rat koji su izazvali jenkiji i ukantavaju sve sto mrda, 9/11 je napad avionima na USA, gde takojd ima mrtvih, i gde je tu razlika molim te, pa nama USA nije objavila rat pa su bacali bombe po svemu i svacemu, sad da ih jos zalim, da, bas me zabole za 9/11 i onako su veliki prijatelji sa Tacijem i Haradinajem, ma ko im **** mat**, njima i 9/11.
 

Back
Top