sta je gore

Po meni je emocionalna prevara gora stvar, jer iz nje svasta moze da se izrodi tj. lako moze da dodje do prelaska granice i da se i fizicki partner prevari!
No, sve zavisi od mentalnog sklopa partnera!
Ako je neko dovoljno jaka licnost, on zna dokle moze da ide!

Ma, u principu zavisi od mnogo stvari!!!!!!!!!
 
Prevara se ne može tolerisati,to je tako ponižavajuće.Nežno dopisivanje?To je emocionalna masturbacija,zabrinjavajuća pojava (kao i fizička)ako se događa u vezi,a nije izmađu partnera.
Uvek je teža,razornija,i nepopravljivija ženska prevara,kada se dogodi-definitivno je kraj.
 
bobba:
EMOCIONALNA ili FIZICKA prevara

emocinoalno vas varaju....kada on ili ona chatuju sa drugim osobama i time vas varaju , oni uzivaju u chatu u tom dopisivanju, neznim textovima, varaju vas svaku noc, sat ili dva...........i vi to otkrijete

ili fizicka prevara........on ili ona su prevarili jednom, tako se dogodilo, jednog momenta izgube kontrolu ,.................................... iako vas vole, iako osecanju da ne mogu bez vas......................to se ipak dogodilo

sta je gore za vas
sta bi ste pre oprostili
iako bi oprostili............................:)

Draga bobbbbo, najgore je kad si ti u vecitoj dilemi, a pomoci nema. 8-)
 
bobba:
EMOCIONALNA ili FIZICKA prevara

emocinoalno vas varaju....kada on ili ona chatuju sa drugim osobama i time vas varaju , oni uzivaju u chatu u tom dopisivanju, neznim textovima, varaju vas svaku noc, sat ili dva...........i vi to otkrijete

ili fizicka prevara........on ili ona su prevarili jednom, tako se dogodilo, jednog momenta izgube kontrolu ,.................................... iako vas vole, iako osecanju da ne mogu bez vas......................to se ipak dogodilo

sta je gore za vas
sta bi ste pre oprostili
iako bi oprostili............................:)
po meni chatanje uopste nije prevara, niti bih krila od partnera da chatam niti mislim da on to treba da radi... e sad, kad bi vreme koje mozemo da provedemo zajedno koristili chatajuci, znacilo bi da imamo problem... a sto se fizicke zelje tiche, ne moze da se iskontrolise samo ono sto ne zelimo da obuzdamo... a sama zelja da budemo sa nekim drugim, nebitno jednom ili vise puta govori da nesto skripi u nasoj vezi... ponavljanje fizicke prevare sa istom osobom sigurno prelazi u emocionalnu prevaru jer se stvara "veza"... tako nesto ne bih mogla da oprostim...
 
1976!:
Prevara se ne može tolerisati,to je tako ponižavajuće.Nežno dopisivanje?To je emocionalna masturbacija,zabrinjavajuća pojava (kao i fizička)ako se događa u vezi,a nije izmađu partnera.
Uvek je teža,razornija,i nepopravljivija zenska prevara ,kada se dogodi-definitivno je kraj.

Slazem se sa ovim komentarom..osim potamljenog dela..
Ne razumem,po cemu se to razlikuje muska od zenske prevare??
Prevara je prevara-i tu je,za mena kraj...
 
Sibirka:
Slazem se sa ovim komentarom..osim potamljenog dela..
Ne razumem,po cemu se to razlikuje muska od zenske prevare??
Prevara je prevara-i tu je,za mena kraj...
Mislio sam:
Žena je stub porodice,kuće.ona osnovnu ćeliju društva drži na okupu.Bog,evolucija,društvo,vaspitanje....ili šta već-njoj su dodelili tu ulogu.
Kada se odluči na prevaru-izneverila je sve to,njeno zadovoljstvo,sebičnost,stavila je iznad svega.Kako to oprostiti?
Muškarac je genetski programiran da što više svojih gena ostavi u okruženju,otuda ta stalna želja za ženama.Naravno to neopravdava prevaru.Razum nam daje mogućnost izbora,i kontrole .Gade mi se prevare-ja sam za korektno saopštavanje"nisi mi više to što si bila...zbogom"a onda...Sunce se ponovo rađa.
 
@1976
Razumem ja sta je u pitanju..ali i porad svega toga,ne mislim da je zenska prevara nesto teza ili gora od prevare koju nacini muskarac.Mi prevarimo partnera ukoliko se u drugog zaljubimo(to je tako uglavnom,ali ne i iskljucivo),a vi iz cistog hira nacinite prevaru...to vas svakako ne opravdava-bar ne kada sam ja u pitanju.
Zena jeste stub porodice,ali da bi imala normalnu porodicu,potreban joj je partner-koji ce joj biti veran...kako bi ona uspela da se sto lakse nosi sa tom ulogom koja joj je dodeljena i kako bi naravno sve delila sa svojim partnerom,kojem iznad svega veruje....
Prevaru ne mogu da oprostim....
 
Sibirka:
.Mi prevarimo partnera ukoliko se u drugog zaljubimo(to je tako uglavnom,ali ne i iskljucivo),a vi iz cistog hira nacinite prevaru...to vas svakako ne opravdava-bar ne kada sam ja u pitanju.[/B
Nisam ni rekao da je to opravdanje.
A ako se zaljubiš u drugog,raziđi se sa prvim,pa radi šta hoćeš,ali paralelno...nedopustivo je.Nema opravdanja.
Ma, to je moj stav,možda je pogrešan,sigurno nije "isplativ",ali svako ima pravo na svoje mišljenje,i postupke,naravno...
 
JA partnerku nemam.......ali bih ako ikad budeem imao da bude kao da se svaki dan "upoznajemo po prvi put"........da ode kada hoce,ja kad mogu ii gotovo,.....

ali nisam imao ozbiljnu vezu jer ....mm..nisam da se predam toj vezi do kraja...ii....ne znam,zasto mi je potrebna,kada takve stvari nadjem za pare ili ovako....zene GLEDAM kao prokletstvo,jedno veliko(video na svojoj kozi i po okolini koja se nalazi oko mene....)<<<NE mora da.....>>>---ali...
 

Back
Top