Richard Burns Rally online

Pa gde si bio do sada?Ja sam tu igru igrao jedno 2 godine i nisam uspeo da je igram online,pa sam
se prebacio naLFS.Sada sam se bas zarazio sa njom,ali ako hoces da mi objasnis kako da se konektujem i sta mi sve treba mogao bih da pokusam.Inace mi je ta igra bila ubedljivo na prvom mestu preko dve godine:)

Ajde posalji mi na PP odgovor sa objasnjenjem pa da pokusam da pronadjem Cd.
Pozdrav!
 
skines, otpakujes program gde hoces i pokrenes fajl Lobby.
tu imas standardne opcije Join i Create (server) i Refresh server list.
klikom na Join ili Create se otvara prozor gde biras auto a ako si server mozes i stazu itd...
u game options>Executable path namesti adresu .exe fajla koji pokrece igru (npr. D:\Program Files\SCi Games\Richard Burns Rally\RichardBurnsRally_SSE.exe) ako ti igra slucajno ne radi odaberi drugi fajl (RichardBurnsRally_NoSSE.exe)
opcija Auto Bypass Profile Selection automacki izabere profil pod brojem X prilikom ulaska u igru.
Display Ghost Car preporucujem da iskljucis, isto vazi i za Display Name Above Ghost Car
to je to... kad napravis server stikliras ready i pritiskom na Start pocinje trka...
kad zavrsis stazu pritisni Escape> Exit to Lobby i ako su svi zavrsili pritisnes Stop (sa leve stane njihovog imena bice crvena lampica, a ako nisu bice volan)
 

Back
Top