BEOGRADSKI ZOO VRT

Može, može...........
cathappyclappingsmnwmmi3.gif
 
Ma lep je vrt! I vredi otići, ali, naravno kada je i vreme ok! Već sam pisala, vrt je na dva minuta hoda od jezera...i jezero je ok. Tamo je upečatljiv uticaj mađarske kulture i arhitekture (logično) pa imate brojne restorane i motele koji su fantastično uređeni i u kojima možete ručkati svašta-nešto interesantno, a i prenoćiti.
 
uh,kad sam videla ovu temu razgovora,nisam mogla a da ne napishem neshto o tome. Mislim da ovaj "nash" zoo je cist hir i izivljavanje ljudi (kao shto je Vuk Bojovic). Drzati zivotinje na mestu gde NEMA uslova za jihov zivot,po meni je brutalno.Jednom prilikom dok sam bila tamo,posmatrala sam lava jedno 15 min.On se svih tih 15 min shetkao ispred reshetki,na betonu!!!!! Pitam ja vas,jel takav zivot treba da vodi jedan lav????
Mislite o tome!
pozzz
 
anchykaaa:
uh,kad sam videla ovu temu razgovora,nisam mogla a da ne napishem neshto o tome. Mislim da ovaj "nash" zoo je cist hir i izivljavanje ljudi (kao shto je Vuk Bojovic). Drzati zivotinje na mestu gde NEMA uslova za jihov zivot,po meni je brutalno.Jednom prilikom dok sam bila tamo,posmatrala sam lava jedno 15 min.On se svih tih 15 min shetkao ispred reshetki,na betonu!!!!! Pitam ja vas,jel takav zivot treba da vodi jedan lav????
Mislite o tome!
pozzz
Slažem se! I meni je to jako tužan prizor.
 

Back
Top