ASTRO CAFFE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
al su ovde ljudi hrabriji ispred monitora i ne gledaju u oči....naravno da može ali nemaju svi kulturu komunikacije....i pošto si nedavno učlanjen, uskoro ćeš videti o čemu pričam, to su bre bitke krvave, stogodišnji ratovi, čuveni forumski rivali, ma sve je ko u reali, samo bezbednije jer nema batina....dok sam ovde bila mod, ko sudija u boksu sam se osećala i još sam morala da eskiviram udarce:zcepanje:

jes mleko mi curi od vecernjeg kakaovca da lepse zaspim :lol:

des bila mod... da znam dal sam te nagazio pre nekoliko godina :lol:.
 
jes mleko mi curi od vecernjeg kakaovca da lepse zaspim :lol:

des bila mod... da znam dal sam te nagazio pre nekoliko godina :lol:.
Bilo je skoro i u pitanju su bivše Natprirodne pojave i misterije, sad su Teorije zavere, a koji ti je nick bio? Ne verujem da si me nagazio, zapamtio bi to jer sam malo eksplozivna:zcepanje::metla:, a i po načinu komuniciranja, ne verujem da si me nešto isprovocirao...
 
Bilo je skoro i u pitanju su bivše Natprirodne pojave i misterije, sad su Teorije zavere, a koji ti je nick bio? Ne verujem da si me nagazio, zapamtio bi to jer sam malo eksplozivna:zcepanje::metla:, a i po načinu komuniciranja, ne verujem da si me nešto isprovocirao...

ih...ma imao sam jedan do dva komata... nisi cula za mene sigurno

 
Saturn uvek nesto trazi, ako mu se da onda ne dira.
Супериороно So Aq над Sa Sc, упрошћеним језиком...


Имам овде на сред пута између мене и друге обале једно острво које квари поглед. Смета ми. Заузима простор. Рекох, ићи ћу да се искењам на њега.

Речено-учињено. Сада сам задовољан када га видим.

Крај приче.
 
6971138203_e7f6454cdc_z.jpg
images
 
Који год елемент да си, људи на одређеној температури почну да горе. Вештице још лакше. А на смајлију вештица пролеће кроз ватру и ништа. :)
I ljudi hodaju po vatri, čak i u Beogradu...a ovo je smajli ipak....jest da je Element koji se najteže da pripitomiti, ali mislim da se ti ne bi složio sa mnom kao racionalan čovek, te shvati sve kroz smajli...
 
Смешак је увек ту, био зез или не.

Укратко:

Објашњење како то "може" да ради:

"шта се деси са месом за хамбургер када га бациш на пржење?"

Изгуглано у 10 минута. :)

Ходање по ватри која долази ниоткуд би вероватно запалило одећу. Без одеће прво длаке. За неколико секунди би то вероватно биле опекотине првог степена.
 
Смешак је увек ту, био зез или не.

Укратко:

Објашњење како то "може" да ради:

"шта се деси са месом за хамбургер када га бациш на пржење?"

Изгуглано у 10 минута. :)

Ходање по ватри која долази ниоткуд би вероватно запалило одећу. Без одеће прво длаке. За неколико секунди би то вероватно биле опекотине првог степена.
milion sličnih demanta sam i čula i gledala i čitala....i nekako sam očekivala takav post...no nema veze, ja i dalje verujem da može da se hoda po vatri...u to ime jedan smajli:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top