OSVAJACI

Maska

Zadnji je cas pre potopa
a meni brod vec izmice,
na vratu zubi strah i bol
Zagrizi jace,kraj nek bude price

Skini mi laz sa ociju
tu masku znam od ranije,
ako si prava ostani a ako nisi
uzalud te krije
Necu da molim znas ti dobro to
i posle tebe bicu ponovo sam
Ako sad odes ostacu zauvek sam i
znam krecem ka dnu
gde mnogo puta bio sam

Skini mi laz sa ociju
tu masku znam od ranije
ako si prava ostani maska :worth::heart:
 
Da li neko zna da li osvajaci sviraju negde,i sta je s novim albumom za ljubitelje starog dobrog rocka? Pozdrav!.... :roll:


Jao, jao Osvajači... huh...
Kakvu su samo atmosferu digli u Banja Luci 30. marta... Odlični su, a Čipi je kralj...

Najbolje pjesme su mi: Minut ćutanja, Krv i led, Gde da pobegnem, Tiha predaja...:mrgreen:
 
kako samo mogu da me oraspolože... :D a bogami i ubedače ponekad...
najviše volim: s kim čekaš dan, maska, zla noć, duša kad izneveri, jako srce udara...
i naravno vino crveno i crno oko xD
 
vau, kakav je ovo bend..šteta što Srbija nije bila u ljepšim vremenima kada su Osvajači i Kerber prašili, pa da ih promoviše u inostranstvu..kad samo pomislim kakvo je sve smece uspjelo..
 
Nemoj tako!Ipak su sa tom pesmom probili put do Grand parade :dash:
Svidjali su mi se dok je tu bio Jelic.Ne znam samo kako se opravdao Vai-u kad je svirao sa njim :hahaha:.Mozda je i njega mogao da proseta do Granda
 
Jao, bili su ovde na moto skupu pre 2 nedelje.
Nisam gledala celu svirku, htela sam da se ubijem. :(
Ali ljudi je*eno prže, rockaju na bini, skroz s entuzijazmom, mnogo su bili dobri!
 
ne volim ih :) ali ja sam takav, kad vidim da se neko tako proda, pa onda hoce opet da prodaje price o rocku itd, nekako ih ne shvatam ozbiljno :) inace same pesme nisu lose, za taj neki fazon, ko voli...ja ne volim,mnogo mi je usminkano, ja volim sirovo :)
 

Back
Top